Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na szóval megtörtént a mérés, nem csalódtam benne, sőőt.... :lol:

1-2 kép és videó is van, na meg persze lesz hivatalos nyomtatvány is csak azt mailban kapom meg, mert bedöglött a nyomtató..

Keréken mérve 142 Le!!! :P

Na most a szorzója elméletileg 1.20, ezt mondta a srác, ennyi a veszteség ami ha igaz akkor főtengelyre leadott teljesítmény 170Le

Keréken 142? Az igen jó. Hol méretted és mennyiért? Most már én is nagyon kíváncsi vagyok (mérés után meg nagyon szomorú leszek :lol: :lol:)

Egyébként hogyhogy itt? Nekem úgy tünt valamiért nagyon megsértődtél erre a fórumra

Link to comment
Megosztás:

Nincs az enyémben sem Chip, sem más tengely, full gyári minden része... vannak ilyen jó példányok, a laci4-el versenyeztem a hétvégén 4x is azt hiszem és igaz hogy 3x elvertem de szerintem hamarabb indultam egy picivel, de néztem a visszapillantóba és nem távolodtam el, legalábbis nem észrevehetően, és az övé is full gyári..

Link to comment
Megosztás:

Olvastam a timeslippen, hogy leméretted...viszont én azért elvinném máshova is méretni, mert pad és pad között is van különbség...a 170 paci nagyon nem kevés ám...egy gyári mocitól... :lol: amiben már van pár km...

De én már felvetettem azt is, hogy menjetek egyet Coupeval, és akkor kiderül sok minden...

Ha elvered, akkor értetelnül fogunk állni a doldok elött, ha nem akkor adott egy 180LE-s szintén gyári GSI is... :lol: :lol:

Én minden esetre kiváncsi lennék mit mennétek...

Link to comment
Megosztás:

Félreértés ne essék, én nem akarok meggyőzni itt senkit, hogy fuu de megy a kocsim, csak egy tény osztottam meg veletek mivel itt is GSI-kről van szó, elvileg, Gábor főképp veled nem akarok ezen vitázni és győzködni, először venned kéne egy GSI-t és aztán van miről beszélni!!! (És nem poénkodni egy mérésen, mint a gyerekek)

Anti ha jössz vasárnap kipróbálod, neked volt GSI, neked érzésre tudnod kell hogy-hogy megy.. :lol: Na meg Coepe-nak is..

Link to comment
Megosztás:

Volt neki...

Nem tudom még, hgoy ki tok e menni, mert péntek, szombat, vasárnap éjszakás leszek... :lol: Bár ott leszek így is úgy is Szigethalmon...

Gabinak amúgy meg volt GSI-je... :lol:

Nekem meg kb 3 éve nem volt szívó GSI-m...szal nem bizti én leszek a mérvadó a "hogy is megy" dologban... :lol:

Link to comment
Megosztás:

De én már felvetettem azt is, hogy menjetek egyet Coupeval, és akkor kiderül sok minden...

Ha elvered, akkor értetelnül fogunk állni a doldok elött, ha nem akkor adott egy 180LE-s szintén gyári GSI is

Én minden esetre kiváncsi lennék mit mennétek...

Coupe autója nem mérvadó,mivel 100kilóval nehezebb.Lacit is csak akkor tudtam elhagyni ha mellette ült a Peti is :hiya: ,vagy 4. végén....

Meg szerintem nem stimmel a mocival valami,reggel kicsit nehezebben indul mint szokott,ma meg elsőre le is állt mikor beindítottam :hiya: Már kicseréltem 1 hónapja a hőmérséklet jeladót mert akkor nem is akart indulni,csak elég nehezen....

Mi lehet a baja????Az is lehet hogy beképzelem :lol:

Különben is az első a kék,ha az veszít akkor jön a sárga... :hiya: :hiya: ;) Bár tegnap az meg 73: Légtömeg / légmennyiség mérő – feszültség túl alacsonyés 35:Alapjárati vezérlőszelep hibakódot dobot ki.Ma reggel viszont Detti elment vele dolgozni és nem villágított a sárga lámpa :lol: .Szerintem mindkét autó hiányolja a racsingot :lol: :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Meg szerintem nem stimmel a mocival valami,reggel kicsit nehezebben indul mint szokott,ma meg elsőre le is állt mikor beindítottam :lol: Már kicseréltem 1 hónapja a hőmérséklet jeladót mert akkor nem is akart indulni,csak elég nehezen....

Mi lehet a baja????Az is lehet hogy beképzelem :lol:

Nekem is csinálta ezt hidegebb időben még a régi moci aztán másodszorra simán járt amúgy fingom sincs mért lehetett,jobb idő kkezdetével eltűnt a jelenség.....

Más

Antinak ha jól emlékszem a gsi alatt nankang gumik voltak,vmi vélemény azokról a gumikról??????

köszi

Link to comment
Megosztás:

Nekem is csinálta ezt hidegebb időben még a régi moci aztán másodszorra simán járt amúgy fingom sincs mért lehetett,jobb idő kkezdetével eltűnt a jelenség.....

Más

Antinak ha jól emlékszem a gsi alatt nankang gumik voltak,vmi vélemény azokról a gumikról??????

köszi

Nem tudom mi lehet,remélem az okosok megmondják :lol:

Neki Hankook gumija volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hanem Hankook...

:P Amióta Tom Calija is FWD, azóta ő is belátja, hogy nem is volt rossz gumi... ;) Kár, hogy amíg én csak mondtam, addig nem hitte el senki... :lol:

Ja, persze...

Azt a gumit, még az Audid is tekerné, leragadt turbóval... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.