Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pedig azt mondta a csaj hogy évekig nem fog lejönni :P

Írj neki emailt mesvstudio@invitel.hu -ra vagy esetleg Deák Mónika 06204468292.Hátha :wub:

kupénak bevált a chip?

A kettő között annyi különbséget érzek hogy nem villágít a chek lámpa folyamatosan(ennek nagyon örülök)Alsó fordulatszám tartományban kicsit jobban reagál gázadásra,viszont felül nem érdemes forgatni mint a másiknál mert 6500körül elfogy az erő,a réginél még 7000ig elég jól húzott.De mindkettő úgyanúgy durrog és ha jól csinálom akkor váltásoknál még lángol is.Lehet a régivel is lehet valamit kezdeni hogy jó legyen a chek kontroll lámpa.Csak kellene szereznem egy 2.8komputert hogy ne kelljen állanóan szétszedni az egészet :P

Link to comment
Megosztás:

A kettő között annyi különbséget érzek hogy nem villágít a chek lámpa folyamatosan(ennek nagyon örülök)Alsó fordulatszám tartományban kicsit jobban reagál gázadásra,viszont felül nem érdemes forgatni mint a másiknál mert 6500körül elfogy az erő,a réginél még 7000ig elég jól húzott.De mindkettő úgyanúgy durrog és ha jól csinálom akkor váltásoknál még lángol is.Lehet a régivel is lehet valamit kezdeni hogy jó legyen a chek kontroll lámpa.Csak kellene szereznem egy 2.8komputert hogy ne kelljen állanóan szétszedni az egészet :P

Akkor beszélnünk kéne mert engem is érdekel a dolog. :wub:

Link to comment
Megosztás:

felmész ebay-ra és rendelsz...de gondolom a tiéd sem DIS-es, a kupéé meg igen

tehát 2-t rendelj :lol: :wub: B)

A Moré, ami most a Corsában van elég korrekt, érezhetö, hogy alulról nyomatékosabb. Igaz Tom? :P

Még nem sikerült senkit találnom, aki ilyesmit tudna másolni, pedig nekem is kellene. :P

Link to comment
Megosztás:

Éjszaka Kecskeméten voltam, megint volt Streetracing. :P

Most már volt ellenfél is, igaz a 320-as Mercedes és a 4,2-es A8 nem akartak indulni. :wub: Mindkettö az automata váltóra hivatkozott.

Mentem egy 1.6 V-Tech Civic ellen és a gyerek kicsit el volt szontyolodva, miután kapott vagy 2-3 autót.

Aztán külön miattam kihívtak egy gyereket, akinek új Clioja van 2000-es turbóval. 215 LE-s asszem. Na az már neccesebb volt, de a negyed mérföldön megfogtam volna, mert csak 180 fölött ment el. 1-ben és 2-ben kapott kb. fél autót és az végig meg is maradt. B)

Visszafelé egy lámpánál még bepróbált egy A Osztály. :P Gondolom az 1.4-es felirat megzavarta öket. :lol:

Pár lámpával arrébb megint egymás mellett álltunk. Letekerte az ablakot és megkérdezte, hogy ebben mi van, hogy így megy. Kicsit elbeszélgettünk, elég sokáig volt piros a lámpa, aztán gratuláltak és továbbmentünk.

Mostmár tényleg bele kellene tennem az F16-ot, kíváncsi vagyok, hogy azzal milyen lesz. Utána pedig szerintem bevállalok még két 277-es Szuromi vezérmütengelyt.

Link to comment
Megosztás:

Pont ma mondta a Muha Csabi, hogy 14.00 a "magyar, opel, szívó" rekord.

Íme egy leküzdendő kihívás :P

Szeritem reális cél. :wub:

A Moré, ami most a Corsában van elég korrekt, érezhetö, hogy alulról nyomatékosabb. Igaz Tom? :P

:lol:

Az felül is jobbnak tűnt sajnos. B)

Link to comment
Megosztás:

Éjszaka Kecskeméten voltam, megint volt Streetracing. :lol:

Most már volt ellenfél is, igaz a 320-as Mercedes és a 4,2-es A8 nem akartak indulni. :wub: Mindkettö az automata váltóra hivatkozott.

Mentem egy 1.6 V-Tech Civic ellen és a gyerek kicsit el volt szontyolodva, miután kapott vagy 2-3 autót.

Aztán külön miattam kihívtak egy gyereket, akinek új Clioja van 2000-es turbóval. 215 LE-s asszem. Na az már neccesebb volt, de a negyed mérföldön megfogtam volna, mert csak 180 fölött ment el. 1-ben és 2-ben kapott kb. fél autót és az végig meg is maradt. :D

Visszafelé egy lámpánál még bepróbált egy A Osztály. :P Gondolom az 1.4-es felirat megzavarta öket. :P

Pár lámpával arrébb megint egymás mellett álltunk. Letekerte az ablakot és megkérdezte, hogy ebben mi van, hogy így megy. Kicsit elbeszélgettünk, elég sokáig volt piros a lámpa, aztán gratuláltak és továbbmentünk.

Mostmár tényleg bele kellene tennem az F16-ot, kíváncsi vagyok, hogy azzal milyen lesz. Utána pedig szerintem bevállalok még két 277-es Szuromi vezérmütengelyt.

Az a 320-as merci nem ilyen hülye barbiszínű volt alul? :P

Mert akkor az Márk ahverja volt, a Kopasz,aki lefikázta az opeleket multkorjában!

Csóri csávó! B)

Link to comment
Megosztás:

Az a 320-as merci nem ilyen hülye barbiszínű volt alul? :wub:

Mert akkor az Márk ahverja volt, a Kopasz,aki lefikázta az opeleket multkorjában!

Csóri csávó! :P

Nem, ez egy 320 ML volt. Viszont a gyereket elvittem utána egy körre, nagyon tetszett neki. :P

Viszont megtaláltam a Kiskörúton azt a 4-es Golfost is, amelyik a többiek szerint annyira el van szállva magától és a kocsijától. Nem ment rosszul, akár GTI is lehetne, de azért szerintem meglepödött. B)

Jaa, igen. Az éjszaka nekem is sikerült megtalálni egy szép nagy hullámot egy úton, de kellett nekem olyan helyen száguldozni, amit nem ismerek. Sikerült is jó nagyot repülni mert mentem vagy 120-140-el, meg még szikrázott is valami. Ma mehetek a mühelybe, megnézni, hogy még minden a helyén van-e. De már legalább tudom, hogy ha ott nem szakadt le a motor, akkor már talán máshol sem fog. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Moré, ami most a Corsában van elég korrekt, érezhetö, hogy alulról nyomatékosabb. Igaz Tom? :wub:

Még nem sikerült senkit találnom, aki ilyesmit tudna másolni, pedig nekem is kellene. :P

A Chip másolást megtudnám oldani szerintem, sőt IC-s lenne ingyé, csak attól függ, hogy az átmásolt IC-be meglesz e teljesen ugyanaz a program mint a master-be. Egy próbát megér mert nálunk a az IC másolás orba szájba megy és egyszerre kb. 15-öt tudnék másolni kb. 2 perc alatt.

Hány lábú IC van benne? Ha valaki megmondja akkor megmondom pontosan milyen van nálunk, mert mi motorvezérlőket is gyártunk mégozzá olyanokat mint az opelokba van (márkát nem mondok :P ).

Egyszóval ha másolható az IC akkor megoldom alapanyaggal együtt, annyit kérek, hogy nekem is legyen egy példány B)

Link to comment
Megosztás:

A Chip másolást megtudnám oldani szerintem, ....... annyit kérek, hogy nekem is legyen egy példány :P

Szerintem megegyezünk. :wub:

Még beszélek Morral, hogy mit gondol a dologról, ö a Chipért elvégre fizetett.

Szerintem már ez is másolt chip. Lehet, hogy tudok jópár C20XE-hez való filet szerezni CD-n egy német szakembertöl. CD-röl is tudtok chipet írni?

Link to comment
Megosztás:

El sem tudom képzelni, hogy hol melózhatsz! :wub: :P

B)

Szerintem megegyezünk. :P

Még beszélek Morral, hogy mit gondol a dologról, ö a Chipért elvégre fizetett.

Szerintem már ez is másolt chip. Lehet, hogy tudok jópár C20XE-hez való filet szerezni CD-n egy német szakembertöl. CD-röl is tudtok chipet írni?

CD-ről megkérdezem azt nem mondom biztosra, de ha az IC megegyezik az ittenivel akkor IC-ről IC-re biztos megoldjuk :lol:

Sőt kedvezményesen hozzájutok minden autó és szerszámtermékhez.

Egy példa: most kértem árajánlatot vezérlésre 3 görgő és gyári szíj ami nem GM, vízpumpa nélkül 15 rongy.

Ha valakinek kell lamda szondára vagy légtömegmérőre vagy féktárcsára+betétre árajánlat stb. akkor szóljatok. Holnap nyomok egy linket mik vannak :D

Link to comment
Megosztás:

Aztán külön miattam kihívtak egy gyereket, akinek új Clioja van 2000-es turbóval. 215 LE-s asszem. Na az már neccesebb volt, de a negyed mérföldön megfogtam volna, mert csak 180 fölött ment el. 1-ben és 2-ben kapott kb. fél autót és az végig meg is maradt. :wub:

Ha normális féltengelyeid lennének, akkor az sem lett volna gond.De egy ellenfélnek még a jövőben is jó lehet! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.