Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak elmentem mellette olyan 150-nel az ótópályán...erre fellelkesült, és elkezdett tolni a pályán...

Kezdett volna, de mire feleszmélt, csak tyütyütyü...aztán szép tempóban elkezdett távolodni...de rendesen...azt hittem nyomja a féket... :unsure:

Aztán lassítottam bevártam mellémjött, intettünk egymásnak, majd jött megint a tyütyütyü...és pár perc múlva beértem Tomiékat meg Gregéket... :)

Link to comment
Megosztás:

Csak elmentem mellette olyan 150-nel az ótópályán...erre fellelkesült, és elkezdett tolni a pályán...

Kezdett volna, de mire feleszmélt, csak tyütyütyü...aztán szép tempóban elkezdett távolodni...de rendesen...azt hittem nyomja a féket... :lol:

Aztán lassítottam bevártam mellémjött, intettünk egymásnak, majd jött megint a tyütyütyü...és pár perc múlva beértem Tomiékat meg Gregéket... :D

Legalább megprószálta........... :unsure: Olykor ém is így szoktam, de csak szigorúan kisblokkosokat, mint én! :) Nem szeressek égni! :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont gyertyát kell cserélnem mert a mostani az nem komálja a projektet...

Ahogy tölte a turbó és eléri az 1.2-1.3-as nyomást beszarik, és nem tölt tovább, nem tudja begyújtani a naftát, és szenved...

Meg néha eltűnik minden a digitről, és aztán meg kigyullad minden...hogy ezt miért csinálhatja???

Na majd nyomozunk...

Viszont istenkircsit, ahogy még 2-3-ban is nyomatékból beleteker a gumiba...aztán nyikkk...

Link to comment
Megosztás:

Viszont istenkircsit, ahogy még 2-3-ban is nyomatékból beleteker a gumiba...aztán nyikkk...

Éppen halgattam, hogy elég nehéz vele gumikímélően közlekedni. :)

Az az eltűnős dolog meg.............. érdekes.Lehet, v.mi csati lesz ott a ludas.Gondolom én........... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Éppen halgattam, hogy elég nehéz vele gumikímélően közlekedni. :D

Az az eltűnős dolog meg.............. érdekes.Lehet, v.mi csati lesz ott a ludas.Gondolom én........... :unsure:

Épp ma beszéltük Udival hazafelé úton Hajósról,hogy ha neki kész lesz a digit,sokan fogják irigyelni,mert ott minden menni fog pontosan, pl benyaszintmérő is! :)

Link to comment
Megosztás:

Legalább megprószálta........... :unsure: Olykor ém is így szoktam, de csak szigorúan kisblokkosokat, mint én! :) Nem szeressek égni! :D

Wolfi! És ha meglepi az ótó? Vagyis mondjuk egy A corsa c20xe szívvel? :D

Vagy egy szériakinézetű 1.4 felirat és közben egy c20let? :D

Anti! Gratula a szegedi abszolút 1.-hez! :D

Tudsz róla, hogy doppingoltál! A "kígyó" alapból szlalomozva halad! :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi! És ha meglepi az ótó? Vagyis mondjuk egy A corsa c20xe szívvel? :unsure:

Vagy egy szériakinézetű 1.4 felirat és közben egy c20let? :)

Az ilyen sunyikat azért megismerem! :D A múltkor egy 3 ajtós Astrával akart versenyezni egyet egy emberke, csak a dolognak volt szépséghibája! :lol: Tárcsás volt a hátsóhíd, és más hangja volt a gyári kipuffnak is, úgyhogy ezt nem vettem be! :D Kísértetiesen hasonlított a mezei 3 ajtós gép Laci4 gépére! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.