Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

lehet, hogy Benya arra gondolt, hogy 6,5x16-os, vagy valami hasonló méretű felnire vágyik? gyárilag 7,5x17-es a felni, azon - tapsztalat - a 205-ös gumi cseppet virsli, szóval 7x16 fölé ne menj sztem.

7re pont a 205ös passzol és még a peremvédő is ér valamit. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Benya srác sem fog szerintem sűrűn ide járni... :)

- Mondta, hogy vett egy turbot... jól lehúzta mindenki!

- kérdezett felni/gumi méretet... jól lehurrogta mindenki... :blink:

- jaaa... Uhuhu alapból lehurrogta! :D

:) hm.

Ha visszaolvasol a GSi topicban (sokat) akkor majd megtudod, hogy miért ilyen a hozzáállás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

és mellesleg nem igy volt....

- nem húzta le senki amiért vett egy turbót, sőt kinyomoztuk semmi perc alatt, hogy tényleg hozzáértő tulaja volt, aki lelkes opel gyüjtögető

- nem hurrogta le senki mert gumit/felnit kérdezett, sőt szerintem megoldották a problémáját

- juhuhu meg segit mindenkinek, nagyon sokan tartoznak már neki (min. hálával)

de lehet, hogy csak én látom rosszul......

Link to comment
Megosztás:

és mellesleg nem igy volt....

- nem húzta le senki amiért vett egy turbót

- nem hurrogta le senki mert gumit/felnit kérdezett, sőt szerintem megoldották a problémáját

- juhuhu meg segit mindenkinek, nagyon sokan tartoznak már neki (min. hálával)

de lehet, hogy csak én látom rosszul......

Redi valahogy jól látja... :blink:

Link to comment
Megosztás:

és mellesleg nem igy volt....

- nem húzta le senki amiért vett egy turbót, sőt kinyomoztuk semmi perc alatt, hogy tényleg hozzáértő tulaja volt, aki lelkes opel gyüjtögető

- nem hurrogta le senki mert gumit/felnit kérdezett, sőt szerintem megoldották a problémáját

- juhuhu meg segit mindenkinek, nagyon sokan tartoznak már neki (min. hálával)

de lehet, hogy csak én látom rosszul......

Redi, látod, hogy vigyorogtam közben!

- TUdom, hogy mi lett a vége az autó nyomozásnak..., de azért kapott negatív véleményt is (legalábbis én nem biztos, hogy teljesen nyugodt lennék, ha én vettem volna meg azt az autót. - de lehet, hogy ezt csak én látom így.)

- Mindannyian segítettünk neki... a "lehurrogás" pedig csak akkor jött, amikor ugyanazt kérdezte másodszorra, ráadásul, már elsőre vagy 4-5-en válaszoltunk rá. :blink:

- Uhu-ra pedig egy rossz szót nem mondanék véletlen sem! Minden tiszteletem az övé! Nyilván meg volt az oka az üzijének... csak mosolyogtam a dolgon.

Ne érts félre, semmi rossz szándék nem volt bennem! (csak olyan érzésem volt, amire TOM ráerősített)

Link to comment
Megosztás:

Redi, látod, hogy vigyorogtam közben!

- TUdom, hogy mi lett a vége az autó nyomozásnak..., de azért kapott negatív véleményt is (legalábbis én nem biztos, hogy teljesen nyugodt lennék, ha én vettem volna meg azt az autót. - de lehet, hogy ezt csak én látom így.)

- Mindannyian segítettünk neki... a "lehurrogás" pedig csak akkor jött, amikor ugyanazt kérdezte másodszorra, ráadásul, már elsőre vagy 4-5-en válaszoltunk rá. :)

- Uhu-ra pedig egy rossz szót nem mondanék véletlen sem! Minden tiszteletem az övé! Nyilván meg volt az oka az üzijének... csak mosolyogtam a dolgon.

Ne érts félre, semmi rossz szándék nem volt bennem! (csak olyan érzésem volt, amire TOM ráerősített)

mértis?? mit irtam???

én irtam egyszer egy csunyát, de kb 1 perc mulva töröltem. igy azt a Voszin kivül nem látta senkise.

vagyis asszem :) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.