Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Külső szemponotok alapján tudok csak ítélni, de a bömbi már kinézetre is komolyabb autó, mint egy Golf IV.S, nem nagyon hallom, hogy gond lenne a magasnyomású rendszerével, meg 160e.km-t bír ki normál használat mellett a turbója......... ilyenek.

191.000km és még mindíg tökkkéééletes! Kopp, Kopp, Kopp! :D :blush:

Link to comment
Megosztás:

Wolfi ne haragudj, de szerintem se neked, se a többieknek fingja sincs sem a 330d-ről sem a Golf IV-ről....sem a helyzetem nem nagyon ismeritek, sem az okokat...azt meg véggkép nem értem, hogy miét kell leírnom 5X, hogy még fél misi a 330d...amúgy semmi bajom nem lenne vele...

Na megek nézni a filmemet... :blush: :D ;)

Nos, ha nagyon akarom, akár beható ismereteket is tudok szerezni mind2 típusról, lévén mind2höz van kapcs.

De akkor inkább írd azt, hogy racionális költségcsökkentésre törekszel, mert most erre van keret, aztán kész....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

1.4 caravan Astra

István, ha gondolod megnézem neked hétfőn... ;)

Itt vana fekete golf is...

köszi,de nincs benne klíma.

Ma voltam két haveromnál akik autó kereskedők,és hamar meggyözték a Dettit hogy sokkal jobban járnánk ha egy másik c20xe caravant vennénk.Úgyhogy azt hiszem hogy ha találok olyat ami klímás és jó állapotban van akkor inkább veszek egy olyat :blush: Sajnos most 1db sincs fent,pedig tegnap még fent volt :D

Link to comment
Megosztás:

az a baj ezek a gépek nem 97-98-99 esek...

Tudom,de végre megértette a Detti is hogy se az 1.4,se az 1.6 nem fog kevesebbet fogyasztani,és ezek felszereltebbek is.Ráadásul az opel egyik legjobb motorja a c20xe :blush: Legalább kevesebbet kell kölcsön kérni :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudom,de végre megértette a Detti is hogy se az 1.4,se az 1.6 nem fog kevesebbet fogyasztani,és ezek felszereltebbek is.Ráadásul az opel egyik legjobb motorja a c20xe :blush: Legalább kevesebbet kell kölcsön kérni :D ;)

ezt én is akartam mondani hogy az 1.4 max a biztosításban jobb amúgy fogyasztás "sok" lesz mert azért van tömege a caravánnak..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.