Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

...vagy kocsit... :P :cry: :D :P

Igaz :P

Tegnap este elhoztam az omit, már egyben az eleje is. Szép-szép, de egy-két illesztésen

még kell majd állítani, meg igazítani... meg ami nagy szívbánatom, hogy a küszöbök fél

centivel beljebb vannak az ajtóvonaltól, mert csak így fértek el, olyan nyomorékul van

összehozva az ajtó a gyári fémküszöbbel. Ez így kicsit bénán néz ki, de megszokható ;)

Holnap megyünk vizsgázni, úgyhogy csütörtökön már kitolom majd a verdát a lurdyhoz.

Bár még a belseje hányás, összerakva és kitakarítva sincs. :(

Viszont nagyon alacsony lett az eleje ezzel a lökössel, alacsonyabb mint vártam... kellenek

azok a 17-es kerekek hamar... :P :P

Link to comment
Megosztás:

Képeket mikor láthatunk a verdáról Gabi?

Most már azért legalább kívülről mutass róla valamit!

Az legelőbb pénteken fog menni, mert addig 100%-on üzemelek időbeosztásban, meg szinte

csak sötétben látom az omegát. :( De péntek este majd pakolok fel valamit :P

Link to comment
Megosztás:

Na jól van Gabi! Nyertél!

ui: neked megvannak a bc-m beállításai valahol? Csak azért kérezem, mert múltkor laptopot újra kellett rakjam, és nem tudtam lementeni róla az adatokat. (Nejem akciósan úgy ráengedett egy vírust, hogy gyk a teljes rendszer csak 1 nagy vírus volt, aztán készségesen nyomta a vírusírtónak a törlésre a gombot, minden esetben: úgy a rendszerfájlok 50%-át sikerült törölnie :( )

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nem ígérhetek semmit...ha szar lett, ne várd el, hogy ott csorgassuk egész este a nyálunkat... :( :P :cry: :P ilyen hidegben...max köpködni fogunk tudni, meg fikázni... :D ;) :P

Mostani állapotában még van mit :P

Ááááá... lehet hogy mégis a robogóval megyek :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.