Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Weblap: ötletek, vélemények!


mackosajt

Recommended Posts

Szánom, bánom a bűnöm, de a MOTE még csak most került fel a támogatók közé... :rolleyes: A banner sem a legjobb (a MOTE főlapjáról loptam - szó szerint, mert lementeni nem lehetett - blank.png rulez, így lopni kellett), de már fáradok. Amint lesz erőm, teszek ki jobbat!

csak szólok, hogy biztos vonatra gondoltál, mikor szerkesztgettél, mert azokra igaz a si-hu-hu, de a www.opelklub.hu.hu az nem működik!

:mellow: :unsure:

(fáradtság rulez)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 184
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ha beszkennelem a vendégkönyvet azt nem lehet jól látni, ugye?Már elkezdtem gépelni, csak....elfáradtam.

És ha lehet majd szeretném kérni, hogy úgy lehessen mintha lapoznánk benne, meg tudod ezt oldani Tamás?De csak ha nem túl bonyolult.

Megoldható :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Megint piszkáltam az oldalt:

- Rendet tettem a rosszalkodó szavazó komponensek között. A fennmaradó PollXT komponenst kihoztam a Főmenübe, a modul része maradt a bal menüben.

- Felraktam egy FAQ(GyIK) komponenst és elkezdtem feltölteni. Ehhez várok ötleteket!

- A bal menü alján lévő "Képek" modult lecseréltem "Támogatók" modulra, készülvén a következő évi szponzorálásra. <_<

- Majdnem írtam egy cikket a középkonzolomról, de már fáradok, inkább holnap. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha tudok segíteni szólj. PÜ.

Tudom, hogy mit akarok, tudom hogy kellene kinéznie, tudom hogy kell megcsinálni, de az eredeti CSS nem engedi (CSS alapú gombokról van szó). Teljesen új templat-et kell csinálnom. Ha kell, hát kell, ezen nem fog múlni. :rolleyes: Csak időbe telik...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

A szuperauto.hu jogutódja lett a topauto.hu. Kérésükre a banner és a hozzá tartozó link cserélve.

Megint rám jött a "joomlázhatnék", szal változások várhatóak az oldalon. :D

A képtár hamarosan megszűnik. Onnan fogok mazsolázni és feltolom ide a legjavát (nyuszi, most cenzúrázhatsz!).

Link to comment
Megosztás:

A szuperauto.hu jogutódja lett a topauto.hu. Kérésükre a banner és a hozzá tartozó link cserélve.

Megint rám jött a "joomlázhatnék", szal változások várhatóak az oldalon. :D

A képtár hamarosan megszűnik. Onnan fogok mazsolázni és feltolom ide a legjavát (nyuszi, most cenzúrázhatsz!).

juhhúúúú, fogok is :D

Topautoval kapcsolatban majd értekezzünk már

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.