Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ugyanabban az időpontban ugyanonnan indúlva elmentem XXIIbe is és onnan XIV ker 1óra 30 perc és 10es átlagfogyi benyással :D

Most tankoltam Shell Fuel Savert. Előtte 41km/h-s átlagspeed és 7.2-es átlagfogyit mutatott a BC. Majd meglássuk ha kong már a tartály akkor mit mutat majd (most hogy 15 fokkal hidegebb van mint eddig)

Link to comment
Megosztás:

Budaörsi út- Karinthy Frigyes út - János korház - Szentendrei út - Surány - 2 óra 40 perc... és agyhalál.....

budaörsi - bartók -erzsébethíd pestre - 20perc állás, egész pesti rakpart delegáció miatt lezárva, terelés... - szabadsághíd budára.. - egyetem előtt némi járdán menés után - Budai rakpart - árpádhíd - 4ker...

Link to comment
Megosztás:

1524347588.png

Nekem meg 4,5 :D (mert már lejárt az akcijós 1év, utána meg minden szolgáltató leszarja a hűséges ügyfeleit.

Csak az újaknak van mézesmadzag... igaz,nem vészes ez az ár :D

Forgalom:

nah.. akkor látom, tegnap az egész város meg volt zizzenve.

Mi valamikor 17 után jöttünk hazafelé, Délegyházáról.. gyáli út-könyves-hungária. Gyáli vége felé már állt a sor.

Barátnőm vezetett, néha kicsit paráztam, hogy a pár okostojás miatt ne legyen crash, amikor alig egy autó távot tartva, be-bevágtak elénk.

Egy kis eső, és bezizzen a város.

Közben kiderült, hogy át kellene ugranunk a szentendrei út elejére.

Állunk a raktár utcában a lámpánál (:P látom szemben a sarok egy elég "szépen" összetört verda, jardok..(hopp. nem is volt annyira szép :D )

Egyszer csak puffananás, recsegés.. előttünk nekünk bal kéz felől jött egy kis.. nem is tudom.. matiz, vagy ilyesmi a külsőben. egyel beljebb egy teherautó. Szépen ráhúzta a teherautó a kicsire a verdát. (lehet holttérben volt.)

Még jó hogy nem jöttek gyorsan... így pont előttünk megállt, majd kigurult a kereszteződésből a kis autó.

Link to comment
Megosztás:

redbull barátotok XE kadettja

"Nah ma lemértük a kocsi 0-100 as sprintjét. Röhögni fogtok meg szidni anyázni de 4x mértük le és a legjobb 5,8 sec a 0-100 a legrosszabb 6,2 sec volt 0-100 ra. Átlag olyan 6 sec alatt van 100 on :D És nem óra szerint hanem 2 es tiltás előtt volt a stopper megállítva. 6900-7000 res fordulat körül ami óra szerint 106 volt."

:D :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.