Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Milyen slick? Link? :unsure:

Nem interneten hirdették, azé a srácé, akitöl veszünk ha minden igaz 2 GSI-t, vagyis inkább 1,5-öt. :lol:

Még van rajta böven anyag, de csak 13-as és jó széles. Többet szerintem holnap, vagy holnapután fogok tudni mondani, amikor megkapom öket. Már csak azt kell kitalálni, hogy hogy fog a 8x13-as Mattig passzolni a 256-os fékre.

De ha nem passzol, akkor is ajándék a 4 Slick együtt 15-ért. Max eladom.

Megyek is le a garázsba és kipróbálom, hogy megoldható-e fékcsere nélkül, hogy rámenjen a 13-as. Láttam már 13-ast 256-oson. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem interneten hirdették, azé a srácé, akitöl veszünk ha minden igaz 2 GSI-t, vagyis inkább 1,5-öt. :lol:

Még van rajta böven anyag, de csak 13-as és jó széles. Többet szerintem holnap, vagy holnapután fogok tudni mondani, amikor megkapom öket. Már csak azt kell kitalálni, hogy hogy fog a 8x13-as Mattig passzolni a 256-os fékre.

De ha nem passzol, akkor is ajándék a 4 Slick együtt 15-ért. Max eladom.

Megyek is le a garázsba és kipróbálom, hogy megoldható-e fékcsere nélkül, hogy rámenjen a 13-as. Láttam már 13-ast 256-oson. :huh:

Pogival elvileg elfér. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

4cm pogácsával passzol! :lol:

De nem hiszem, hogy ezt így kellene használni, mert azok az erök azért már elég komolyak lehetnek, amik ott hatnának a kerékagyakra és a csapágyakra. :unsure:

Itt egy kép, hogy el tudjátok képzelni: :lol:

IMG_1283_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez tulajdonképpen 8x13 ET-40 :huh:

Link to comment
Megosztás:

4cm pogácsával passzol! :lol:

De nem hiszem, hogy ezt így kellene használni, mert azok az erök azért már elég komolyak lehetnek, amik ott hatnának a kerékagyakra és a csapágyakra. :unsure:

Itt egy kép, hogy el tudjátok képzelni: :lol:

http://kepfeltoltes.hu/070220/IMG_1283_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/url

Ez tulajdonképpen 8x13 ET-40 :huh:

Ez azért elég komoly. Kicsit Lada feeling, kifordított felnivel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.