Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak attól félek, hogy meg fogja csinálni, de sem a szelep nem lesz berakva, sem a szelepfedél nem lesz kicserélve...sem a kuplung...meg ilyenek...csak egyszerűen megcsinálja...hogy tudjam használni...azt kész... :unsure:

Ezt vele beszéld meg.Milyen szelepfedél?

Link to comment
Megosztás:

Anti!!!

Már bent áll a műhelybe a kocsid.Elég szép mennyiségű retket mostak ki belöle.Mondta az Atti hogy bele öntötte a vizet és nem akart kifolyni annyira tele volt már.

Ezt én is csináltam magamnak 1.5 hete... király volt. Viszont ezúttal elegem lett hogy hiába pucolom ki, valahonnan mindig visszajön egy kicsi és trutymós a kiegyenlítő tartály... kiszedtem az összes gumi csövet és BENZIN-t neki! azóta alig jött vissza valami... egy kevés ami gondolom a hűtőből meg a motorból jön még.

Még 1-2 benzines mosás és tiszta is :unsure: tudom h nem tesz jót a gumicsőnek de amennyi olajos molekulát már magukba szívtak... tökmindegy! így is úgy is ki kell majd cserélni őket...

Anti! csak ajánlani tudom hogy csináld magad (benzin vagy valami hasonló oldóképességű cuccal, a víz semmit nem ér ill. alig)... Nekem is kipucolta a szerelő elvileg elég komolyan mégis már 4x-re cseréltem az egészet...

Viszont most a legutóbbi benzines pucolás után olyan szinten tisztult mint összeadva az elöző 3-at(sem).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.