Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ma visszakaptam az autómat. A hátsó rugók kicserélve, s pár apró (de fontos) javítás is meglett. Többek között belekerült egy váltóút-rövidítő is. Így már nyugodtan mehetek a (lassan) szerveződő találkozóra. Mikor is lesz?

Elvileg januárban gondolkodunk, csak hát eddig kevesen adták le a szabadnapjaikat :blink:

Úgyhogy hajrá emberek, kéne lassan szervezkedni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Szia zozor!

Holnap megyek hozzátok délután :lol: Sok sikert az alakuláshoz, ha lenne kess akkor én is beneveznék erre a borozásra, na de lesz még olyan, hogy nem jön fűttésszámla :lol:

Attól még hogy nem vagy klubtag, még szívesen látunk mindenkit a talin.... Mindenkit akinek valamilyen Opel duruzsol a feneke alatt :P

Link to comment
Megosztás:

Szia zozor!

Holnap megyek hozzátok délután :lol: Sok sikert az alakuláshoz, ha lenne kess akkor én is beneveznék erre a borozásra, na de lesz még olyan, hogy nem jön fűttésszámla :lol:

Hellohallo :P

Hogyhogy erre látogacc, meló vagy magáncél? Ha lenne időd és kedved pár percre bandázhatnánk egyet :lol: Üdv :Zozo

Link to comment
Megosztás:

No akkor javaslom hogy Január 17-én délután 14órakor találkozunk!

Helyszín: Mór, Bórmúzeum Ezerjó u. 5.

Ezt sajnos ki kell hagynom.

Az elmúlt 3 hétben az ágyat nyomtam, mert beteg voltam. Most már kicsit jobban vagyok, de még sokáig nem leszek a régi. Májusban lesz egy kisebb műtétem, addig vigyáznom kell magamra (egyébként is kellene). Így amíg nincs jó idő (>=20°C), addig nem nagyon utazgatok.

Link to comment
Megosztás:

Bocsánat, de nekem szkippelnem kell a dolgot. Majd legközelebb...

Igaz, eddig nem jeleztem, mert nem biztos, hogy ráérek - családi program - de ha igen én is ott leszek. Még úgy sem ismerek senkit személyesen.

Rendben, akkor legyen 23-24 én!! Addig még van 1 hét, tegye mindenki szabaddá magát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.