Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez a központosító téma már gyakran felmerült, de nem hinném, hogy egy müanyag gyürü annyit tartana, valamint, ha normálisan húzzák rá a kerekeket, akkor anélkül is ugyanolyan jó lesz. Nekem se volt még semmi gondom, pedig a pogácsák miatt nekem is csak a csavarok központosítják. Elvégre azért vannak a kúpos csavarok. De ez csak az én véleményem. :blush:

Lehet, hogy tévedek... :D

Link to comment
Megosztás:

A központosító csak a felrakásnál jut szerephez, nem a tehermentesítés a feladata (mint ahogy sokan emlegetik néha).

A kúpos csavarok is engednek néha annyit, hogy ráz a felni, mi már tapasztaltuk ezt, mert a legtöbb felninkben nincs

ilyen központosító (hamar tönkremennek ezek a műanyag szarok a sok fel-le rakáskor).

Szal felrakásnál van szerepe. Utána már nincs, ha a csavarok rendesen az agyhoz (féktárcsához) húzzák a felnit.

Egyébként az a 0,1mm szerintem tényleg nem számít, szal Coupe-nak valszeg csak centírozni kell a kerekeit. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitséget kérnék mindenkitől aki tud!!!!!!!!!!!!

astra gsi-hez keresek lökhárítót,motorháztetőt,jobb-és bal első sárvédőket minél olcsobban!!!! Aki tud esetleg ujjat vagy nagyon szép állapotut az irjon nekem a: hegyidavid00@freemail.hu-cimre.

Előre is nagyon köszi a segitséget!

NAGYON FONTOS LENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitséget kérnék mindenkitől aki tud!!!!!!!!!!!!

astra gsi-hez keresek lökhárítót,motorháztetőt,jobb-és bal első sárvédőket minél olcsobban!!!! Aki tud esetleg ujjat vagy nagyon szép állapotut az irjon nekem a: hegyidavid00@freemail.hu-cimre.

Előre is nagyon köszi a segitséget!

NAGYON FONTOS LENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

van itt egy jómunkásember a fórumon irj neki egy privátot: Rattesid Dénes

Link to comment
Megosztás:

Itt több mint 1,5 mm a különbség az István esetében meg 0,1volt. :blush:

Az rendben van csak azt is vedd hozzá, hogy az Istvánnál ha jól tudom közel a gyárihoz az et szám nálam meg a gyári et 46 a felni meg et 20 volt. Szerintem az hogy az agynál nem stimmelt és az et sem a kettő együtt egy felnagyított rendellenességet adott végeredmény képpen. Ennek ellenére nem mondom, hogy az ő felnije jó lenne mert nincsenek akkora eltérések az értékekben mint nálam voltak, rgo meg kell nézetni a felnit mennyire van baja.

Replika felnit nem veszünk és ez ráadásul BMW! Egyébként nekem is tetszik de kell nekem a perem. Neked is az tetszik nem? Egyébként mire ez a nagy BMW imádat? ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Replika felnit nem veszünk és ez ráadásul BMW!

mi ez a többes szám? be akarsz szállni a felnimbe pénzzel? de ugye sokkal? :lol:

Egyébként nekem is tetszik de kell nekem a perem. Neked is az tetszik nem? Egyébként mire ez a nagy BMW imádat? :blush: :D

most, hogy mondod tényleg a gsi-n meg a bmw-n is akkora peremes felni van mint az állat :lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az rendben van csak azt is vedd hozzá, hogy az Istvánnál ha jól tudom közel a gyárihoz az et szám nálam meg a gyári et 46 a felni meg et 20 volt. Szerintem az hogy az agynál nem stimmelt és az et sem a kettő együtt egy felnagyított rendellenességet adott végeredmény képpen. Ennek ellenére nem mondom, hogy az ő felnije jó lenne mert nincsenek akkora eltérések az értékekben mint nálam voltak, rgo meg kell nézetni a felnit mennyire van baja.

az ET-n nem múlik, csak akkor, ha már borult a bili a középpel és nem jól van fent a felni :blush:

Link to comment
Megosztás:

mi ez a többes szám? be akarsz szállni a felnimbe pénzzel? de ugye sokkal? ;)

most, hogy mondod tényleg a gsi-n meg a bmw-n is akkora peremes felni van mint az állat :lol: :blush: :D

BMW replika felniben (ami tetszik is) eddig csak olasz manufaktura álltal gyártottat láttam. Nos ezáltal elég annyit mondani, hogy Alessio. Peremes felni meg majdan lesz rajta. :lol: Lassan a végére érek a doboznak már csak 30 van hátra. Be is viszem lehet hozzád ma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.