Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem a G Astra úgy, ahogy van (és ezzel együtt a G Astra OPC) nem jön be. Szerintem sokkal "szürkébb", mint amilyen az F volt a maga korában...

A "sima" H astra szintén nem nagy tűz, viszont a H Astra OPC, szerintem telitalálat!!!

Egyébként most nézegettem az autókiállításon szerzett Opel árlistámat, GTC Astrához lehet rendelni 160.000-ért OPC csomagot (Sportosabb lökhárítók elöl-hátul, stb.), úgyhogy most nagyon matekozok...

Üdv.:

Mező

Na persze... az nem igazán úgy van...

Én egy sima kárpit miatt szívok, amúgy a szalon az OPC Line csomagot 260e körül szeretné adni fényezés, és felszerelés nélkül...

Picit mintha fejetlenség lenne... És ez sajnos nem is a szalont, hanem a GM magyarországi képviseletét minősíti...

másik dolog, kárpitra visszatérve:

Az autószalonon 3db Cosmo felszereltségű Opel volt kinnt, furcsa módon félbőr belsővel. Ez szerepel a GM által kiadott nyomtatványokon, és weblapon, mint alapfelszereltség, viszont a szalonokban levő rendelési lista szerint még extra felszereltségként sem rendelhető. Alap a sima szövet, extra a full bőr... SUM: Vevő megtévesztése -> a fogyasztóvédelem szereti az ilyet :twisted: főleg, hogy nem a 3millás alapmodellről van szó... Reklámozzunk már olyan terméket, ami nem létezik, és többről van szó, mint egy újsághirdetés...

Link to comment
Megosztás:

másik dolog, kárpitra visszatérve:

Az autószalonon 3db Cosmo felszereltségű Opel volt kinnt, furcsa módon félbőr belsővel. Ez szerepel a GM által kiadott nyomtatványokon, és weblapon, mint alapfelszereltség, viszont a szalonokban levő rendelési lista szerint még extra felszereltségként sem rendelhető. Alap a sima szövet, extra a full bőr... SUM: Vevő megtévesztése -> a fogyasztóvédelem szereti az ilyet :twisted: főleg, hogy nem a 3millás alapmodellről van szó... Reklámozzunk már olyan terméket, ami nem létezik, és többről van szó, mint egy újsághirdetés...

jee ujabb érv az alkudozás mellett....téged mint szegény, bátortalan, alulinformált, hzozzá nem értő leendő VÁSÁRLÓT ilyen csunyán átvertek ezért elmész pityeregni a fogyvédőkhöz....hacsak.....

:twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Most kaptam levelet :twisted:

Idézem:

Az Opel WEB oldal tájékoztató jellegű, erről ugyanott az Adatvédelmi Politikánk menüpont ad bővebb felvilágosítást.

A gépkocsi rendelésekor illetve vásárlásakor az Opel által kiadott központi rendelési útmutató a mérvadó dokumentum. Ennek alapján a márkakereskedés értékesítője tájékoztatja a vásárlót a megvenni kívánt autó felszereltségéről, majd a felek szerződésben rögzítik a megvásárolni kívánt autó adatait. Amennyiben Ön nem jelezte igényét a kereskedő fele, az alátámasztja azt a tényt, hogy elégedett a vásárlással, és egyetért a szerződésben foglaltakkal.

Sajnálom, ha esetleges félreértések történtek a gépkocsi rendelésekor. Ezeket azonban - tekintettel arra, hogy a hivatalos Opel márkakereskedések önálló vállalkozások és az értékesítést teljes mértékben ők végzik - az értékesítő márkakereskedéssel kell tisztázni.

idézet vége...

Ismét felmerül a kérdés:

Akkor az autószalonon látott modellek, ami mellett ott figyelt a specifikáció, meg az ár, gyakorlatban nem is léteznek?

Ki is szervezte a kiállítást? Ha jól emlékszem nem a márkaképviseletek...

Link to comment
Megosztás:

Most kaptam levelet :twisted:

Idézem:

Az Opel WEB oldal tájékoztató jellegű, erről ugyanott az Adatvédelmi Politikánk menüpont ad bővebb felvilágosítást.

A gépkocsi rendelésekor illetve vásárlásakor az Opel által kiadott központi rendelési útmutató a mérvadó dokumentum. Ennek alapján a márkakereskedés értékesítője tájékoztatja a vásárlót a megvenni kívánt autó felszereltségéről, majd a felek szerződésben rögzítik a megvásárolni kívánt autó adatait. Amennyiben Ön nem jelezte igényét a kereskedő fele, az alátámasztja azt a tényt, hogy elégedett a vásárlással, és egyetért a szerződésben foglaltakkal.

Sajnálom, ha esetleges félreértések történtek a gépkocsi rendelésekor. Ezeket azonban - tekintettel arra, hogy a hivatalos Opel márkakereskedések önálló vállalkozások és az értékesítést teljes mértékben ők végzik - az értékesítő márkakereskedéssel kell tisztázni.

idézet vége...

Ismét felmerül a kérdés:

Akkor az autószalonon látott modellek, ami mellett ott figyelt a specifikáció, meg az ár, gyakorlatban nem is léteznek?

Ki is szervezte a kiállítást? Ha jól emlékszem nem a márkaképviseletek...

hmmm. ez MO. mindig febaxom magam az ilyeneken. ott akarsz hagyni egy rakat penzt, es meg kioktatnak, lebaxnak, leneznek, lesz@rnak. AAAAAA :evil: :violent1:

amikor vettuk anno faterom G astrajat, hasonlo szitu volt

ezek utan ha en kerulok majd ilyen helyzetbe, elegansan kisetalok a szalonbol. van meg autokereskedes a varosban sok. es lehet hogy van korrekt is. ha nem opel, akkor nem opel.

Link to comment
Megosztás:

Kövezzetek meg, lehet túl maradi vok, de nekem vhogy nem jön be ez az OPC annyira.. nem tetszik.. lehet h jó meg minden, de igy képeken nem fogott meg.. 8)

Nekem se igazán jön be a g opc astra én akkor inkább coupe turbot vennék talán még olcsóbb is és talán lehet itthon venni sérülésmentest.
Link to comment
Megosztás:

Ha az öreg GSI16v újkori megadott gyorsulása 8 sec körül vagy alatta van, akkor eláshatja magát az opel a 200 lovas Astra G Cosmo 2.0 Turbóval, mert arról 8.4-et írnak ők maguk... Ennél csak a 240 lovas GTC Vectra jobb: az 8 sec. Mondjuk az egy Vectra kombi, dehát akkor is...

Direkt vannak ezek lebutítva?

Link to comment
Megosztás:

ÉRDEKES Sedanból is volt turbós, a jelek szerint.Meg most már tudom, hogy mikor az Opelboltos ember mondotta egy alkatrészre, hogy Astra SRi-be is való, értetlenül néztem, hiszen csak Corsa A-ról hallottam ezt, de abból is csak a SR jelzést.

Szal, most már ezt is tudom, hogy az Astra SRi, az a turbómocis verzió. :P

Link to comment
Megosztás:

Nem az SRi nem turbos valtozat

valoszinü ö valami masragondolt vagy összekevert valamit

vagy vauxhall astra sri re gondolhatott meg

egyébként a turbos valtozat neve

Astra 200T S

Volt meg 200I S

megy 180I S

meg ilyenek

és egy kis érdekességet is szeretnél a turbos astrákat

itthon szentgotthárdon szerelték össze

Link to comment
Megosztás:

Nem az SRi nem turbos valtozat

valoszinü ö valami masragondolt vagy összekevert valamit

vagy vauxhall astra sri re gondolhatott meg

Valszeg, mert a típusismeretem eléggé hiányos. :P :oops:

és egy kis érdekességet is szeretnél a turbos astrákat

itthon Szentgotthárdon szerelték össze

Csak a fene a bakancsukat, hogy nem helyeztek egyet sem forgalomba! :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.