Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

az az érzésem, hogy nem a közeljövöben fog belekerülni egy LET egy A Corsába nálam...

De a megfelelö féltengelyek megvannak hozzá, tehát akkora baj már nem lehet. :lol:

V.mi penge, strapabíró kerékcsapágy, meg csövezés, mindenekelőtt.V. v.mi fa és táblaálló kasztni....... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont dízel... :lol:

Az meg 1 kategóriát ejt... :P

:lol: :lol:

Akkorsenem egy kategória, mert van köztük tizenpár év technikai fejlődés. Vagy ha már ragaszkodsz az Audihoz meg a dízelhez, akkor keressünk egy '90-es évek eleji kétezres TD-t, és hasonlítsuk össze azzal. Sztem a benzines jobban menne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkorsenem egy kategória, mert van köztük tizenpár év technikai fejlődés. Vagy ha már ragaszkodsz az Audihoz meg a dízelhez, akkor keressünk egy '90-es évek eleji kétezres TD-t, és hasonlítsuk össze azzal. Sztem a benzines jobban menne. :lol:

Persze lehet itt sokmindenről beszélni...hogy a calinak meg jóval jobb a légellenállása, vagy hogy jóval könnyebb...

Ettől függetlenül nem értem, hogy lehet egy Calit C20ne mocival sportautónak, de akár még túraautónak is nevezni...egyáltalán hogy kerülhetett gyártásba...bár ezt még sikerült az autómata váltóval is megfűszerezniük... :lol:

Ezzel meg nem megbántani akarlak...azt hogy jobban megy az óóódi, amúgy sem azért írtam be, hogy fírtassam, hogy melyik a jobb konstrukció... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond, a Cali szerintem se sportautó (azok az én véleményem szerint 300LE felett kezdődnek, bár talán jobb lenne teljesítménytömeg arány szerint osztályozni), hanem inkább sportos túraautó, érdekes módon anno a gyári prospektusokban is a csomagtartó méretét helyezték előtérbe, meg hogy a konkurrensekkel szemben ebben tényleg el lehet férni hátul normális embereknek is, nem csak olyanoknak akik össze tudják hajtogatni magukat. :lol:

De kezdünk nagyon off lenni attól tartok...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.