Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megbeszéltük egy páran hogy kimegyünk holnap a gsi talira.11 órakkor kezdődik a felvonulási téren,arra gondoltunk hogy mehetnénk együtt,ha nem esik az eső akkor olyan 9körül találkoznánk,(ha valaki akar kocsit mosni)ha esik akkor meg olyan fél11-11körül találkoznánk a kerepesi út keresztúri út sarkán lévő OMW kútnál.

+4 le ecsém! (így reklámozták annó) Direkt szívás tudod nem kavarog a luft! Mint egy Vti civic, nekem nagyon tetszett. Fém vagy kevlár? Ha fém akkor az + súly (ezt neked magyarázzam) jobbaknak kevlár volt. :)

Meg áll az eszem, némely GSI milyen hiányos!? :) Lurdyn elkéred a Dynitől oszt megnézed.

+5LE sonique lemérette régen :(

Link to comment
Megosztás:

Megbeszéltük egy páran hogy kimegyünk holnap a gsi talira.11 órakkor kezdődik a felvonulási téren,arra gondoltunk hogy mehetnénk együtt,ha nem esik az eső akkor olyan 9körül találkoznánk,(ha valaki akar kocsit mosni)ha esik akkor meg olyan fél11-11körül találkoznánk a kerepesi út keresztúri út sarkán lévő OMW kútnál.

Jaja.. már felvetettem itt.. de senki se reagált akkor.. én tuti megyek.. hivatalból is :) :)

Listát csináljunk? :(

Link to comment
Megosztás:

nem tudom srácok ez a kupak mire jó de olyan hangja lett a kocsimnak mintha nem lenne rajta szivó oldalon shemmmi :P trepni közben kipuffot nem is hallom :)

A kupakot honnan szerváltad és mennyibe fájt?

Én is szeretnék már brutál szívóhangot mert lerúgom nem soká az SFI dobozt :) :( ;)

Link to comment
Megosztás:

A kupakot honnan szerváltad és mennyibe fájt?

Én is szeretnék már brutál szívóhangot mert lerúgom nem soká az SFI dobozt :) :) :(

a kupakot tölem nyulta le

és meg ö sem tudja mennyibe fod ez neki fajni

de én mar igen ;) :P

100 -125 euroért aruljak ebay en

Link to comment
Megosztás:

Ebay-en? Bár lehet ők is rájöttek, hogy az könyebb.

Drift nap?

Isten császár! BMW E30 hegyek de mondjuk az indultak 80%-a nagyon jól ment. Ákos is indult a piros mantával ő is jól nyomta csak szegény mantában már kevés a kraft több kanyar összefűzéséhez. Pont elég néző volt.

Link to comment
Megosztás:

Meg áll az eszem, némely GSI milyen hiányos!? :) Lurdyn elkéred a Dynitől oszt megnézed.

Hopsz akkor nekem ezek szerint van jó tudni majd utánna nézek. :)

:

Milyen volt a driftnap? Nagyon sokan voltak?

Tényleg jó annak ellenére hogy legtöbb off BMW volt egy kettő nagyon nagyot mutatott de azért egy két kezdő is bepróbálkozott.Nem voltak vészesen sokan teljessen nézhetőre sikeredett nekem tetszett.

Link to comment
Megosztás:

Közben látom Zo már írta h tőle bugantottam :)

Hogy a motor dinamikusabb e tőle az X de oaaaan szívóhangja van h most élem második gyermekkorom :(

A mentális plusz lóerők tudatában bátorkodtam bevállani h teletankolom úgy h Irisz is nullahuszonnégy jobb1ben figyel :)

sima c20xevel soha nem csináltam ilyet mert ugye pluszsúly ;)

btw Krájin.Tomi minden tiszteletem a tijed, de a Te fhél qpak azért nem olyan üzembiztos, mert belül éppenséggel kialakul6 a nem sík állapot és az aztán végképp hulla jó a mocinak + a powa ugye...

Link to comment
Megosztás:

Redline!

Milyen lett a kipufogód?

halk ;)

de tényleg, az Ákosék kupéja mellett simán tudok lopakodni :P mondjuk eddig is ilyen volt

de terhelés alatt (menet közben) nem rossz

viszont Janóék nem egyszerűen csináltak minősíthetetlen gányolást a vég és a dob összerakásánál :) :)

jah és amikor végeztünk a srác megkérdezte, hogy mióta nincs katalizátorom? ugyanis a katalizátor belseje kb töküres a kerámia szépen eltávozott :(

Link to comment
Megosztás:

btw Krájin.Tomi minden tiszteletem a tijed, de a Te fhél qpak azért nem olyan üzembiztos, mert belül éppenséggel kialakul6 a nem sík állapot és az aztán végképp hulla jó a mocinak + a powa ugye...

Mi van? Kicsit értehtőbben. Te láttad azt a kupekot egyáltalán? Gyere felvonulásira 11-12-ig ott vagyok odaadom a könyvet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.