Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Miért a gyorsulással mi a gond? A dob tényleg elég necc... :unsure:

Végülis semmi,csak nem értem miért vesz valaki opc felszereltségű autót 1.6os motorral aminek a kötelezője ugyan annyi mint egy 2.0nak.Gondolom nem volt olcsó ez a felszereltség :)

Link to comment
Megosztás:

Végülis semmi,csak nem értem miért vesz valaki opc felszereltségű autót 1.6os motorral aminek a kötelezője ugyan annyi mint egy 2.0nak.Gondolom nem volt olcsó ez a felszereltség :unsure:

Hát igen, ezt én sem értem. De a gyorsulás valós.

Link to comment
Megosztás:

láttam én már olyat, hogy fehér gsi-vel huztak egy utánfutót amin vmi bazi nagy üveglapok voltak a kocsiban meg 5en ültek :unsure: :) :D

ha nem fér be a kicsibe a cucc akkro tetőre kell tenni.....

Hááááát.. közepes hűtőt már én is szállítottam.. vontatni meg már sokat.. de nálam nem égő.. nem látszik h GSi :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt mondták, hogy hírtelen nem áll rendelkezésükre ennyi nafta, de összefognak a MOL-lal... :lol:

Egy cég, csak a Shell más adalékot rak bele...

Balázskának se jött össze :)

Na persze, de ami késik...

OPC line.... :D

Az opc felszereltség se lehetett olcsó :D

ez a csomag "csak" 160, ha a kocsival együtt rendeled... utólagos rendelés esetén kb. 250-re jön ki, fény nélkül.

A kipuff meg a csomag része - (mint anno a Ford KA sorozatnál)

Amúgy ezt most találtam Nektek :unsure:

murcielago.jpg

Murcielago-ra keresve dobta a gép...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.