Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Sparban akcióban 990 forint ez az állvány:

Szerintem ennyit megér, vettem is egyet :angry: 225-ös gumiméretig lehet rá pakolni a kerekeket.

Az biztos hogy jól jártál vele,mert 3000 volt egy másik boltban akciósan pár hete!

Én soha nem tudom kifogni az akciókat,vagy elfogy mire odaérek,vagy még nem jött meg,vagy abban az áruházban nem akciós stb!

Mekiben is beváltottunk egy 33%-os kedvezményes kupont,miután kiderült hogy minden féláron van aznap,csak a kuponos dolgok nem!

Nem csodálkoztunk rajta hogy így jártunk <_<

Van 2 db 235/45ZR17 és 205/55R16-os gumim,amik még talán egy szezont kibírnak,de akinek nincs éppen újra pénze,annak jó lehet!

Ingyen elviheti,akinek kell vagy megy a kuka mellé!

Link to comment
Megosztás:

Teljesen véletlenül sikerült <_< Faterom csinált már állványt a csere kerekeknek de az van vagy 60 kiló és nem viccelek, így mozgatni de még csak rá és levenni is nehéz a kerekeket ez meg csak pár kiló és csak 1 perc mire felteszem a felniket rá és helyet is kevesebbet foglal mint a maszek állvány :angry: Ennyiért pedig nem volt tétel... 3 liter benzin ára...

Link to comment
Megosztás:

Erről ki mit tud?

Ezt a márkát már megtaláltam én is első lengéscsillapító keresés közben,elég jó árban adják!

Véleményt viszont még nem olvastam sehol!Most vagy nem valami jó minőségű,vagy a németeknél olyan olcsó (ebay:50-60/szett)

hogy megéri behozni és eladni itt!A legjobb lenne valami bejáratott márkát venni,de gondolom a pénz dominál nálad is mint nálam!

Link to comment
Megosztás:

Ezt a márkát már megtaláltam én is első lengéscsillapító keresés közben,elég jó árban adják!

Véleményt viszont még nem olvastam sehol!Most vagy nem valami jó minőségű,vagy a németeknél olyan olcsó (ebay:50-60/szett)

hogy megéri behozni és eladni itt!A legjobb lenne valami bejáratott márkát venni,de gondolom a pénz dominál nálad is mint nálam!

Maga a márka jó, versenysportba gyártanak, egészen komoly szettjeik is vannak ez kb a legalapabb de nekem nem is kell toronyállítás meg keménységállítás még ha jó is lenne ez utóbbi <_< 2 év gari sem rossz.

Link to comment
Megosztás:

Már érdemes valóban, én ma annyit csináltam, hogy első kerekek 2.2-ről 2.1re lettek leengedve, a hátsók pedig 2.0-ról 1.9-re <_< Majd idővel kitapasztalom az ideális nyomást a kerekekben :angry:

A télieket még elővettem, összes kavicsot kiszedtem, ultra dermmel még a kerék belsejét is kisúroltam így most nagyon tiszták, a mostaniak is át lettek még súrolva majd kézzel polírozva + kátrányoldózva is :P + Ha már így belejöttem az egész autót lemostam alaposan majd áttöröltem :P

A 990 forintos (normál áron 5090 forintos) tartó is bevált, stabil és kis helyet foglal :P

Link to comment
Megosztás:

Már érdemes valóban, én ma annyit csináltam, hogy első kerekek 2.2-ről 2.1re lettek leengedve, a hátsók pedig 2.0-ról 1.9-re <_< Majd idővel kitapasztalom az ideális nyomást a kerekekben :angry:

Ez mért jó? Én most 2,2 körül járok, de érezni, hogy ennél alacsonyabbal nemigazán lenne egésszséges :P

Link to comment
Megosztás:

Ez mért jó? Én most 2,2 körül járok, de érezni, hogy ennél alacsonyabbal nemigazán lenne egésszséges <_<

Azért mert 16-os méretben 7 colos felnivel a 205/55-ös gumi nagyon kemény még így is ráadás ehhez a sport futómű így érezni azt a + 2,5 centit bőven és mivel a felni és gumi is szélesebb így kb 3 centivel szélesebb kerekekenként a valódi futófelület ami az aszfalttal érintkezik. Nekem ekkora nyomással sem látni, hogy kicsit is lapos lenne még az első keréknél sem :angry:

Link to comment
Megosztás:

Azért mert 16-os méretben 7 colos felnivel a 205/55-ös gumi nagyon kemény még így is ráadás ehhez a sport futómű így érezni azt a + 2,5 centit bőven és mivel a felni és gumi is szélesebb így kb 3 centivel szélesebb kerekekenként a valódi futófelület ami az aszfalttal érintkezik. Nekem ekkora nyomással sem látni, hogy kicsit is lapos lenne még az első keréknél sem <_<

A télivel nekem is 2.2 volt az elsőkben és 2.1 a hátsókban de azok teljesen más kerekek :angry: keskeny és lufis :P

Szerk: ezt nem teljesen így akartam megírni de már mind1 :P

Link to comment
Megosztás:

Azért mert 16-os méretben 7 colos felnivel a 205/55-ös gumi nagyon kemény még így is ráadás ehhez a sport futómű így érezni azt a + 2,5 centit bőven és mivel a felni és gumi is szélesebb így kb 3 centivel szélesebb kerekekenként a valódi futófelület ami az aszfalttal érintkezik. Nekem ekkora nyomással sem látni, hogy kicsit is lapos lenne még az első keréknél sem <_<

Minél peresebb a gumi, annál kevésbé komfortos. Jól néz ki, de kevésbé hasznos. Azt szokták ajánlani, hogyha váltóméretben 1"-al nagyobb felnit használsz, ahhoz 0,2 barral érdemes emelni a nyomást.

Megfogsz egy nagyobb kátyút, aztán dobhatod ki a felnijeidet.

Link to comment
Megosztás:

Emelni a nyomást ha növelek? Végülis van benne logika ami azt illeti :angry: Vissza is állok az eddigire.

Akinek a gyári felnije 16os, leírná, hogy mekkora a gyár által javasolt nyomás a gumikban?

Én ilyet még sehol nem találtam leírva,de lehet csak azért mert más nyomás kellhet egy Omegába és más egy Corsába a súly miatt! <_<

A gumist kérdeztem hogy mennyi kell bele (16" 195/55) és azt mondta 2.2!A tanksapkán azt hiszem 2.4 van írva,de úgy veszem észre hogy most

így jó egyenlőre!Kanyarokban nem nyúlik,jól "gurul" és az úthibákon sem üt nagyon!

Nem kopott még el az autód a sok mosástól?Vagy eredetileg fekete volt...? :P :P

Link to comment
Megosztás:

Én ilyet még sehol nem találtam leírva,de lehet csak azért mert más nyomás kellhet egy Omegába és más egy Corsába a súly miatt! <_<

A gumist kérdeztem hogy mennyi kell bele (16" 195/55) és azt mondta 2.2!A tanksapkán azt hiszem 2.4 van írva,de úgy veszem észre hogy most

így jó egyenlőre!Kanyarokban nem nyúlik,jól "gurul" és az úthibákon sem üt nagyon!

Nem kopott még el az autód a sok mosástól?Vagy eredetileg fekete volt...? :P :P

Nem kopik, finoman van kezelve mindig :angry:

A kezelés útmutatóban és a javítási kézikönyvben is le vannak írva a guminyomás értékek csak épp nincs benne 16-os felniméret :P

Link to comment
Megosztás:

Nem kopik, finoman van kezelve mindig <_<

A kezelés útmutatóban és a javítási kézikönyvben is le vannak írva a guminyomás értékek csak épp nincs benne 16-os felniméret :angry:

Mindenhol az írják hogy az autón található értékekre kell felfújni,de gondolom csak 14-15"-os van a tanksapkán!

Próbáld ki amit Adam1 írt,hogy 15"-os adatai,plusz 0,2bar!

Link to comment
Megosztás:

Mindenhol az írják hogy az autón található értékekre kell felfújni,de gondolom csak 14-15"-os van a tanksapkán!

Próbáld ki amit Adam1 írt,hogy 15"-os adatai,plusz 0,2bar!

Nekem is 15ös gumikhoz van ráírva az érték, próbáltam de úgy nekem kissé keménynek tűnt igaz csüccsentve is van.

Link to comment
Megosztás:

A gólyalábról ha lecsavarom a felső feszítő csavart és nincs összehúzva a rugó,jól pofán fog csapni???

Le akarom venni a rugót róla megtisztítani egy kicsit mielőtt viszem a szerelőhöz!

Nagyon durván elő van feszítve a rugó, szóval rugóösszehúzó nélkül jobb ha elfelejted a rugó, a lengéscsillapító vagy a toronycsapágy leszerelését a gólyalábról. Ha szerencséd is van, és nem vág jól pofán, összehúzó nélkül az életben nem rakod össze. Szóval ez nem játék.

Másik dolog, hogy a gólyalábat csak indokolt esetben szedjük ki (a rugótisztítás az nem az B) ), mert utánna elvileg futóműállítás is kell. Kivéve ha biztosítod, hogy ugyanúgy rakod össze, ahogy volt, és erdetileg is jó volt. Különben azt veszed majd észre, hogy a guminak a külső vagy a belső felét megeszi a járgány pár ezer km alatt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.