Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem zártkötű.

Ha elolvassátok a régió találkozós topicját ott leírtunk mindent.

Az a tervünk,hogy bejárjuk a régió nevesebb településeit. Tehát mindíg máshol lenne a tali.

Ugye tavajelőtt a Tatabánya-Tata vonal megvolt.

Mehetünk pl. Veszprémbe is majd,Fehérvárra,Komáromba meg van még pár szép hely.

Esztergom pölö.

balatonfüred?egy 40 szobás szálloda gondnoka vgyok.március végéig szabad a vásár.nagy parkja van lehet sütni,stb.ehez mit szóltok?

Link to comment
Megosztás:

Mennyi volt így?

Lehet,hogy fényeztetnem kell a csomiajtót mert amit ma hoztam Szombathelyről egy picit elüt a kocsitól. :D

Lehet,hogy a polír sem segít.

Vótá szombathelyen bazz? Használtautón találtam egy szimpi GSI-t ami Szombathelyi... :)

Hú azé látom adsz az aerodinamika tuningra... Tesztkör volt már? Kanyarsebesség gondolom megnőtt egy 50km/h-val biztos. :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Egy örökkévalóságnak tünt. 7,5 tonnás teherautóval mentünk.

Negyed 6-kor indultunk és 2 körül értem haza.

Reggelre kaka leszek melóba az biztos.

Hmm azthittem kocsival mentetek akkor még talán mentem is volna és jól megnézem azt a GSI-t. :D

Amennyi melód lesz ma, az előzőekből következtetve, kialszod magad reggelre. :)

Link to comment
Megosztás:

Remélem én is. :)

Én elvileg ma szabin vagyok, de mivel a kedves főnököm nem kérdezte meg hogy elengednek-e vagy nem ezért be kell mennem. Ha meg már bemegyek maradok is. Max holnap nem megyek és maradt egy nap szabim. :D

Festőt annyira leépítették hogy most ha 1ember hiányzik akkor megállhat minden... Főleg ha olyan ember akinek a munkáját más nem tudja elvégezni. :D

Link to comment
Megosztás:

Én elvileg ma szabin vagyok, de mivel a kedves főnököm nem kérdezte meg hogy elengednek-e vagy nem ezért be kell mennem. Ha meg már bemegyek maradok is. Max holnap nem megyek és maradt egy nap szabim. :D

Festőt annyira leépítették hogy most ha 1ember hiányzik akkor megállhat minden... Főleg ha olyan ember akinek a munkáját más nem tudja elvégezni. :D

Hoznom kell pasztát.

Már bekészítettem a flakont.

Remélem javít valamit. :)

Neked van polírgéped? :D

Link to comment
Megosztás:

Hoznom kell pasztát.

Már bekészítettem a flakont.

Remélem javít valamit. :)

Neked van polírgéped? :D

Nincs... Fúróval próbálkoztam meg rongykoronggal az én autómon jól meg is szívtam... Belemart a festésbe az első sárvédőn. Ott abba is hagytam nem erőltettem tovább. Festőből majd szerintem szereztetek azt a bolyhos polírkorongot. Már csak akkora öntapadós padot kell találnom amit fúróba tudok fogni. :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs... Fúróval próbálkoztam meg rongykoronggal az én autómon jól meg is szívtam... Belemart a festésbe az első sárvédőn. Ott abba is hagytam nem erőltettem tovább. Festőből majd szerintem szereztetek azt a bolyhos polírkorongot. Már csak akkora öntapadós padot kell találnom amit fúróba tudok fogni. :)

Nekem van az a tépőzáras fajta.

Elektromos csavarhúzóba kell befogni és a pamut polírkorong megy rá.

Azt hittem festős létedre rendelkezel valami komolyabb cuccal.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van az a tépőzáras fajta.

Elektromos csavarhúzóba kell befogni és a pamut polírkorong megy rá.

Azt hittem festős létedre rendelkezel valami komolyabb cuccal.

Hehe, informatikus a szakmám, komoly számítógéppel rendelkezem. Ha nem lenne az a csipogós kapu kifelé már lenne polírgépem is. :D

Mekkora annak a padnak az átmérője? Ami nekem van az elég nagy 125mm-es. Azokhoz a kis korongokhoz meg nem is tudom pontosan mekkora kell... Talán 60as. :)

Link to comment
Megosztás:

Hehe, informatikus a szakmám, komoly számítógéppel rendelkezem. Ha nem lenne az a csipogós kapu kifelé már lenne polírgépem is. :D

Mekkora annak a padnak az átmérője? Ami nekem van az elég nagy 125mm-es. Azokhoz a kis korongokhoz meg nem is tudom pontosan mekkora kell... Talán 60as. :)

Még a régi nagy korongokhoz való.

Kábé tenyérnyi méretű.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.