Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy ma a ringen voltunk edzésnapon. Tesztelte a főnök a csővázas EVO-t. :D

Anti féle hiba rögtön előjött, vagyis ledobta a coolercsövet. ;) Vissza kellett venni a turbónyomást két bárig,

amíg nem lesz megperemezve a turbó szára rendesen. :lol:

Aztán meg volt egy nagyobb bibi is... célegyenes végén féktávon eltört az egyik első futóműben a talpascsukló.

Nagy szerencse volt, hogy csak enyhébb károkat okozott az autóban az elszabadult futómű. :blush:

mitsu6.jpg

Link to comment
Megosztás:

ez mi a haláltól űl ennyire hátul? :blush:

amugy gyönyörűűű :D

Ül ez mindenhol. ;)

Mivel pályaautó, pár centi a mozgástere a futóműnek.

A kaszni meg úgy lett csinálva, hogy a hátsó kereket teljesen takarja

ívben, így jobb a légellenállás. Ebben az autóban annyi érdekes újdonságot

láttam már, hogy lassan lediplomázhatok a profi racsingtechnológiákból is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

4esgolf vomit.gifvomit.gifvomit.gif

Szombaton nem otthon aludtam, reggel regeliztem, kinéztem utána az ablakon és ott racsingolt PehiCsabi a ház tövében :D . Hívtam hovahova, mondta mennek Dinyhez. Jóvan akkor mondtam várjatok meg a benyakúton, és mentem is velük.

Kint kitaláltam hogy lebontom magamnak az egyik Astráról a 4állásos ventillátorkapcsolós maszkot - na ez felejtős. Aztán kioperáltam az előtétellenállást, aztán az enyémet is, és vazz nem egyforma a 3 meg a 4 állásos. Ideg lettem, pálesz segitett.

Aztán kioperáltam a vezető oldali műszerfal alatti lábtér fölötti takarógenyót és beraktam az enyémbe. Ez már sikerült :lol:

Utána még kitaláltam (pontosabban már Racce is mondta hogy szerinte jó lenne...) hogy lecserélem a kormányt, na ez nagy nehezen sikerült is. Meg is hálálta a kocsi, kiégett a belsőtér világítás :blush:

Rengeteget birtok irni egy nap alatt ;)

Sőőt! még a 4állásosban is van kétféle. én ezzel sz..tam meg. Aztán jött a nagy hackelés.. talán jó.. bár jó lenne lecserélni eredetire.

amit te kibányásztál 4-est, ott az ellenállás teste az egyenesen folytatása a csatiknak, vagy egy szögben döntve van?

Link to comment
Megosztás:

Eljutottunk oda, hogy tényleg az ember után vágják az angel-t....40e huf RS-nél :D

azt nem tudom mi a különbség az RS és a Főnix tuning által forgalmazottak között.....ha tényleg igaz amit mondtok és ugyanaz a cég gyártja mindet :blush:

Mert a Főnixé jobban tetszik, bejön ez a clean dizájn, nincs ott az index mögött az a recés (?) felület...

Link to comment
Megosztás:

Eljutottunk oda, hogy tényleg az ember után vágják az angel-t....40e huf RS-nél :D

azt nem tudom mi a különbség az RS és a Főnix tuning által forgalmazottak között.....ha tényleg igaz amit mondtok és ugyanaz a cég gyártja mindet :blush:

Mert a Főnixé jobban tetszik, bejön ez a clean dizájn, nincs ott az index mögött az a recés (?) felület...

RS-é külön indexes.. jobb állítolag..

Link to comment
Megosztás:

Főnix félében pont az tetszik, hogy nincs benne az a böszme luk a lámpa és az index között.....tetszik érteni Mr. SAP? :D

pfffff....

viszont az index és a lámpa között van egy felfogatási csavar, ami nem elhanyagolható.. sokal stabilabb lesz ugy a lámpa... de gyorskötözővel bármit meg lehet oldani. :blush:

Link to comment
Megosztás:

te hallottál arról a bmw-alfa taliról ami vmi kurv@nagy verekedéssel végződött? ;) :lol:

(bár az állítólag fake volt)

(egyébként márkája :D )

Azért kivi lennék, hogy Anti eljön e a Volkswagen-el a Blitz Hits-re? :blush: A BMW-ről kiderült szeretik az Opeles fanok.

Azt meg pont letojom magasról, hogy milyen a helyes írásom akkor amikor gyorsban kell írnom valamit mert van más dolgom is. Érted? Egyébként meg összedől a világ ha nem j-vel írom? Nem. Na látod akkor meg mit nézel mérgesen? Szépen játszál mert elveszem, már megmondtam egyszer - kétszer Pubi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt meg pont letojom magasról, hogy milyen a helyes írásom akkor amikor gyorsban kell írnom valamit mert van más dolgom is. Érted?

Csak nem dolgozni kellett? :blush: Valami rosszindulatú 16 évesnek volt számtech órán ideje és irt valami csúnyát a hiperpörgős T&S fórumba és neked kellett helyretenni? :lol: :D

Egyébként meg összedől a világ ha nem j-vel írom? Nem. Na látod akkor meg mit nézel mérgesen? Szépen játszál mert elveszem, már megmondtam egyszer - készer Pubi! ;)

Csak segíteni akartam Mr. Buffaló :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak nem dolgozni kellett? ;) Valami rosszindulatú 16 évesnek volt számtech órán ideje és irt valami csúnyát a hiperpörgős T&S fórumba és neked kellett helyretenni? :lol: :lol:

Csak segíteni akartam Mr. Buffaló :lol:

Mr. Buffaló => Mr. Buffalo :P (angolban nincs ékezet tudtommal) :lol: (pedig nem is tudok angolul)

Az is lehet, hogy 16 évesek hozzászólását törölgetem de az is, hogy Skype-n beszélgettem vagy 3 emberrel vagy épp partner kapcsolatot gyakoroltam. Ez nem lehet, bár kitudhatja ezt?

Majd én is jól lebaszarintalak (nem kicsit, nagyon)ha valmi hibát vétesz és utána meg majd azt mondom: Csak segíteni szeretnék! Jó lesz így? :blush: Van ilyen smile is :P ami célra vezetőbb lett volna. ;) Azért szeretlek! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.