Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Hogyne érdekelne :) Kíváncsi vagyok hogy van megoldva, hol van a kasztnihoz és a csomagtartóhoz rögzítve?

Izé, én hónapokkal ezelőtt raktam már fel képet róla, talán pont ebben a topicban. A jobb oldali zsanérra van felpattintva egy rövidek gázteló. Az segít "elvileg" kinyitni, meg nyitva tartani a csomagtartót.

Link to comment
Megosztás:

Izé, én hónapokkal ezelőtt raktam már fel képet róla, talán pont ebben a topicban. A jobb oldali zsanérra van felpattintva egy rövidek gázteló. Az segít "elvileg" kinyitni, meg nyitva tartani a csomagtartót.

Az volt a legszebb, amikor elvittem műszakiztatni a kocsit, a vizsgáztató meg felnyitotta a motorháztetőt...És több mint egy percig tartotta a motorháztetőt, hogy hol a fenébe van a pálca, amivel kitudja támasztani. Utána nagy nehezen rá jött, egy perc után, hogy telós.

Link to comment
Megosztás:

Az volt a legszebb, amikor elvittem műszakiztatni a kocsit, a vizsgáztató meg felnyitotta a motorháztetőt...És több mint egy percig tartotta a motorháztetőt, hogy hol a fenébe van a pálca, amivel kitudja támasztani. Utána nagy nehezen rá jött, egy perc után, hogy telós.

:)

Link to comment
Megosztás:

Az volt a legszebb, amikor elvittem műszakiztatni a kocsit, a vizsgáztató meg felnyitotta a motorháztetőt...És több mint egy percig tartotta a motorháztetőt, hogy hol a fenébe van a pálca, amivel kitudja támasztani. Utána nagy nehezen rá jött, egy perc után, hogy telós.

Ugyan így jártam,csak rákérdeztem hogy miért fogja? :) Hülyén nézett rám,hogy miért akarom hogy a fejére essen,aztán mikor meglátta a telót

egy "a f@..om ,ebben ez is van?" mondattal elengedte! :D

Link to comment
Megosztás:

Ugyan így jártam,csak rákérdeztem hogy miért fogja? :) Hülyén nézett rám,hogy miért akarom hogy a fejére essen,aztán mikor meglátta a telót

egy "a f@..om ,ebben ez is van?" mondattal elengedte! :D

Igen ez csak akkor szívás amikor jön a szerelő, felnyitják a csomagtartót ami ugye telós (5 ajtósokban) majd behajol a szerelő és ráesik az ajtó <_< Na ilyet láttam sőt... nekem is volt ilyen a kadettemben... majd kapott új telókat az meg akkorát rántott, hogy az egész autó beleremegett :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg a gázrugóról tudnátok GM part number-t küldeni, akinek van a kocsijában? ebay-en van egy csomó bontott, meg új is, de egyelőre nem találok 4-ajtóshoz (saloon) valót, legalábbis amiket néztem mind az 5 ajtósból (hatchback) szedték ki, part number viszont szinte mindegyikhez van

Link to comment
Megosztás:

Igen ez csak akkor szívás amikor jön a szerelő, felnyitják a csomagtartót ami ugye telós (5 ajtósokban) majd behajol a szerelő és ráesik az ajtó <_< Na ilyet láttam sőt... nekem is volt ilyen a kadettemben... majd kapott új telókat az meg akkorát rántott, hogy az egész autó beleremegett :icon13:

Az tetszett volna... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Esetleg a gázrugóról tudnátok GM part number-t küldeni, akinek van a kocsijában? ebay-en van egy csomó bontott, meg új is, de egyelőre nem találok 4-ajtóshoz (saloon) valót, legalábbis amiket néztem mind az 5 ajtósból (hatchback) szedték ki, part number viszont szinte mindegyikhez van

Ez a teleszkóp nem jó neked?

Link to comment
Megosztás:

Az tetszett volna... :) :D

A szerelőnek nem tetszett.... nekem sem :icon13: Csak amikor 2 23 centis JBL GTO hangfal volt rajta + 2 13 centis sony xplod és persze mindez a kalaptartóval az ajtóra akasztva + még a teló is elengedte a gázt na akkor kb más olyan volt mintha nem is lenne csak a kinyitást nehezítette <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha nagyon nem találsz, akkor lehet úgy is fogsz nagyobb üzletekben találni (Unix, Bárdi, Norauto stb.), ha tudod a "tolóerőt" (N) és a hosszúságot (mm). Ha jól látom a csatlakozása az normál 8as "faudifej".

Már csak az a kérdés, hogy a rugós változaton megvan-e a helye. (még nem néztem hogy hova, hogyan lehetne rögzíteni)

Csak mindenképp jó lenne áttérni teleszkópra, mert pár ismerősöm aki telós csomagtérajtóhoz van szokva, azok csak kinyitják, és elengedik. Na most ez a rugósnál nem annyira poén, párszor koppant akkorát, hogy megijedtem hogy benézett a hátsó szélvédőn a csomagtérajtó :)

Link to comment
Megosztás:

Már csak az a kérdés, hogy a rugós változaton megvan-e a helye. (még nem néztem hogy hova, hogyan lehetne rögzíteni)

Csak mindenképp jó lenne áttérni teleszkópra, mert pár ismerősöm aki telós csomagtérajtóhoz van szokva, azok csak kinyitják, és elengedik. Na most ez a rugósnál nem annyira poén, párszor koppant akkorát, hogy megijedtem hogy benézett a hátsó szélvédőn a csomagtérajtó <_<

áááááááá :D

Az kemény... megértelek... :)

Link to comment
Megosztás:

Már csak az a kérdés, hogy a rugós változaton megvan-e a helye. (még nem néztem hogy hova, hogyan lehetne rögzíteni)

Csak mindenképp jó lenne áttérni teleszkópra, mert pár ismerősöm aki telós csomagtérajtóhoz van szokva, azok csak kinyitják, és elengedik. Na most ez a rugósnál nem annyira poén, párszor koppant akkorát, hogy megijedtem hogy benézett a hátsó szélvédőn a csomagtérajtó <_<

Néztem anno én is,de azt hiszem a belső felfogatása igen lüke helyen van! :)

Szerencsére nekem még nem koppan neki semminek ha elengedem! :D

Sajnos holnap le kell vennem a váltóról a gumit,mert a hidegben úgy megkeményedett hogy alig tudok váltani és kidobta egyszer kétszer 2 meg 5-ből!

Elég lesz neki a zsugorcső :icon13:

Más,Vectránál a hűtőnek van leeresztő csavarja??Tegnap cseréltem az Astrán vizet és 5 perc alatt megvolt,semmi cső lehúzogatás stb!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.