Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Meg 1 sötétítés! ;)

Viszont ezzel a felnivel már szinte nem is kell ültetni... :)

nem? Szerintem egészen szépen egyenletesen tölti ki a kerékjáratokat! ;)

Mielőtt még itt mindenki elkezdi sorolni, hogy mi kell rá... elmondom, hogy mit tervezek rá! :D

- ültetés

- kipuff rendszer

- xenon (valszeg gyári look)

- OPC lökös

hát ennyi, ami szerintem kéne... ;)

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt még itt mindenki elkezdi sorolni, hogy mi kell rá... elmondom, hogy mit tervezek rá! ;)

- ültetés

- kipuff rendszer

- xenon (valszeg gyári look)

- OPC lökös

hát ennyi, ami szerintem kéne... :)

Az ültetés mindig jó hatással van az optikára, de a magyar utak kevésbé..sajnos!

A xenon nagyon jól fog állni a vasnak, nem beszélve az OPC NagyLökösről!! ;)

+kis WRC Sound!!

Állat lesz!

Link to comment
Megosztás:

A színét leszámítva tetszik :) Nagyon szép igényes munka,a felni meg tökéletes.

A szín az Arden-kék... nekem sem tetszik... én ezt inkább "bili-kék"-nek nevezném! ;)

Az eleje és a felnik jóóók... nekem a hátulja nem tetszik. Sem a lökös, sem a szárny...

Link to comment
Megosztás:

A szín az Arden-kék... nekem sem tetszik... én ezt inkább "bili-kék"-nek nevezném! :)

Az eleje és a felnik jóóók... nekem a hátulja nem tetszik. Sem a lökös, sem a szárny...

szerintem meg pont hogy ez a szárny áll jól a coupénak meg az opc szárny,pont azért mert nem túl nagy és nem is kicsi.olyan amilyennek lennie kell.

Link to comment
Megosztás:

szerintem nagyonszép, a szine is tetszik (vajon miért? :) ;) ;) )

az a diffuzor kicsit durva meg a dupla kipuff nálam tabu, de egy az egyben cserélném a géjesivel....ami azért nagyszó :D

tapasztalatból tudom hogy semmivel se jobb a gsi-nél ;) de tényleg nagyon szép.

Link to comment
Megosztás:

Azért vannak ám az 1,8-asnál lényegesen ütősebb coupe-k! ;)

Tudtam hogy valaki ezért a mondatért meg fog kövezni ;) Nem a motorra gondoltam hanem úgy összességében.Szerintem sok különbség nincs a kettő között.Az tény hogy külsöleg szebb :)

remélem senkit nem bántottam meg ezzel.

Link to comment
Megosztás:

Azért vannak ám az 1,8-asnál lényegesen ütősebb coupe-k! :(

:lol: :D :(

szerintem nagyonszép, a szine is tetszik (vajon miért? ;) ;) ;) )

az a diffuzor kicsit durva meg a dupla kipuff nálam tabu, de egy az egyben cserélném a géjesivel....ami azért nagyszó :D

Egyáltalán nem durva, csak szokatlan.... :)

Sőt...Még teccik is :D

Link to comment
Megosztás:

Ma megnéztük Tomi023-mal ezt a Turbo Coupe-t. Link - Használtautó.hu

Itt volt Kecskeméten egy autókerben.

Hááát... a képeken jobban néz ki a belseje. Kicsit lelakott volt. óra szerint 62e km van benne, de szerintünk azért minimum 100e. Váltó is eléggé lönyögött! (ez meglepő volt)

Aztán pont jött a tulaj (csak bizományos autó volt) és mondta, hogy eladta a gépet közben.

(Záhonyba)

521496_1.jpg

521496_3.jpg

521496_4.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.