Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lehet,hogy fölöslegessen írom,mert te is tsztában vagy vele, hogy ezt hogyan ellenőrizheted,de ha nem leírom:

- alapesetben, ha gagyin csinálták a fényezést elég az ablakgumi alá nézni

szineltérés lesz(nem vették ki az ablakot a fényezéshez.)

- ha pitére szedték akkor is találhatsz a belső (borítás alatt) szűk

helyeken szineltérést

- lámpafoglalatnál belűröl benézve nem gyári hegesztési nyomok keresése(gyárban csak ponthegesztenek), vagy egyengetési hiányosságok:belső merevítőket nehéz teljesen simára kikalapálni:talákozhatsz hullámos,esetleg megrogyott és csak naggyjábol kiigazított lemezekkel.

Eddig nem tüntek fel ilyenek, de valamelyik nap átnézem külön tekintettel ezekre.. sztem épphogy meg lett csak tólva a segge, ha volt is.. lökös, oszt csók.. de megsassolom....

forgalmi.. alvázszám alapján még nem nézegettem, de vhogy úgy rémlik, azt mondta az ürge amikor vettem, hogy '96 év végi. vmi november aszem.. de a forgalmiba már 97 kerűlt a gyártási évhez.

a másik adat az első nyilvántartásba vétel időpontja: ez meg az amikor vettem, mert akkor hozták be, 2003.09.12.

A különböző évjáratú alkatrészek meg, ha csak nem túl nagy a különbség, szerintem belefér, hiszen gondolom nem egy nap csinálják a kocsi minden alkatrészét, hanem legyártják,lehet pl teljesen máshol az üvegeket, biztitáblákat stb. aztán go raktárba, ahonnan viszik a kocsi összeszerelés helyszínére.. gondolom én.

Link to comment
Megosztás:

Hello Uhuhu!

Ez jól el van dugva,mert először itt a MOTE lapon kerestem,de nem találtam.

Laci4 ! Erre gondolt az eladó:

"Az adott modellév a megelőző naptári év szeptember 1-én kezdődik és a modellévként megjelölt naptári év augusztus 31-ig tart. Például az 1993-as modellév 1992 IX. hónaptól 1993 VIII. hó végéig tartó időintervallumot jelent. Gyakorlatilag egy új modellévi változat gyártása a szerelősoron hamarabb, de néha később is kezdődhet, ezért az új modellév első járműveinek a gyártási dátuma a fentiektől eltérhet. "

Link to comment
Megosztás:

Hello Uhuhu!

Ez jól el van dugva,mert először itt a MOTE lapon kerestem,de nem találtam.

A Opel Klub Magazin oldalán www.opel-magazin.hu fent a header mezőben van egy "keresés" terület. Sokat tudd segíteni. Pl beírod a következőt: Alvázszám

Né meg az eredményt.

Üdv

hemi

UI: Bárkinek van ötlete cikk írási hangulata szóljon (email)... Nekem alig van már időm , sajna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.