Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

majd egyszer ülj be és érezd és halld ahogy szegény auto szenved ezeken a sz@r utakon

szted nekem mekkora öröm, hogy szlalomozni kell a kátyuk között és nem tudok rendesen közlekedni?? meg hol a f@szomba menjek gyorsan amikor mindenhol ott tökölnek a jómunkásemberek??

tehát ha veszel egy 100 le fölötti autót kötelességed állandóan tiltáson közlekedni? az hogy nem irom be minden alkalommal amikor játszadozom a lámpánál vagy 3 keréken veszem a kanyart az lehet, hogy azért van mert nem tartom szükségesnek közölni de attól még élvezem ha csinálhatom de erősen éssel mert tudom, hogy az emberek milyenek, kapkodnak pánikolnak és kész a baj

:x :x

hímes tojast vettél vagy egy kocsit amit hasznalni is szeretnél!

mert ha csak azért vetted hogy gsi-d legyen akkor tessék eladni

az auto nem szenved ezeken az utakon

csak tudni kell közlekeni ...

és azért mert sárga KONI gatlot vettél nem kell kökeményre tekerni

és mindjart tökéletesen lehet közlekedni ...

Link to comment
Megosztás:

hímes tojast vettél vagy egy kocsit amit hasznalni is szeretnél!

mert ha csak azért vetted hogy gsi-d legyen akkor tessék eladni

az auto nem szenved ezeken az utakon

csak tudni kell közlekeni ...

és azért mert sárga KONI gatlot vettél nem kell kökeményre tekerni

és mindjart tökéletesen lehet közlekedni ...

tanits ó nagy sensei.....hogyan közlekedjek a 1-2-3 savos uton ha már annak is örülök, hogy 50el lehet folyamatosan haladni és nem kell 10 méterenként megállni mert full dugó van...nos?

jaaa és nem te b@sztad oda pont a felnidet vmi kátyuhoz?

Link to comment
Megosztás:

ezt meg definiáld lécci

az hogy átvágok a szembesávba az sztem nem azt jelenti, hogy tudok közlekedni

szerintem te tuldramatizalod a dolgot

egyszerüen nem vagy tisztaban hogy egy kocsinak mit is kell kibirnia

hogy tudni kell közlekedni .... no ezt hogy az istenbe magyarazzam el

egyszerüen érezned kéne ... hogy hol milyen utviszonyok vannak és ott mennyivel lehet menni

érdekes modon én tudok 160-170 el reggelente melozni menni

a hungarián és a szentendrein ugy hogy nem cikicakázok és még véletlen sem verem oda a tragacsot sehova ..

az hogy oda vertem a felnit ...

HEHE nem is budapesten volt ... és koromsötét egy akkora lyuk

amibe a kocsim bele fér meg jo hogy kapott a felni :lol:

mondom a koni gatlokat nem kell kökemény allasba hasznalni

ha szeretnél közlekedni ..

ha meg neked igy jo ne tessék sirni hogy szétrázza a kocsit!

ugyanis épp ezért allithato hogy minden utvoszonynak és vezetési stilusnak meg tudjon felelni

ha szar uton keményen hasznalod hat ez már orvosi eset :roll:

Link to comment
Megosztás:

szerintem te tuldramatizalod a dolgot

egyszerüen nem vagy tisztaban hogy egy kocsinak mit is kell kibirnia

Szerintem is. Egy időben én is kíméltem, mint a hímestojást, igaz, szar utakon most sem száguldozok, de nem kell félteni, azért nem papírból van az autó.

Mondjuk az alap, hogy thököly úton nem járok...

És csak max 130-al megyek a hungárián.

Link to comment
Megosztás:

szerintem te tuldramatizalod a dolgot

egyszerüen nem vagy tisztaban hogy egy kocsinak mit is kell kibirnia

hogy tudni kell közlekedni .... no ezt hogy az istenbe magyarazzam el

egyszerüen érezned kéne ... hogy hol milyen utviszonyok vannak és ott mennyivel lehet menni

valóban nem vagyok egy született versenypilóta, de nálam sokkal ügyetlenebbnek is adtak már papirt arrol, hogy tud vezetni

érdekes modon én tudok 160-170 el reggelente melozni menni

a hungarián és a szentendrein ugy hogy nem cikicakázok és még véletlen sem verem oda a tragacsot sehova ..

Ha te ezt reggel 7.30 és 11 között prezentálod akkor meghajolok előtted. Az M3 bekötő után télleg lehet menni de addig isszonyat halál. Szerinted én miért járok a Dózsa Györgyön és kanyarodok a Béke utra amikor Ujpestre járok melózni? Mert ugy 20-25-30 perc (és majdnem folyton megyek nem 1,2 fék-1,2 fék) ha a hungárián mennék akkor meg min. 40 lenne...mert van 3 sor dugig autókkal, kamionokkal

Link to comment
Megosztás:

Újjabb fejlemény... a jobb első mocitartó bak nem ko, hanem totálkáros :?

Nem tom hogy jött össze, de a szaki vmi olyat mondott, hogy még a rögzítő fém hegesztés is meg van repedve.. vagy mi :?

Hogy ez hogy jött össze? :shock: nem mentem én 100al.. meg amúgy is..

Nah mindegy.. délelött még filoztam is rajta, hogy felhívom őket, nézzék meg a jobbost is, mert szerintem ha a bal kaki, attól nem a jobb oldal akarna széthullani..

de gyorsabbak voltak.. hívtak telón, h ez van.

Egyenlőre utángyártott cucc ment bele(erre van cash) ha nagyon kaki lesz, megy a gyári..(de azért egy ideig ki kellene bírnia)

Remélem holnap már mehetek érte..

Link to comment
Megosztás:

Laci! 2 hét amilyen gyorsak a szervizekben. :?

Egyébként mikor Sződligeten laktam és onnan jártam be melózni zuglóba akkor minden reggel megvolt a 170-180-200km/h (kivéve télen meg mikor esett az a roh@dt eső)

Sződ - Zugló 15-20perc :)

Neem.. ez nem úúgy lesz.. :lol: remélem!!

2/a emlékszem én egy esetre amikor esőben is megfutottuk a 150-160 akat.. hiába.. néha mi is vagyunk felelötlenek :oops: 8)

Jókat nyomúltunk arra párszor..

Mostanában ritkán szágúldozok :? legutoljára is csak kilo60 volt, és csak pár kilóméterig... (igaz, hátúl még kaki a gumi, nem is merek többet.. bár itt már majdnem mindegy h 200 vagy 160.. ha durran durran...)

Viszont ilyen esetekben jó lenne az ültetés.. de a használhatóság többet ér.. (többet használom, mint "versenyzek" vele)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjátok kié az a kék gsi amelyik kb 1 hónapja még a Patyi Laci muhelénél állt?? Körbe van fóliázva, hátul ilyen nagymagyarország matricák, és nagyon király OZ fekete/sötétszürke talán F1 felnik.

Tegnap a Béke uton akadtam össze vele váltottunk pár szót, megdicsértük egymás verdáját és rákérdeztem, hogy ez állt e a Patyinál de a srác azt mondta, hogy nem. Pedig ilyen konfigos gsi-ből sztem nem sok van bp-en.

Mindezt a kis csevejt menet közben ejtettük meg lehuzott ablaknál tehát mindketten sz@rrá áztunk mert bevert az eső :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja

így még én se láttam, de zsír :lol:

Én valamelyik nap már láttam amikor a szentmihályin elhúztam a pólus elött, kérdezni is akartam, hogy átfestette volna? csak mindig kiment a fejemból.

Kész a verda.. megyek, elbuszozok érte.. 16 ropi lett a vége.. még türhetö is... remélem jól megcsinálták 8)

Link to comment
Megosztás:

jaja.. nekem is csak derenget, de csak azért,mert elötte láttam a Tomi verdáját.

más: megjöttem a szervízből.. idézek másik topikból:

Motortartó gumibak? nekem most ez volt. a jobb oldali totál le volt szakadva.. de szerintem már elég régóta, mert most a motor és a légszűrő között sokkal nagyobb a hely, mint volt.

ugy volt leszakadva, hogy az egyik fém fül el volt törve, nem csak a gumi szétmenve.

a bal oldalon meg "csak" a gumi..

viszont sajnos még nem lett halk a kocsi.. igaz, már nem olyan hangos(a klima kompresszor felfeküdt a bölcsőre!), de vmi még mindig olyan mintha berezonálna... elég hangos wrc-s hangot kolcsönözve a motornak.. nem tetszik a dolog.

a srácok a szervízben azt mondjáák a kipuf. mert most nemrég csináltattam, de leömlő utánra elvileg ilyen rugos csavaros megoldás kellene, most meg simán egy egy átmenő csavar húzza össze. azt mondják ettől van a hang..

Háááát nem tom.. mielött megfogtam az útfelbontást, már kész volt a kipuff, és nem volt ilyen problémém.. vagy lehet, hogy most, hogy a helyére kerűlt a moci, igy már befeszűl vagy vmi,és azért van ilyen hangja.. nem tom.. de zavar, úgyhogy betetetek majd velük egy olyan rugós bizbaszt, és ha akkor is csinálja, na akkor leszek szomorú.. és nyomoztatok velük!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.