Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

bazs, Isti valamelyikötök jelezze plz h nála van e faken qpakom, mert +int valamelyikötök vasában hagytam benne :lol: :) :(

a múltkor megtaláltam a csomagtartóm legbelsejében (csak mindig elfelejtettem szólni és már tudom, hogy a múltkor vmikor azé híttalak)

hogy hogyan bírtad oda rakni :shock: :roll:

a lényeg, hogy majd visszaadom, ha összefutunk

ha sürgős, el is jöhetsz érte

Link to comment
Megosztás:

Redi az nem az én autóm. Már annyi mindent megcsináltam rajta szép lassan (sunyiban) hogy egyenlőre nem adnám el.

Jajaja.. neked nincs ha jól emlékszem ködös elöl 8)

Amúgy hogy smint öreg harcos?

Nekem még megy a paripa, de egyre hosszabb a javítandó dolgok listája :?

Beszart a klímám is.. igaz, szinte sose használtam, de csütörtökön, amikor a kedves okos yardok a forma1 ről kistarcsa vagy mi felé irányítottak mindenkit rengeteg autóst, mind a két sávban(egyírányúsítottak) akkor jól beszopacsoltam. gondoltam, most jött el az ídő, h használjam a klímát.háát be se kapcsolt :?

Piszok mérges voltam a yardokra, mert nem engedtek el fót felé a szántóföld irányába.. pedig úgy mentem volna 10 km ert már bent lettem volna mogyoródon, onnan fót, és 10 perc a 2/án haza.. ehelyett majd 3órát mentünk lépésben a hármas felé, aztán meg be pest irányába.. :twisted:

Nah mindegy.. k.mérges voltam...

Link to comment
Megosztás:

Ájjj és egy kérdés. Létezik GSI-hez olyan lámpa ami nem műanyag hanem fém(foncsúr) és üveg? Mert szeretnék 100/150Watt-os izzókat mint a régi kocsimon de nem merem a müanyag foncsúros lámpa berakni a nagyobb izzókat.

úúúú bááááz.. az nagyon dúrva volt.. még a kamion is farokbehúzva kullogott el... :lol: 4*100/150w.. megabrutál volt... :shock: :shock:

Vagy az csak 4*100w volt?

Link to comment
Megosztás:

Srácok ha valakinek kell esetleg valami tuning cucc pl:

-Lexus, MTS hátsó lámpa

-Angel eyes fényszoró (chromos egybeindexest láttam)

stb... kütyü akkor jelezze privátban.

De csak ésszel mert véges az autó kapacitása.

Pénteken este indulok!

Jut eszembe Anti a Tom hívott amiatt, hogy te adsz nekem

20 eurot telóra mert ő nem lessz Bp-n!

Kellene taliznunk nemsoká.

Link to comment
Megosztás:

Srácok ha valakinek kell esetleg valami tuning cucc pl:

-Lexus, MTS hátsó lámpa

-Angel eyes fényszoró (chromos egybeindexest láttam)

stb... kütyü akkor jelezze privátban.

De csak ésszel mert véges az autó kapacitása.

Pénteken este indulok!

Jut eszembe Anti a Tom hívott amiatt, hogy te adsz nekem

20 eurot telóra mert ő nem lessz Bp-n!

Kellene taliznunk nemsoká.

hat anti biztos nem mert lent van Akaliban

Link to comment
Megosztás:

Laci4! Köszi megvagyok de mostanában nem sok időm marad a fórumozásra.Amugy a Klíma nem nagyon remekelt anno emléxem de most absz. nem is megy? :?

Milyen bajok vannak még Lac?

Szóval:

--- törött bal első rugó(használt már megvan, csak ki kellene cserélni) aztec: vess rá egy pillantást a múltkori beszélgetésünk fényében. http://www.kep.tar.hu/laci4/50073312/13031938#2 és a köv pár kép

--- Szakadt bal első motortartó bak

--- Szakadt Levegő szívócső http://laci4.uw.hu/GSI/legtomeg.jpg (szig. szallag)

--- Kézifék kötél csere, + kézifék átnézése(rossz esetben fékpofa,stb csere)

--- Kuplung bowden csere, (meg sztem lassan a szerkezet is kuka, de az még arrébb van)

--- Fékfolyadék csere

--- Lambda Szonda csere

--- Klíma javítás, töltés

--- Két gumesz, mert hátúl még a szálszakadt van.

--- Központizár javítás (még nem tom mi a baja, nem volt időm foglalkozni vele)

Asszem hirtelen ennyi.. :lol: 8) :evil:

Tom, ezek nem egetrengető problémák, de gyűlnek.. :?

Link to comment
Megosztás:

Lac! Ennek egy nagy részét te is megtudod csinálni :lol:

Ha gondolod segítek amiben tudok :)

:roll:

Hát szó szó. de ahoz meg alkatrészek kellenek.

Rugó nem házilagos,klíma se.

A többi szo-szo. Bár fékkel nem szeretek itthon bütykölni.

a többi meg mehet valszeg.(központi,lev.cső,lambda,motortartó bak? még nem tom)

szal meglássuk...majd megérdeklődöm az alkatrészárakat, és hozzáírom majd a listához.. :? 8)

Link to comment
Megosztás:

Laci OK.

Picit most megszeppenve ülök itt a forum elött. Majdnem megvert egy R.Twingos gyerek! :shock:

Mentem ki Sződre és az M3-as kivezető szakaszán "üldözőbe" vett egy fekete "tuning" Twingo.........rámtapadt.....tolt.....erre én.......egy erőteljesebb fék.......majdnem lezúzott....majd....padlógáz. Ezzel nem is lenne baj mert ugye tudjuk milyen az itthoni közlekedési morál. DE! Mentem egy benyakúthoz ahol mindíg tankolok és pont fizetek mire jövök ki kit látok :shock: a Twingos gyereket :? És nekem ugrott mint egy elvadult barom........"mit száguldozom, meg kisköcsög.....stb" szerencsémre a kútnál ismernek a kutasok és egyből a segítségemre siettek.(el is kellett a segítség mert kicsit nagyobb darab férfinemiszerv volt) :lol:

Aztán szóváltás és lenyugtatás következett majd beült a tyuning gépbe és elment. Miután megköszöntem a kutas srácoknak az aszisztációt elindultam vissza Pestre. Épp fordulnék rá a 2/A-ra erre megint ki a férfinemiszerv tol már megint?! A Twingo-s.............elborult az agyam......TIPLI........azóta is keres szerintem valahol............... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

....Picit most megszeppenve ülök itt a forum elött. Majdnem megvert egy R.Twingos gyerek! :shock:

Mentem ki Sződre és az M3-as kivezető szakaszán "üldözőbe" vett egy fekete "tuning" Twingo.........rámtapadt.....tolt.....erre én.......egy erőteljesebb fék.......majdnem lezúzott....majd....padlógáz. Ezzel nem is lenne baj mert ugye tudjuk milyen az itthoni közlekedési morál. DE! Mentem egy benyakúthoz ahol mindíg tankolok és pont fizetek mire jövök ki kit látok :shock: a Twingos gyereket :? És nekem ugrott mint egy elvadult barom........"mit száguldozom, meg kisköcsög.....stb" szerencsémre a kútnál ismernek a kutasok és egyből a segítségemre siettek.(el is kellett a segítség mert kicsit nagyobb darab férfinemiszerv volt) :lol:

Aztán szóváltás és lenyugtatás következett majd beült a tyuning gépbe és elment. Miután megköszöntem a kutas srácoknak az aszisztációt elindultam vissza Pestre. Épp fordulnék rá a 2/A-ra erre megint ki a férfinemiszerv tol már megint?! A Twingo-s.............elborult az agyam......TIPLI........azóta is keres szerintem valahol............... :twisted:....

Három apróbb megjegyzés.

Valaki előtt, aki tol mennyivel korrektebb direkt befékezni, mint tolni valakit aki előtted szöszmötöl ?

Ha te ültél volna Twingo-ba, akkor mit írtál volna a helyzetről ? Ezt : "Nem elég , hogy nem akart elengedni, hanem még be is fékezett !" ?

Szerintem, ha valaki tol akkor vagy kezd el neki te is taposni, vagy húzodj le had menjen.

Link to comment
Megosztás:

Három apróbb megjegyzés.

Valaki előtt, aki tol mennyivel korrektebb direkt befékezni, mint tolni valakit aki előtted szöszmötöl ?

Ez így van.

Tolni bunkóság. Az ember ha olyan helyzetben van, beelőzi az ellenfelet, és ha az felveszi a kesztyűt és gyorsít, akkor hát gyia, lássuk mit tud az autó (már ha édes kettesben vagyunk egy megfelelő úton éjszaka).

Ráfékezni meg hülyeség. Ha nincs olyan hangulatod, hogy felvedd a kesztyűt, integess neki, hogy húzzon a rákba és dögöljön meg egyedül. Mi lett volna, ha belédszáll a barom, amikor fékezel?

Szóval a tolás helytelen volt, a reakció is...

Link to comment
Megosztás:

én is eléggé ruhellem

azt aki qrvara baszik menni és feltartja az embert

föleg m3 -on

szoval ha elöttem befékezel meg jol fel is pofozlak

hogy olyan prasztvoltal hogy nem engedtél el

ha valamiert mögéd ért akkor te mentél lassa

és feltartod értelem szerüen el kell takarodni

de ez itthon nem divat

inkabb bunko mod befékz az ember

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.