Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

Az mikor lesz? :D

Jó kérdéseid vannak. Az anyagi helyzetemtől függ. Sajnos most elég sűrű lesz a dolog, mert most jár le a személyi kölcsön is amit felvettem hogy meg tudjam venni a kocsit és mivel a svájci frank sztem már nem azon az árfolyamon mozog mint múltév ilyenkor, sztem törlesztenem kell extrában a banknak még. A motorfelújítás meg kb 200 lesz.

De ha felvan újítva a motor, összedobom a belsejét és majd csak jövő télen lesz folyt. köv.

Szal ha minden jólmegy Május környékén már menni fog a gíp. Ha isten és a Suzuki gyár is úgy akarja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...

Hát nekem ott nem jó, munka, plusz családi névnap!!! Meg amúgy is ott ciki lesz bemutatni, hol rohad minden opel immár 30 éve... Mert az enyém is rügyet bontott nem csak a fák!!

De itt valahol a környékbe! egy péntek délután, vagy valami...

Link to comment
Megosztás:

Én egyenlőre a kocsi összerakásával foglalatoskodom. Jövő héten mindenképpen össze lesz annyira rakva hogy gurulhatok vele ide-oda. Szal ha kitaláltok valami időpontot meg helyet, Én 90% hogy ottleszek. Kivéve péntek délután/este, mert akkor dolgozom. Egyébként a szombat, vasárnap mindíg jó :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem végülis bármelyik hétvégi nap jó, csak nagyon extra helyzetben nem lenne esedékes. Úgyhogy engem lehet hozzáadni a bandához. :)

Amúgy január kettedike most lesz ledolgozva, 28-n. Mivel januárban a gázpara miatt elmaradt és szabad szombat lett belőle.

28-a is jó nekem, de csak délután. :huh: Délig van a munkaidőm aznap.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.