Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak tudjátok mi a gáz? Az hogy azt mondja emberünk kérem ott 80-as

tábla van és ő annyival ment miért menne ki elölled?

Mondjuk az tény, hogy kis hazánkban a közlekedési morál az a

bányászbéka segge alatt van. Erőszakosak vagyunk és eggyáltalán

nem előzékenyek. Én legfőképp akkor vagyok ideg amikor kötelékben

mennek és nem tudsz elmenni közöttük.

Link to comment
Megosztás:

Csak tudjátok mi a gáz? Az hogy azt mondja emberünk kérem ott 80-as

tábla van és ő annyival ment miért menne ki elölled?

Mondjuk az tény, hogy kis hazánkban a közlekedési morál az a

bányászbéka segge alatt van. Erőszakosak vagyunk és eggyáltalán

nem előzékenyek. Én legfőképp akkor vagyok ideg amikor kötelékben

mennek és nem tudsz elmenni közöttük.

a kivezetö részen nem is megyek 80 nal többel csak amikor ki érek

a szerencsutcai keresztezödésböl és a hid utan pedig kitaposom a doblemezt :lol:

a masik autopálya (kivezetö rész) de akkor is ha valaki sietni akar a 80

karika ellenér akkor menjen .. miért fáj az nekünk !?!?

miért fáj ez PETINEK :roll: :evil:

NO mind1

Link to comment
Megosztás:

Hogy az a jó ....... (ide egy gigakozmikus káromkodást kell képzelni)

este megyek a tescoba (sac: 22:15 vagy 23.. a tököm se tudja már)

egy kisebb melékúton(újpest aradi u)

rég nem jártam arra. elöttem megy egy dzsip.. tudjátok az a böszme városi fajta.. megyünk olyan 50 körül.. max 60.. épp nem siettem.

erre látom huppan a járgány... látom útfelvésés.. nyomom a satut.. csátttt......

hogy csesznék teherbe a nénikéjüket, hogy nem tudnak kirakni egy rohadt táblát, vagy villogó kütyüt, vagy bármit!

Természetesen hétvégén mennék le a balcsira, ma reggel meg délegyházára, erre mi van??? valami szétszáll a kocsiban menetirány szernt jobb oldalon...

ha tolatok,akkor nagyon, ha meg előre megyek akkor kicsit, illetve motorféknél nagyon berezonál vmi... meg hupszlikon mintha zörögne vmi.

Hazajöttem felemeltem emelővel a parkolóban,.. szemre nem látok semmit nem tudom mi lehet.. rugó egyben van, stabrúdősszekötő a helyén.. ehh.. ha igy forgatom kézzel a kereket semmi hangot nem hallok.

Lehet az, mert már nem volt lélekjelenlétem csak a kátyú után kinyomni a kuplungot, hogy a féltengelynek adott volna?

Esetleg hogy széttépet mondjuk mégegy motortartó gumibakot? ehh..

a franc essen beléjük..

hogy lesz nekem hétvégére így kocsim? barom útfentartók miatt,mert nem tudnak kitenni egy rohadt villogót(mondjuk a dzsiptól úgyse láttam volna), de talán akkor az is lassit.

csütörtökön dolgozok, holnap mennék le barinőmhöz délegyházára, pénteken este meg már kellene a kocsi.

Viszont kihívtam a yardokat. tök normálisak voltak, pláne miután kiderült hogy a csajszi a hugom osztálytársa volt :shock: :lol:

vettek fel jegyzőkönyvet. úgyhogy megyek hock zolikához.. fizessenek..(újp. polgmester)

Nem tudjátok, ha vmi tropára ment, mennyi időn belül kell jelentkezni?

Elég fontos lenne reggel lemennem barinőmhöz, de lehet sajnos lemondom, és megyek intézkedni..

a franc.. igy elcseszni a dolgaimat!

Link to comment
Megosztás:

Hogy az a jó ....... (ide egy gigakozmikus káromkodást kell képzelni)

este megyek a tescoba (sac: 22:15 vagy 23.. a tököm se tudja már)

egy kisebb melékúton(újpest aradi u)

rég nem jártam arra. elöttem megy egy dzsip.. tudjátok az a böszme városi fajta.. megyünk olyan 50 körül.. max 60.. épp nem siettem.

erre látom huppan a járgány... látom útfelvésés.. nyomom a satut.. csátttt......

hogy csesznék teherbe a nénikéjüket, hogy nem tudnak kirakni egy rohadt táblát, vagy villogó kütyüt, vagy bármit!

Természetesen hétvégén mennék le a balcsira, ma reggel meg délegyházára, erre mi van??? valami szétszáll a kocsiban menetirány szernt jobb oldalon...

ha tolatok,akkor nagyon, ha meg előre megyek akkor kicsit, illetve motorféknél nagyon berezonál vmi... meg hupszlikon mintha zörögne vmi.

Hazajöttem felemeltem emelővel a parkolóban,.. szemre nem látok semmit nem tudom mi lehet.. rugó egyben van, stabrúdősszekötő a helyén.. ehh.. ha igy forgatom kézzel a kereket semmi hangot nem hallok.

Lehet az, mert már nem volt lélekjelenlétem csak a kátyú után kinyomni a kuplungot, hogy a féltengelynek adott volna?

Esetleg hogy széttépet mondjuk mégegy motortartó gumibakot? ehh..

a franc essen beléjük..

hogy lesz nekem hétvégére így kocsim? barom útfentartók miatt,mert nem tudnak kitenni egy rohadt villogót(mondjuk a dzsiptól úgyse láttam volna), de talán akkor az is lassit.

csütörtökön dolgozok, holnap mennék le barinőmhöz délegyházára, pénteken este meg már kellene a kocsi.

Viszont kihívtam a yardokat. tök normálisak voltak, pláne miután kiderült hogy a csajszi a hugom osztálytársa volt :shock: :lol:

vettek fel jegyzőkönyvet. úgyhogy megyek hock zolikához.. fizessenek..(újp. polgmester)

Nem tudjátok, ha vmi tropára ment, mennyi időn belül kell jelentkezni?

Elég fontos lenne reggel lemennem barinőmhöz, de lehet sajnos lemondom, és megyek intézkedni..

a franc.. igy elcseszni a dolgaimat!

nem kellett volna fékezni

és semmi baja sem lett volna

Link to comment
Megosztás:

nem kellett volna fékezni

és semmi baja sem lett volna

Utólag én is tom. Álltalában nem is igy szoktam, hanem fék, és az utsó pillanatban, kátyú elött felengedem.. háát most nem jött össze.. sajnos reflexből fékeztem, és későn engedtem fel.. :?

5let hogy mi lehet?

Link to comment
Megosztás:

Jajjj SOS kellene zöld kártyát csináltatnom mert 2 nap és lejár :D

Ha tud valaki segíteni akkor kérem szóljon.

katalizártor nélküli gsi :(

itt a 16ban a csömörin van egy vrigád én anno ugyanígy mentem oda és találtunk megoldást :wink: :lol: pontos címet sajnos nem tudok, de ha nincs 1 e és idejössz, akkor el tuom mondani az itinert :wink:

Amúgy meg ne tartsd fel a kollegákat az úton, lehet én is rohamot kapnék ha elöttem ezt jáccanád :)

Laci nekem is haonlow rugóim voltak :idea:

Link to comment
Megosztás:

This is Budapest.

Az én esetemben csak annyi volt a poén,hogy belsőben mentem rámtapadt kivágtam a küső sávba.............ő meg utánnam..........bekóstólt :lol:

hehe te még ilyenneken fennakadsz? :)

Engem is be szoktak, meg anyu tolna a családi szörnyel (biztos rohan a nagybevásárlásra, a kisáruszállítóról ne is beszéljünk) de lesz@rom mert egy kancsó miatt nem fogom szétb@szni az autom a szar utakon.

Kerüljön meg, előzzön engem nem zavar.

Ezt fel lehet fogni türelemjátéknak is :( Ki birja tovább? :D :D

De ez a befékezés télleg buta ötlet volt, mert mi van ha belédrohan és jól összetöri az autódat?? :?

A legjobb felirat: "ne dudálj, küzdj!" :D

Link to comment
Megosztás:

Hogy az a jó ....... (ide egy gigakozmikus káromkodást kell képzelni)

épp nem siettem.

erre látom huppan a járgány... látom útfelvésés.. nyomom a satut.. csátttt......

hogy csesznék teherbe a nénikéjüket, hogy nem tudnak kirakni egy rohadt táblát, vagy villogó kütyüt, vagy bármit!

a franc.. igy elcseszni a dolgaimat!

Velem fél órája dettó ugyanez. Csak nem huppantam bele, mert idejében lassítottam.

Laci sztorija valahogy mintha felkészített volna.

Link to comment
Megosztás:

Velem fél órája dettó ugyanez. Csak nem huppantam bele, mert idejében lassítottam.

Laci sztorija valahogy mintha felkészített volna.

Akkor már megérte beírnom..

Reggel elvittem a vasat szervízbe. megnézte a srác, szemre nem lát semmi nagy durrt a futón, de azt sakkozta ki, (amire én is gondoltam),hogy a bal első bak totál megadta magát, és igy a középső hátónál mocorog a moci.. (ott látszik is vmi fémes érintkezésnyom)

Úgyhogy ha mindenigaz holnap kicserélik a gumibakot, és kiderűl..

remélem "csak" ennyi.. alsó hangon egy tizes.

Aztec: akkor azt mondod h ezek a rugeszek a keményebb kategóriába tartoznak?

Link to comment
Megosztás:

Engem is be szoktak, meg anyu tolna a családi szörnyel (biztos rohan a nagybevásárlásra, a kisáruszállítóról ne is beszéljünk) de lesz@rom mert egy kancsó miatt nem fogom szétb@szni az autom a szar utakon.

Kerüljön meg, előzzön engem nem zavar.

Ezt fel lehet fogni türelemjátéknak is :lol: Ki birja tovább? :) :(

másoccor is felteszem a kérdést.

minek neked gsi :?:

Link to comment
Megosztás:

másoccor is felteszem a kérdést.

minek neked gsi :?:

nem kell mindenhol száguldozni ;-)

én is 50-nel mászkálok este az üres utcákon, pedig mehetnék gyorsabban is

de minek? :roll:

vannak helyzetek, amikor jó a sok erő és a jó futómű (pl. autópálya, hegyi utak stb.), de ez nem azt jelent, hogy folyamatosan azt kell mutogatni, hogy milyen zsír, menő verdád van

szerintem

Link to comment
Megosztás:

másoccor is felteszem a kérdést.

minek neked gsi :?:

majd egyszer ülj be és érezd és halld ahogy szegény auto szenved ezeken a sz@r utakon

szted nekem mekkora öröm, hogy szlalomozni kell a kátyuk között és nem tudok rendesen közlekedni?? meg hol a f@szomba menjek gyorsan amikor mindenhol ott tökölnek a jómunkásemberek??

tehát ha veszel egy 100 le fölötti autót kötelességed állandóan tiltáson közlekedni? az hogy nem irom be minden alkalommal amikor játszadozom a lámpánál vagy 3 keréken veszem a kanyart az lehet, hogy azért van mert nem tartom szükségesnek közölni de attól még élvezem ha csinálhatom de erősen éssel mert tudom, hogy az emberek milyenek, kapkodnak pánikolnak és kész a baj

:x :x

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a rossz utak miatt nem ültetek :) Van egy haverom aki egy amugy is lapos OFF Honda-t ON ültetett és arra volt jó,hogy a fekvőrendőrökön alig tudott átmenni.......majd egy kiálló csatornafedél intézte az olajdeknit ezáltal a motort is :( Jó lenne ha Bp. utjai is frankók lennének.......így marad a magas ,puha rugózásu autó :wink:

Legalább nem hullik szét a kasztni meg a tornyok sem kötnek ki az ember ölében. :evil:

Bár lehet kiköltözöm inkább Bécsbe vagy mittom én hova csak jobb utak legyenek mert ez már uncsi,hogy hullanak szét a gépek és nem lehet autózni.Kint biztos bejátszana a 60/60-as porig ültetés és kemény futómű :twisted: ja meg persze nyomtáv szélesítés és irdatlan peres gumi. Milyet lehetne úgy autózni....... :roll: álom édes álom :lol:

Link to comment
Megosztás:

jamaica feeling, gsi flashhhh......

jó'one G csak idegellek :lol:

én azért nem tudom átélni, mert eddig életemben a gsivel csak 1x toltak le akkor is mv6al 160nál.... so ált én vaok az aki villog dudál centizz és menne menne de nem tud a sok haraszt mijatt az úton.....

Lehet beérem Gabit könnyítésben mégis

DSCF1681.jpg

SXP

mit hova - ezt kérdeztem mútkorjában....

úgy tünik van 2 test? és 1 vmi és ezen kivül a normális világításra jövő 2 szál...

DSCF1669.jpg

Link to comment
Megosztás:

jamaica feeling, gsi flashhhh......

jó'one G csak idegellek :lol:

én azért nem tudom átélni, mert eddig életemben a gsivel csak 1x toltak le akkor is mv6al 160nál.... so ált én vaok az aki villog dudál centizz és menne menne de nem tud a sok haraszt mijatt az úton.....

irigyellek, hogy olyan minőségű utakon jársz ahol ezt meg tudod tenni, és olyankor amikor ezt meg tudod tenni

reggel fél8-fél9 és este 6-8 között nemigen tudsz tolongani mert tele a Dózsa György uton a 3 sáv

A héten felfedeztem, hogy a hungárián (pont ott cégetek előtt) már a középső sáv is gyakorlatilag járhatatlan

szoval lassan és ovatosan de előre...

Link to comment
Megosztás:

Meg még lassabban! Letekert ablakokkal, tücc-tücc!... :iroc: 8)

Mi ez, ha nem mutogatás? :wink:

Szerintem.

nincs tücc-tücc az autómban, gyári zene

ablak felhúzva, kényelmesen csorgok haza melóból éjfél után

nem kell összekeverni a dolgokat ;-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.