Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hehehe...most hallom a kírekben, hogy hétvégén a Váci úton "illegális gyorsulási versenyt" hiúsítottak meg a rendőrök... lezártak mindent, és végigiazoltattak mindenkit, és a nagy részét feljelentették illegális átalakítás miatt...Na elkezdődött talán amiről anno beszéltünk, hogy a Váci utat azért nem fogják hagyni...mondjuk amit ott művelnek az nem is normális... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Hehehe...most hallom a kírekben, hogy hétvégén a Váci úton "illegális gyorsulási versenyt" hiúsítottak meg a rendőrök... lezártak mindent, és végigiazoltattak mindenkit, és a nagy részét feljelentették illegális átalakítás miatt...Na elkezdődött talán amiről anno beszéltünk, hogy a Váci utat azért nem fogják hagyni...mondjuk amit ott művelnek az nem is normális... :blush:

Én még nem voltam ott, mi szokott lenni?????(tiszta halálos iramban elején lévő gyorsulás vagy mi?)

vhol nincs róla több infó???rtl tv2???

Link to comment
Megosztás:

A Váci út újpesti oldalán gyülekeznek, és 90 %-ban durva autókkal...subaruk, turbó hegyek...bömösök..stb...

Elindulnak onnan, és végig a Nyugatiig megy a verseny, ott általában lezárják maguknak, és úgy fordul vissza az egész brigád...és ugyan ez vissza...szóval nem lámpától lámpáig tolják, és van jó pár piros ami gyalogosoknak van, ott simán átmennek...szóval gáz... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Na de az a pördülés jó lesz bukfencnek is. :blush:

Ma megnéztük a tett helyszínét, vagy 15-20 méteren kiirtottam a gazokat az árokban. ;)

Még szerencse, hogy kerékre érkeztem, különben Pé nem tudott volna kihúzni. :D

A lényeg, hogy rendben vagy.Azé' csak igaz azaz agyhalott jelző.............. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ebből melyik az előny, melyik a hátrány? :D párásodik? vagy műanyagba nem lehet xenon-t tenni mert megolvad? :blush:

Az egybe indexesbe (műanyag búrás) ha teszel xenont ha nem sehogy nem látsz rendesen. A benne levő projektor szana + szét szórja a fényt csak épp nem oda ahova kell. Lásd Coupe másodsorban ezért cserélte le + valami el volt benne törve és mozgott az egész bele. Az FK verzió egy fokkal jobb csak el kell találni melyik fajta xenon menjen bele (itt a szinhőmérsékletre gondolok). Azt hogy ez mennyi szórja a fényt nem tudom de rosszat még nem hallottam róla bár lehet annak is van valami gyíkja.

Link to comment
Megosztás:

a xenon kevesebb hőt termel,mint a sima halogén ;)

ha jól tudom 35W-ot vesz fel csak.

Na pont ezt akartam mondani...mindenki azt hiszi, hogy mert nagyon világít biztos melegebb...hát nem...

Norbi az enyim pl a műanyag, és nekem xenonnal van...igazából mondhatjuk, hogy szórja a fényt, de jól látni vele...viszont az is tény, hogy az üvegbűrás jobb xenonnal...

Összesítésképpen szerintem: Az üvegbúrás sokkal összerakottabb maszívabbnak tűnő darab, de crash esetén rögtön törik is...ugyanakkor én meg már csattantam...és csak a fülek törtek a műa. lámpa meg iszkiri hátra...de baja nem lett...

Na válassz... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Neki már tök mindegy mert szemüveget nem hord mostanában (ugyan az a fejlövése van mint neked volt), rgo tök mindeggy mennyire világít az a kúva lámpa úgysem lát semmit. Vagy tök mindegy melyiket veszi (bár az üveg verzió a kultúráltabb és ésszerűbb megoldás) ha nem vesz xenont egyikkel sem fog többet látni.

Link to comment
Megosztás:

A Váci út újpesti oldalán gyülekeznek, és 90 %-ban durva autókkal...subaruk, turbó hegyek...bömösök..stb...

Elindulnak onnan, és végig a Nyugatiig megy a verseny, ott általában lezárják maguknak, és úgy fordul vissza az egész brigád...és ugyan ez vissza...szóval nem lámpától lámpáig tolják, és van jó pár piros ami gyalogosoknak van, ott simán átmennek...szóval gáz... :D

huss ez télleg eléggé gáz videóban monja a csóka 50-es táblánál kb.172.... :blush: :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Neki már tök mindegy mert szemüveget nem hord mostanában (ugyan az a fejlövése van mint neked volt), rgo tök mindeggy mennyire világít az a kúva lámpa úgysem lát semmit. Vagy tök mindegy melyiket veszi (bár az üveg verzió a kultúráltabb és ésszerűbb megoldás) ha nem vesz xenont egyikkel sem fog többet látni.

muhahahhahhaaa

természetesen hordom a szemüveget amikor látni kell (munka, vezetés, tv, stb) de amikor a ti képeteket kell bámulni egy félhomályos földalatti parkolóban akkor azt hiszem nincs rá szükség....kényszerből hordom, nem azért mert örömöt ad :blush:

Este meg bármit veszek föl sz@rul látok. Igazából az egybeindexest választom mert sokkal jobban tetszik és ez nekem fontosabb mint a használhatóság, és semmi olyan érvet nem hallottam itt a tapasztaltabbaktól ami miatt az üveg kellene :D

Link to comment
Megosztás:

Redi,megint annyit gondolkodsz hogy mire eldöntöd sehol se lesz akciós és minden astrában ilyen lámpa lesz ;) :lol: :lol:

Nekem is jobban tetszett az egybe indexes lámpa.Sokkal nagyobbat dob az astrán,szebb a karika is benne mikor villágít(de mivel 2db led van benne és a lámpát nem lehet szétszedni,így ha esetleg a led kiég akkor elég nehéz,vagy nem is lehet kicserélni),viszont a projector elég gyenge benne.A lámpa minősége is sokkal gyengébb mint az FK-é,és ami nagyon fontos hogy csak 2 csavar tarjta ami miatt eléggé mozog menet közben :blush: :D Persze erre is van megoldás(kábelkötegelő,pillanatragasztó :lol: ),de ez így már elég gagyi,bár nem látszik.

Az FK lámpa sokkal jobb minőségű,jobb a projectorja teljesen ugyanaz a felfogatása mint a gyári lámpának,így nem mozog.Viszont szerintem nem annyira szép a karika mikor villágít,mert darabos.Ebbe viszont rízsszem izzó van és ki is lehet cserélni olyan színűre amilyenre szeretnéd.

Én ha vennék ilyen lámpát most(Amit nem fogok :lol:)akkor az FK lámpát venném meg,ha jól tudom most az is akciós és 5000ft-tal drágább,és kevesebb is van belöle....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.