Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Örülök hogy tetszik! :wink:

Még valamelyik nap megyek vissza a Csabihoz, mert finomítunk a rendszeren!

Üdv.: Atommanó

naa? hogy sikerült a hangolás? :)

kapott már szárnyakat is a kocsi, hogy ne csak elrugaszkodni tudjon a fekvőrendőrről hanem a levegőben is maradjon? :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Szép szép ótó.. de sztem is drága... az enyém ugyan full gyári, de 96 végi, és 1.6ért vettem 1 éve... szóval ha megcsinálom amit a srác... kb. ott lehetnék árba... háát nem tom... a tuningot kevesen fizetik meg. Legyen optikai, vagy motor... (mármint használt kocsi vételkor) :)

Link to comment
Megosztás:

az egész úgy kezdödött Red, hogy azt hittem a vezetési stilusommal 1ezik a gsim strapabíróképessége :) Először a fékek szálltak el, akkor 4 tárcsa, betétek, olaj,stb.. csere. Utána a csövek kezdték el jáccani a hülyét és durrangattak, de ez is ok. Utána cserélgettünk benne 1-2 dolgot, majd jól szétbombáztam... utána levertem a kartert s most végül az 1ik racs közben kisebb füstfelhő keretében a szerkezetem bekurvult és most under construction :wink:

Link to comment
Megosztás:

az egész úgy kezdödött Red, hogy azt hittem a vezetési stilusommal 1ezik a gsim strapabíróképessége :)

igen de mi anno aggódva kérdeztük, hogy ez biztos kell e.....tudod amikor 1esben tiltáson elmentél IP-nél az első kisutcáig, onnan vissza ugyanigy majd ráfordultál arra az utra ahol menni szoktak az autok, huztál kettest és onnan végig padló :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt most nem értem.... gondolom nem arra gondolsz, amikor a karter alját levertem, mert azt csak én láttam :D de akkor tényleg szépen repültem...

nemnem...Anti most arra gondol amikor nekem demózott a kocsijával és mutatta milyen szép nagyot tud ugrani az autoja ha a fekvőrendőrről elrugaszkodik :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.