Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszi :lol: :D

Az biztos,hogy Robinak jönnie kell...Jó lenne Atit is rávenni,de szerintem ez is menni fog ;) Minnél többen vagyunk annál jobb :P

Két befutó van eddig.....

Ez az első:406

A második:406

Ez pedig a vésztartalék:406

Ha gondolod én is lemegyek... Ha én beleszeretek, vagy rábökök, na akkor az tuti törött volt... kell ennél biztosabb??? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Peugeot 250E km-el azé meggondolnám, ezek nem a "sose kell hozzányúlni" kategóriába tartoznak. A 406 magában nem lenne olyan rossz, de nagyon meg kell nézni.

Azért gondolhatod,hogy Nem egyedül fogok autót venni ;) ....Robinak megvan 3 éve,eddig semmi baja nincs pedig használják.Amúgy se nagyon van 3 éves dízel autóban 200e km alatt ,ami oda van írva mind kamu :P

Tarr szerint is ez egy jó döntés,csak jót kell választani...időm van,csak kocsim nincs :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

ezekbe mindbe nagyon sok km van... 200e km-el nem vennék autot :lol: :D :D ;)

ne máááááááááá......... :lol:

ezek az autók a mai áron 7 millás autók voltak, szerintetek ezt arra vették hogy évi 15.000 km-t menjenek vele? dehogyis.

ezekbe simán 4-5-600.000 km van, számomra az is csoda hogy még mennek...

A legnagyobb baj, hogy a Coupe dugni is akar meg szüznek is maradni, amit nem lehet. öreg, olcsó, kisfogyasztású, nagy teljesítményü autó nincs.

Ezt ha megveszi 1 év alatt majd rákölt 1 millát, hogy az igényének megfeleljen, azaz tökéletes legyen, ne rohadjon le a sarkon, és motorikusan is tökéletes legyen, viszont akkor simán megvehetné azt a mondeot.... ami szép, jó, és szervizkönyves, és még az élete elött áll 3-400.000 km amit egy kis szerencsével nagyobb gond nélkül képes lefutni.

mindegy, ez az én gondolatom, én ezeket bottal se piszkálnám meg, nemhogy megvegyem, még akkor se ha 1 milla csak az ára. ennyiért vagy egy picit többért inkább egy kis benzinest, vagy egy kis dieselt, ami nem megy, ergo nem fogyaszt, és nem járta körbe 15x a földet már....

Link to comment
Megosztás:

Nekem is az....úgyhogy elvetve.....de corsa sose kellene.Abban nem lehet napi 3órát utazni.És ha már kompromisszum,akkor kell a power,meg a nagy csomagtartó,mert egy héten 2-3x megyek a kutyával suliba....Nem nézegetek már kocsit,ha elviszik,akkor ráfekszem,és veszek egy 406ost.Olcsó is keveset is fogyaszt,teli extrás,óriás csomagtartója van...Tehát minden benne van ami kell,csak nem tetszik,de majd megszokom.....Vannak fontosabb dolgok is az életben az autónál :lol:

Az autónál nincs fontosabb dolog. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

ne máááááááááá......... :lol:

ezek az autók a mai áron 7 millás autók voltak, szerintetek ezt arra vették hogy évi 15.000 km-t menjenek vele? dehogyis.

ezekbe simán 4-5-600.000 km van, számomra az is csoda hogy még mennek...

A legnagyobb baj, hogy a Coupe dugni is akar meg szüznek is maradni, amit nem lehet. öreg, olcsó, kisfogyasztású, nagy teljesítményü autó nincs.

Ezt ha megveszi 1 év alatt majd rákölt 1 millát, hogy az igényének megfeleljen, azaz tökéletes legyen, ne rohadjon le a sarkon, és motorikusan is tökéletes legyen, viszont akkor simán megvehetné azt a mondeot.... ami szép, jó, és szervizkönyves, és még az élete elött áll 3-400.000 km amit egy kis szerencsével nagyobb gond nélkül képes lefutni.

mindegy, ez az én gondolatom, én ezeket bottal se piszkálnám meg, nemhogy megvegyem, még akkor se ha 1 milla csak az ára. ennyiért vagy egy picit többért inkább egy kis benzinest, vagy egy kis dieselt, ami nem megy, ergo nem fogyaszt, és nem járta körbe 15x a földet már....

Igazad van,de ezt már megbeszéltük...de ha a havi 50e elnyaralom havonta amit a hitelre költenék,vagy tartok bejárónőt,vagy kertészt vagy bármit,többet ér egy szaros autónál....

Arról nem beszélve,hogy a 60e üzemanyag mellett,még 50e hitel,már havi 110és akkor még nem ment rajta semmi tönkre....Azért lássuk be,hogy ez kicsit luxus lenne :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.