Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mindig van meglepi :(

Drukkolok hogy minél hamarabb sikerüljön.

Ööööööööö mondcsak. Mi a terved a C20XE-vel? :) Gondolom gondolod mire gondolok.....

de mi itt a meglepi ??

motor megy vagyis mar ott is van a pincébe

inségesebb idökre ;)

vagy ha lenne valami gikszer

yesss Wolfi :P

de a legmelegebb amit ember nem mondott h f28 one baszki a kocsiban akkora mint 1 fél céhúszxe és amiatt nem fért i a motor a nyelestengelynél :)

tudod mekkora az f28 mondtam már hogy aknabol 3an tudtuk csak a helyére emelni !!!

te aztec lattam rajtad elöször hogy nem nagyon hittél a szemednek hogy neki mertem esni ennek .. az egésznek

Link to comment
Megosztás:

Örülök hogy kijött a moci, volt olyan pillanat, amikor komolyan azt hittem, hogy ezt a blokkot a gyárban a motortérben öntötték, vagy e köré építették az ótót... :)

Tényleg mega riszpekt Irisznek, többet segített, mint a lógós barátja. :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ezzel vagyunk még így egy páran.

ezek szerint csak azt hittétek hogy mondogatom hogy majd én berakom magamnak a c20let- et a kocsiba

csak senki nem hitte el

egyébként az 1 es és 4 es hangernél igen szar volt már a tömités szal igen csak Hf es volt a kocsi mar szerintem ezért nem tudtam a megcsinalni hogy ne foljon a viz a 3 dik hütö utan sem

Örülök hogy kijött a moci, volt olyan pillanat, amikor komolyan azt hittem, hogy ezt a blokkot a gyárban a motortérben öntötték, vagy e köré építették az ótót... :)

Tényleg mega riszpekt Irisznek, többet segített, mint a lógós barátja. :D :P :P

és Irisz milyen gyorsan kiemelt

hogy jart a keze :(

lehet ezt esténként gyakorolja ;) de persze nem egy emelön ;) :P :)

Link to comment
Megosztás:

Hát a Gergőéknél sohasem lehet tudni. :( ;)

Inkább Erről mesélj! :

Az nem kizárt, jártam arra. De remélem a keresztbe menős részről lemaradtál... :)

Amúgy meg a fene.. ha tudtam volna hogy ilyet csináltok, és nem zavartam volna, valszeg meglestelek volna titeket.. ma is ez lesz a project? zavarna ha ott leskelődnék esetleg?

Bár nem biztos h tudok..

Csak szimplán érdekel, hogy hogy is van összerakva az autókánk.. épp ezért sajnálom h lemaradtam a bontásról .. kibontásról.. :P

Nekem meg egyenlőre áll a meló a kocsival.. Sz.Gab szokás szerint el van havazva.. hiába mondta h majd ma elvileg kivihetem a kocsit.. már jöv. hétről van szó :) Vagy vigyem ki csüt-péntek, és hozzákezd,amikor épp ugy jön ki a lépés.. ehh..

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki gondolkodik még C20LET-en.:

C20LET

Ez még egyenlőre egész olcsó, de sztem olyan 1000-1200 euró körül fog landolni.Kint állítólag ennyi az ára.+generál.Álltalában.

yesss Wolfi :(

de a legmelegebb amit ember nem mondott h f28 one baszki a kocsiban akkora mint 1 fél céhúszxe és amiatt nem fért i a motor a nyelestengelynél :)

S, itt jött a képbe Írisz, aki szerencsére értett hozzá! ;) Ezért tudtátok kivenni a mocit! :)

Link to comment
Megosztás:

Mikor van szülinapod? Beruházok neked egy kettövel elöbb kezdödö lyukkiosztású övre :(

de akkor olyan öv legyen amivel lehet éjjel c20xet is emelni, mert az volt még nem shemmi levinni kis olaj folyt belőle 1 kis hütőviz... a lépcsőház az koszovora hasonlít most ott :)

Zo én tudtam h neki fogsz állni a kérdés csak az volt mikor és hogy... hát most és gyorsan.

De akkor is igazunk volt Tommal h ki fog jönni....

Máskor meg ha szerelsz elsőnek ablakot le :) Azt még érdemes lenne lefotózni, hogy mijjen szép állapotban lett a végére...

Link to comment
Megosztás:

ezek szerint csak azt hittétek hogy mondogatom hogy majd én berakom magamnak a c20let- et a kocsiba

csak senki nem hitte el

Üdv Sonique!

Néztem a képeket és tátva maradt a szám....EZ komoly hogy az utcán robbantotok motort???????????Vagy ez csak egy beugratos kép és van ott egy garázs is?

Amugy sok sikert és kitartást!!!Öszintén kivánom!

Megéreztem egy GSI hatalmát és nem akarok belöle kiszálni!!!Sosem gondoltam volna hogy ilyet fogok érezni......GSI FOREVER :)

Kicsit segítettem idézni......

Ww

Link to comment
Megosztás:

ezek szerint csak azt hittétek hogy mondogatom hogy majd én berakom magamnak a c20let- et a kocsiba

csak senki nem hitte el

Azt tudtam hogy te fogod megcsinálni,de az utolsó felállás az volt,hogy össze rakatod a motort,majd berakják mivel az elég nagy szívás az F28-as váltó miatt és a többit fogod megcsinálni a kertben.

Link to comment
Megosztás:

Most voltam Sonique-nál (pont arra voltam mondom benézek) hát mit mondjak halad rendesen a szívátültetés.

Tudni kell, hogy no garázs csak egy olyan bérház belső udvara. Kérdezem: Kedves lakók mit szólnak? Válasz: Szerinted? Ezután jött a miért nem érdekel magyarázat melynek eredménye az, hogy igaza van Zolinak. Egyébként én is ott csinálnám ha ott laknék és nagyon akarnám illetve én akarom csinálni. Mindenesetre nagykirály, hogy egyedül belevágott. Mega Grat neki és a segítőknek.

Link to comment
Megosztás:

ezek szerint csak azt hittétek hogy mondogatom hogy majd én berakom magamnak a c20let- et a kocsiba

csak senki nem hitte el

nana! még nincs benne.....

majd ha bennelesz!! majd akkor iszunk a medve bőrére :)

Ilyenkor azért picit örülök. :)

ás ebbe nincs klima se....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.