Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

hát 21 éves kb a "csaj" hihetetlenül ronda...ez halál komolyan mondom! növérem bnöje volt....nem 1x fordult meg itt lakásban sem....kevés embert utálok igy mint öt...képességei sztem korlátozottak =) kizártnak tartom h ö csinálta az oldalt...max talán vlmi gsi-s srác/srácok és talán ö forumban segitö vagy nemtom...ennyit tok hozzáfüzni...addif örülj amig nem láttad! :) na haliho

Link to comment
Megosztás:

Anti, hogy bukkantál egyáltalán erre az oldalra? Úgylátom jópár honapja nem lett frissítve. Egy cikket találtam az is március 5.-én került fel, és uccso forumos hozzászolás még junius elején született.

Mindenesetre érdekes.......

A szavazáson született 4 voks arra (tehát a szavazatok 100%-a), hogy "Tetszik, fogjunk össze GSI őrültek!"....ha mindenkit igy füt a tenni akarás miért nme veszik fel a kapcsolatot a gsi.hu oldalal és szolnak, hogy szerkesztők szeretnének lenni.

szóval nem egészen értem.... :smt017

Link to comment
Megosztás:

Anti, hogy bukkantál egyáltalán erre az oldalra? Úgylátom jópár honapja nem lett frissítve. Egy cikket találtam az is március 5.-én került fel, és uccso forumos hozzászolás még junius elején született.

Mindenesetre érdekes.......

A szavazáson született 4 voks arra (tehát a szavazatok 100%-a), hogy "Tetszik, fogjunk össze GSI őrültek!"....ha mindenkit igy füt a tenni akarás miért nme veszik fel a kapcsolatot a gsi.hu oldalal és szolnak, hogy szerkesztők szeretnének lenni.  

szóval nem egészen értem....  :smt017

ezek kb ennyire jól müködnek.

volt már wildthing corsa club is, de már az oldalt is törölték.

ennek is ez a sorsa, mert csinálni kéne valamit, de nincs kedvük, idejük, és pénzbe került.

honlapot ingyen lehet csinálni.....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
azannya Anti az autód...eeezz nemsemmi!

:notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  

nagyon durván megy a szekér!!!! volt egy kicsi VTI feelingem amikor a fordszámmérő ott középtájt járt és jött egy nemkicsi lökés :) :D

grat hozzá és csak így tovább!

:wav:  

:wav:

Örülök hogy tetszik! :wink:

Még valamelyik nap megyek vissza a Csabihoz, mert finomítunk a rendszeren!

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.