Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

FB-n is olvastam.. tuti sittre megy ;) :lol:

ha van még a tagságiából fennmaradó nap akkor azt vezessük át az enyémre :lol: :D :D

2 nap

ui: nem tudja valaki, hogy ha a betámadok egy tárgyalás nélküli végzésre azzal, hogy tárgyalást szeretnék, és a végén csak én maradok sz@rban, akkor plusz költségem is fog keletkezni? Me qrvára zavar, hogy olyan végzést kaptam, ami egy olyan helyszínrajzra hivatkozik, amit én nem is láttam, és szeretném látni. Helyszínen rendőreink ugyanis csak vázlatot csináltak, és láthatóan egyikük ismerte a másik felet. Szal reális esélyt látok arra, hogy nem pont úgy készült el a rajz, mint ahogy az a helyszínen kinézett.

Link to comment
Megosztás:

2 nap

ui: nem tudja valaki, hogy ha a betámadok egy tárgyalás nélküli végzésre azzal, hogy tárgyalást szeretnék, és a végén csak én maradok sz@rban, akkor plusz költségem is fog keletkezni? Me qrvára zavar, hogy olyan végzést kaptam, ami egy olyan helyszínrajzra hivatkozik, amit én nem is láttam, és szeretném látni. Helyszínen rendőreink ugyanis csak vázlatot csináltak, és láthatóan egyikük ismerte a másik felet. Szal reális esélyt látok arra, hogy nem pont úgy készült el a rajz, mint ahogy az a helyszínen kinézett.

Gellért talán :lol:

Link to comment
Megosztás:

azért ez is egy érdekes törvényhozás.. akkor majd a 4 napos német rendszámot se használhatod itthon?

"2011. szeptember 1-től hatályos a közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény 25/B. § (1) bekezdés :lol: pontja, miszerint a Magyarországon bejegyzett lakóhellyel rendelkező magyar állampolgár csak magyar hatósági jelzéssel (rendszámmal) ellátott gépjárművet vezethet."

Link to comment
Megosztás:

azért ez is egy érdekes törvényhozás.. akkor majd a 4 napos német rendszámot se használhatod itthon?

"2011. szeptember 1-től hatályos a közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény 25/B. § (1) bekezdés :lol: pontja, miszerint a Magyarországon bejegyzett lakóhellyel rendelkező magyar állampolgár csak magyar hatósági jelzéssel (rendszámmal) ellátott gépjárművet vezethet."

Megintcsak az idióta, dilettáns, agyatlan módszer :lol:

Ha nincs ötletünk, vagy nincs kedvünk gondolkodni, vagy b@szunk az egészre akkor tilcsáááákbe.

Link to comment
Megosztás:

ui: nem tudja valaki, hogy ha a betámadok egy tárgyalás nélküli végzésre azzal, hogy tárgyalást szeretnék, és a végén csak én maradok sz@rban, akkor plusz költségem is fog keletkezni? Me qrvára zavar, hogy olyan végzést kaptam, ami egy olyan helyszínrajzra hivatkozik, amit én nem is láttam, és szeretném látni. Helyszínen rendőreink ugyanis csak vázlatot csináltak, és láthatóan egyikük ismerte a másik felet. Szal reális esélyt látok arra, hogy nem pont úgy készült el a rajz, mint ahogy az a helyszínen kinézett.

ez nem hangzik jól :lol:

Link to comment
Megosztás:

azért ez is egy érdekes törvényhozás.. akkor majd a 4 napos német rendszámot se használhatod itthon?

"2011. szeptember 1-től hatályos a közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény 25/B. § (1) bekezdés :lol: pontja, miszerint a Magyarországon bejegyzett lakóhellyel rendelkező magyar állampolgár csak magyar hatósági jelzéssel (rendszámmal) ellátott gépjárművet vezethet."

Na most ha veszem pl. Anyut. Neki magyar személyije, magyar lakcímkártyája van, de van egy, a saját nevén futó német rendszámos autója, mivel kint él.

Akkor ezek szerint ezzel nem jöhet haza?

Ekkora marhaságot már rég hallottam.

Link to comment
Megosztás:

azért ez is egy érdekes törvényhozás.. akkor majd a 4 napos német rendszámot se használhatod itthon?

"2011. szeptember 1-től hatályos a közúti közlekedésről szóló 1988. évi I. törvény 25/B. § (1) bekezdés :lol: pontja, miszerint a Magyarországon bejegyzett lakóhellyel rendelkező magyar állampolgár csak magyar hatósági jelzéssel (rendszámmal) ellátott gépjárművet vezethet."

Azt mondjuk nem írják, hogy érvényes, illetve az adott gépjárműhöz tartozó rendszámról van e szó :D

Egyébként meg elmennek a dilettáns k*va anyjukba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ekkora marhaságot már rég hallottam.

Akkor látszik, hogy nem olvasol újságot. Ilyenekből minden napra jut min. három :lol: :lol: :D

De, hogy ontopik legyen a dolog: megint nem a logikusabb és jobb módszert követték és nem mérték fel az okokat és a miérteket (pl. regadó). Egyszerűen kitették a behajtani tilos táblát. Nehogy már gondolkodni kelljen :D

(Ezt muszáj volt beírni, nehogy Albert tévedjen ;))

Link to comment
Megosztás:

...

De, hogy ontopik legyen a dolog: megint nem a logikusabb és jobb módszert követték és nem mérték fel az okokat és a miérteket (pl. regadó). Egyszerűen kitették a behajtani tilos táblát. Nehogy már gondolkodni kelljen :lol:

...

Pedig van ennek is logikája: bevétel növelés büntetésekből befolyó pénzekből.

Nem az élhetőbbé tétel a szempont, mint ahogy azt megszoktuk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig van ennek is logikája: bevétel növelés büntetésekből befolyó pénzekből.

Kíváncsi vagy valóban mennyi pénz jön be ebből :lol:

Szerintem nem térül meg a T. Ház erre fordított munka(??)ideje, mert akik így használták -és volt egy kis eszük- azok szerintem eddig is valami féllegális, külföldi cégen keresztül bérelték, lizingelték, hagyták jóvá a használatukat (saját cég, esetleg megbízással, vagy bárhogy). Ez ellen meg mit tudsz tenni? Vagy akkor az autókölcsönzők is bezárhatnak, mert nem bérelhetek Bécsben egy autót a Hertznél és jöhetek vele haza?

Nem az élhetőbbé tétel a szempont, mint ahogy azt megszoktuk :lol:

Pedig olyan egyszerű, logikus és valódi népszerűséget emelő lépés lenne.....de megint bilibe lógótt a kezem a fene vigye el :D

Link to comment
Megosztás:

Na most ha veszem pl. Anyut. Neki magyar személyije, magyar lakcímkártyája van, de van egy, a saját nevén futó német rendszámos autója, mivel kint él.

Akkor ezek szerint ezzel nem jöhet haza?

Ekkora marhaságot már rég hallottam.

szerintem csak ha tudja bizonyítani h kinti lakcíme is van

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.