Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Esz a fene, hogy szabin vagyok és semmi csavargás nem jön össze és azon gondolkodom, hogy lehet veletek tartanék majd hirtelen felindulásból... Se sátram, se semmim, meg egyedül is utaznék, de majdcsak elalszok egy-két éjjelt a kocsiban (anno a Skodában is aludtunk hárman) ...

:lol: Azt kérdezném - tudom ott a BW topic, de mégis itt vannak ismik - hogy ugye lehet ott enni/inni venni...csak van valami bolt/büfé/kajálda..na meg hogy mint "sátorozós-napijegyes" vendég használhatom-e a tusolót? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszi. ^_^

Köszi a számot.

NM. B)

Esz a fene, hogy szabin vagyok és semmi csavargás nem jön össze és azon gondolkodom, hogy lehet veletek tartanék majd hirtelen felindulásból... Se sátram, se semmim, meg egyedül is utaznék, de majdcsak elalszok egy-két éjjelt a kocsiban (anno a Skodában is aludtunk hárman) ...

:lol: Azt kérdezném - tudom ott a BW topic, de mégis itt vannak ismik - hogy ugye lehet ott enni/inni venni...csak van valami bolt/büfé/kajálda..na meg hogy mint "sátorozós-napijegyes" vendég használhatom-e a tusolót? :huh:

Sztem, ha megveszed a napijegyet, a kutya se fogja kérdezni, hogy miért alszol a kocsiban. A kaja sem lehet olyan nagy dolog. A tusolót meg sztem használhatod.

Link to comment
Megosztás:

Esz a fene, hogy szabin vagyok és semmi csavargás nem jön össze és azon gondolkodom, hogy lehet veletek tartanék majd hirtelen felindulásból... Se sátram, se semmim, meg egyedül is utaznék, de majdcsak elalszok egy-két éjjelt a kocsiban (anno a Skodában is aludtunk hárman) ...

:lol: Azt kérdezném - tudom ott a BW topic, de mégis itt vannak ismik - hogy ugye lehet ott enni/inni venni...csak van valami bolt/büfé/kajálda..na meg hogy mint "sátorozós-napijegyes" vendég használhatom-e a tusolót? :huh:

Mivel a napijegy a sátorhely árát is elvileg tartalmazza, szerintem nem kell aggódnod semmi miatt. Kaja lesz, az tuti, hiszen sok ember lesz, azokat pedig etetni kell. Jó lesz. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én is igy gondoltam, de azért jobb ha megerősitenek ebben a tapasztaltabbak.. :huh:

Na, jól van :lol: akkor ezt még majd eldöntöm magamban - meg azért itthon is úgy kell(ene) akkor intéznem, hogy ne kelljen a kocsi a hétvégére... Ha megyek, akkor hivom a Karcsit reggel hat előtt és Komáromnál üldözőbe veszem a konvojt....de csak HA!!! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én is igy gondoltam, de azért jobb ha megerősitenek ebben a tapasztaltabbak.. :huh:

Na, jól van :lol: akkor ezt még majd eldöntöm magamban - meg azért itthon is úgy kell(ene) akkor intéznem, hogy ne kelljen a kocsi a hétvégére... Ha megyek, akkor hivom a Karcsit reggel hat előtt és Komáromnál üldözőbe veszem a konvojt....de csak HA!!! ^_^

Inkább fél 6 körül hívj. Mert 3/4 6-kor elindulok itthonról.

Link to comment
Megosztás:

Inkább fél 6 körül hívj. Mert 3/4 6-kor elindulok itthonról.

Na, holnap már majdnem tuti, hogy nem megyek veletek..de soha ne mondd, hogy soha! De ha mégis úgy alakulna akkor is csak valamikor dél körül/dél után tudnék indulni...a dizsire oda is érnék. :huh: Na, mindegy, nem filózok. Lesz ami lesz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na kicsit meglógtam a mütöböl. 2x méhkaparás, 1x abortusz. Megnéztem az Opel gyárlátogatás menetét: 4,5€ 11kor és 15kor kezdödik, de aug. 12-énél elöbb nincs, mert most van nyáriszünet, ja meg 7végén sincs, úgyhogy vmikor el kell lógnom jó korán. Kezdem megszokni az életet itt kint. Reggel hidegebb van, mint otthon, de azért napközben jól felmelegszik. Néha nem értem mit mondanak, de egyre jobban megy a dolog, már kezd ráállni a fülem erre a kvartyogásra. :huh: Azért itt kint a boltban majdnem minden olcsóbb. A klinikai kajálda drágább, de szerencsére van dolgozói kedvezmény, otthon az sincs. A benzin 350 körül van. A mobiltarifákból sok jót lehet találni, nem kevés van, ami az itthoniaknál is olcsóbb. Az itteni fizetésekkel hawaii.

Link to comment
Megosztás:

Na kicsit meglógtam a mütöböl. 2x méhkaparás, 1x abortusz. Megnéztem az Opel gyárlátogatás menetét: 4,5€ 11kor és 15kor kezdödik, de aug. 12-énél elöbb nincs, mert most van nyáriszünet, ja meg 7végén sincs, úgyhogy vmikor el kell lógnom jó korán. Kezdem megszokni az életet itt kint. Reggel hidegebb van, mint otthon, de azért napközben jól felmelegszik. Néha nem értem mit mondanak, de egyre jobban megy a dolog, már kezd ráállni a fülem erre a kvartyogásra. :huh: Azért itt kint a boltban majdnem minden olcsóbb. A klinikai kajálda drágább, de szerencsére van dolgozói kedvezmény, otthon az sincs. A benzin 350 körül van. A mobiltarifákból sok jót lehet találni, nem kevés van, ami az itthoniaknál is olcsóbb. Az itteni fizetésekkel hawaii.

Látom, azért feltalálod magad. Most nem fogok egy darabig írni. Blitz, utána meg nyaralás.

Link to comment
Megosztás:

Na kicsit meglógtam a mütöböl. 2x méhkaparás, 1x abortusz. Megnéztem az Opel gyárlátogatás menetét: 4,5€ 11kor és 15kor kezdödik, de aug. 12-énél elöbb nincs, mert most van nyáriszünet, ja meg 7végén sincs, úgyhogy vmikor el kell lógnom jó korán. Kezdem megszokni az életet itt kint. Reggel hidegebb van, mint otthon, de azért napközben jól felmelegszik. Néha nem értem mit mondanak, de egyre jobban megy a dolog, már kezd ráállni a fülem erre a kvartyogásra. :lol: Azért itt kint a boltban majdnem minden olcsóbb. A klinikai kajálda drágább, de szerencsére van dolgozói kedvezmény, otthon az sincs. A benzin 350 körül van. A mobiltarifákból sok jót lehet találni, nem kevés van, ami az itthoniaknál is olcsóbb. Az itteni fizetésekkel hawaii.

B+ éppen kajálok, nem fényképeztél? :huh: ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.