Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Na pár kép Füli STI-jéről... igazából a fék miatt gondoltam kicsit meghajtom Oszit... :rolleyes: <_< mert így sose lesz kész...

14442778156.jpg

14444492345.jpg

14445216293.jpg

Amit még a kocsiról tudni kell...

'06 Cosworth Sti, TSR-70, Pectel, 592 hp / 660nm

Amit a fékről :D :

Elől: 6 dugattyús AP racing, 362 mm tárcsaátmérő

Hátul: 4 dugós, AP racing, 335 mm tárcsaátmérő.

AP racing Formula DOT 5.1 fékolaj

Pagid RS 4-2 BLUE fékbetétek

ALS istenharagja van benne... most kicsit finomítottak még a progin... állítólag még jobb lett mint volt...a régi progival 11.4-et ment 1/4-en...

Nagyon durvát lép egyébként... 3.7 a 0-100-a...

Link to comment
Megosztás:

köszi antal apóka a bíztatást. majdnem megvette vki az asztrát úgy, hogy nem is árultam. a pénz hibázik hozzá neki, mint végül kisült. nem tudom mi lenne a jó, mert ezt az egész töketlenkedést full unom, de idegesít, hogy félbe hagyom közel a végéhez, itt a rahedli cucc, megvettem, de minek. az a bajom, hogy van jobb tervem, amit most már el lehetne kezdeni. sztem értitek mire gondolok.

az opc sanyi szólt, hogy van egy komplett z20ler motorja, kábelköteggel, kisf@szommal, ha valakinek kell, 400 ropiért viheti. kovácsolt a dugó a ler motorban, tehát gyárilag 300lóerő fölé vihető. viszont kiegyensúlyozó tengelyes, meg nincs spricnije. a többiben is a let-tel azonos, csak a dugó mahle, azonos a leh-hel.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.