Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

tavaszi fáraccság??? :wub:

Nem.

Konkrétan nem indult be a GTE. Átálltam vele egyik helyről a másikra, leállítottam, és azóta nem indult el. Este héttől éjjel egyig szereltük, de nem ad szikrát bármit csináltunk. Na ezért nem voltam (és vagyok) felhőtlen boldog.

Link to comment
Megosztás:

Itt lennének a képeim... szelektálás után 371 db került fel, ha valakit valamelyik kép mégis bántja, szóljon és törlöm.

Persze ezek is "konvertálás alatt" vannak.

Ha esetleg valakinek van valahol 500 MB-nyi ingyen tárhelyre ötlete, akkor egy .zip-ben is fel tudom rakni őket.

Mégegyszer köszönet a szervezőknek a találkozóért, a programokért és a sok-sok munkáért!

Link to comment
Megosztás:

Jó buli volt nagyon, köszönet érte. Este sikerült betankolni csinosan. A GDZ koncert fergeteges volt, akinek tetszett, ismétlés csütörtökön :wub: Meglepően sokan voltak szombaton, örültem neki. Végre volt még két Tigra is, meg egyéb gyönyörű autók. Egy rossz érzés van ilyenkor, ami rámtör: az a mocskos irigység...

Elnézést kérek azoktól, akiktől nem köszöntem el és elvárták volna. Anyáztak volna, ha korán reggel azzal keltem őket, hogy hello, szia. Remélem megbocsátható.

A szombat esti buliképekért fizetek, ha nem teszitek fel. :P Csúnyák vótunk már...

Csak úgy kb. milyen összegre gondoltál? :P B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Commodore!

Miért nem rakod inkább egy ingyenes tárhelyre? 3x indítottam el napközben, egyszer sem jött

le jól tőled. Szerintem a tárhely neked is kevesebb kellemetlenséget fog okozni, ha rácuppan

200 ember erre a zipre. :wub:

Na ja.

Minggyá dolgozom rajta.

Úgylátszik a céges szervert nagyon leterhelte. Felteszem a klubbosra, az bírja.

Kb fél óra múlva ott lesz. (4-re)

Link to comment
Megosztás:

Már megen ?

Hihetetelen, hogy képtelen vagy figyelni a pulcsiaidra, ha iszol :wub:

Akkor ezt ismegkapod, ha legkozelebb talizunk.

Héééka! Még a múltkoriról beszélünk, azt nem sikerült még visszabótóóóni! :P

Különben is, most csak csütörtökön voltam nagyon OH-hatás alatt, akkor meg

te nem is prezentáltad még magad. :P

Link to comment
Megosztás:

Te csak maradjál, karate kölyök! :D

Muuuhhahhhhhaaaaaaaaa! :wub: :P :P B) :lol:

No azért első éjszaka megint Balázskával megmutattuk, hogy kell kitartani a paripííípőőő hangulatban,

bár most nem hagytuk lemerülni a GTC aksiját. :P Mi előbb merültünk le. :P De az az este hozta a

tavalyi péntek éjszakás feelinget. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.