Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Hali!

Ez egy europa kék hivatalosan mint az enyém. Mica metál a szín és valami kétrétegű benne, de passz hogy mi.

Az enyém is ilyen színű. Én is vehettem volna turbós verziót, de egy ismerősnek is van és 15l alatt nem kajál, max pályán ha nem nyomod. Úgyhogy ha lesz rá pénzem én a nitróban gondolkodok, mert ott csak akkor van többlet fogyi, ha 10mpre megpöccinted és a gyorsulás durvább mint a turbónál.

Bocsi hogy beleszóltam, de ez az én véleményem. A Z18XE meg ######a motor.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ez egy europa kék hivatalosan mint az enyém. Mica metál a szín és valami kétrétegű benne, de passz hogy mi.

Az enyém is ilyen színű. Én is vehettem volna turbós verziót, de egy ismerősnek is van és 15l alatt nem kajál, max pályán ha nem nyomod. Úgyhogy ha lesz rá pénzem én a nitróban gondolkodok, mert ott csak akkor van többlet fogyi, ha 10mpre megpöccinted és a gyorsulás durvább mint a turbónál.

Bocsi hogy beleszóltam, de ez az én véleményem. A Z18XE meg ######a motor.

Na hát Halihó!

Nem írtál még ebbe a témába... pedig... Te is Bertone-val nyomod! :blink: nem?

Szép az autód!

Valóban Európa kék a szín pontos neve... (a miénk pedig Kapri-sárga) és hívatalosan ez a TURBO-k színe volt. A legtöbb turbo ilyen színben fut - ahogy én láttam.

Érdekes dolog ez a turbo kérdés. Engem nagyon-nagyon vonzana egy ilyen gép (mármint a moci miatt) de valszeg városban elég brutál fogyija lehet! Mondjuk városban - főleg, olyan üzemben, ahogy én használom az enyémet - az Z18XE sem eszik keveset. Az a baj, hogy én otthon beülök az autóba, elmegyek a barátnőmhöz (ca. 3-4 km) mire eléri az üzemi hőfokot a motor, már meg is álltam. Aztán haza...

Elég ritkán megyek vele hosszabb távon... (bár másfél hét alatt azért beleugrott egy 1000-es már...)

Nem olyan nagy város Kecskemét...

Link to comment
Megosztás:

2x irtad be a szöveget...

kitöröltem az egyiket....

Köszi! Csak az új fórumot szokni kell, mert nem minden egyértelmű és tökre nem értem miért kell mindíg megújítani. A régi nagyon jó volt. Dehát valahol ki kell kísérletezni az újat is!

" üres négyzetek melyben nincs beleírva hogy mit csinálnak ha rákattintasz, igen nem választási lehetőség csak épp nem tudod hogy mire etc.... De addig is Guided Mode Off(HUN) Check Post Lenght(HUN)"

Link to comment
Megosztás:

Maradj már! Tudod, hogy csak poénkodtam! :)

(remélem, nem vettél komolyan)

Tudom, hogy hurka a gépem teljesítménye... de nekem megteszi! :)

Lófa..t hurka, az a hurka, aki téged fikáz, mert örülsz, hogy van egy jó géped! Az én GSI Corsa-m is 170-nél vált 5-ösbe (GPS-sel mértem bibebő, az pontosan annyi volt :blink:), szerintem az teljesen rendben van!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ez egy europa kék hivatalosan mint az enyém. Mica metál a szín és valami kétrétegű benne, de passz hogy mi.

Az enyém is ilyen színű. Én is vehettem volna turbós verziót, de egy ismerősnek is van és 15l alatt nem kajál, max pályán ha nem nyomod. Úgyhogy ha lesz rá pénzem én a nitróban gondolkodok, mert ott csak akkor van többlet fogyi, ha 10mpre megpöccinted és a gyorsulás durvább mint a turbónál.

Bocsi hogy beleszóltam, de ez az én véleményem. A Z18XE meg ######a motor.

Nekem bizisten nem kajál annyit! Most egy tanknyi ment le 8,7-tel. Igaz vidéken jártam, és nem volt disznólkodás. Azt is látom, hogy rendesen megfingatva a kocsit 13-14 litert eszik, de a 15-öt csak az csinálja meg vele, aki nagyon vadállat, vagy szimplán faltól-falig nyomja. (Tudod, látja, hogy 300 méterrel odébb piros, de mégis záróvonalig nyomja neki, majd satufék...)

Link to comment
Megosztás:

Úgyhogy ha lesz rá pénzem én a nitróban gondolkodok, mert ott csak akkor van többlet fogyi, ha 10mpre megpöccinted és a gyorsulás durvább mint a turbónál.

A Nitro-val az a baj, hogy eléggé megviseli a motort... nem? Főleg, ha rendszeresen használod! :)

...de a 15-öt csak az csinálja meg vele, aki nagyon vadállat, vagy szimplán faltól-falig nyomja. (Tudod, látja, hogy 300 méterrel odébb piros, de mégis záróvonalig nyomja neki, majd satufék...)

Félek, hogy nálam egy Turbo egy ideig megenné a 15-öt! :blink:

Az a baj, hogy ilyenkor elkapja az embert a gyorsulás utáni vágy... az adrenalinod felmegy...

és semmi mást nem akarsz, csak újra és újra gyorsulni és gyorsulni!!! :)

(szegény 1,9 CDTI 150LE-s Vectra is megkapta, amikor nálam volt - Nagy Opel Próba)

Azért Voszi... egyszer mindenképpen számítanék rá, hogy elvigyél egy körre!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.