Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Már megbocsáss,én tisztában voltam az első reagálásomnál is,hogy miről volt szó:

Egy lelkes ember jelezte,hogy van a fórumon egy viszonylag új tipusú autó és a tulajdonosa, némi tuningal az autóján, akit érdekel az kérdezzen tőle.

Erre te - most már kimondom - szinte fikázásnak is vehető "hangsúlyal" mintha azt montad volna ,hogy az "csak" egy gyári s..r!

Nekem csak evvel volt problémám.

Őt nem köti le, nem kiváncsi rá annyira.

Ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Kinőttél???Bwahahahaha!S, mit fogsz művelni a Corsáddal?Hm?? ;)

Teeeeee!!!!! :lol: :lol: :lol:

Amúgy valóban sokan szeretnék, ha ezek az "apró" gyári extrák benne lennének a verdájukban.Mint pl. ÉN! :wink:

de akkor az már nem gyári lesz ;-)

ezt ecseteltem, bazz :D

Link to comment
Megosztás:

de ebbe nem az fogja, tehát ez nem lesz gyári

hagyjuk már ezt a témát, ég és föld a két dolog

Te miről beszélsz? :lol: Én annál a Coupenál tartok.A Corsád bizti királyság lesz, ha kész lesz, de nem értem, hogy azért, mert téged nem hoz lázba, mert volt már csodaszép Calid, ultragyors GSI kombid, akkor miért baj, ha egy magamfajta lelkes ifjú vágyakozva néz egy tuningcoupera.Vagy ha másnak tetszik, és szeretne esetleg többet megtudni róla.

Hm? :?:

Link to comment
Megosztás:

Folyt a Vectra A topikból:

Akkor hogy pontos legyen az infó :

Volt Opel Astra TS200 illetve Vauxhall Kadett TS200 néven is!

Én még Vauxhall Kadettről nem is hallottam. Gyártottak vona???? Úgy tudtam, hogy C Kadettig Chevette, D kadettől pedig mind Astra volt.

Mindig tanul újat az ember :lol:

Link to comment
Megosztás:

igen vauxhall bol soha nem volt kadett

oda is leirtam hogy 200ts csak opel néven futott

de Kadett as astra 200TS ként is gyartottak

ma felhivtam a szentgotthardi opel -t hogy segitsenek nekem

mert szeretnék hivatalosan üzembe helyezni egy astra c20let motoros kocsit .. holnapra elökereseik az embert aki evvel a részével foglalkozott

holnap folyt köv remélem kiderül végre mi is az igazsag és hogy at tudom e préselni a magyar hivatalokon hogy hivatalos c20let astram legyen

a karosszéria melo pedig holnap kiderül mi is lessz megyek vagy 3 helyre

azt megnezeik a verdám

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.