Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

AZ EPC nevezetű csodaprogiból, hogyan lehet elővarázsolni a képeket? Esetelg valakinek tapasztalat? esetleg én arra gondolok h mivel ilyen "webes" xar ezért nem jo neki hogy a firefox nyitja meg nem pedig az explorer... Esetelg vki?

megoldottam... firefoxal a képek nem mennek csak ie-vel... (hűűűdeokos) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Csak egy-két dolog általánosságban ezzel a klubos dologgal.

- Nem csak azt kéne nézni hogy mit tehet érted a klub hanem hogy te mit tehetsz a klubért.

- Az hogy más nemhivatalos klub is annyiért jön be mint mi ezen flesselni tök gyerekes.

- A klub alapítói csináltak valamit amit nem csak fikázni kéne tudni hanem segíteni annak fentmaradásában, fejlődésében. Annak akit érdekel a klub.

- és még általánosabban: ha valaki csinál valamit akkor nem fikázni kell, hanem segíteni neki!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy oldjam kicsit a feszültséget..... :lol: elmentem ma a gumishoz hogy kicentíroztassam az RH-kat,de annyira zs@r állapotban vannak hogy lehet görgözni se tudják már rendesen :D .Emiatt rázta az egész autót,és nem a csavarok miatt.viszont ha már görgözni kell akkor festeni se ártana,persze ha meg lehet csinálni.Ennyit viszont az egész felni nem ér :blush: .Most van az a pont hogy egyre inkább lesz@rom már az egészet,kezdek kicsit bele fáradni.2 nem keresünk annyit amennyit az autó elvisz mostanában ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó dolog melózni. Főleg hazajönni :blush:

Ezt jól beengedtem magam elé, aztán a (második képen picit láccó) GT3-as Porscheval együtt elég korrekt tempót diktáltunk itt 5 uccára a házunktól. Brutál hangja volt, postás kicsit visszahúzta a bringáját a zebráról. Azért picit para mert ha belecsúszol egy ilyenbe akkor....

Szép nagyok a képek :D

29408550.jpg

29408537.jpg

Hannoverben is láttam egyet de az showautó volt és nem Gallardo hanem Murcielago

eleje kereke hátulja

Link to comment
Megosztás:

Miért, te a WC-re beszélgetni mész? :D

Akkor vajon hova intézed a kis és nagy dolgokat? ;) :lol:

Nem kérem ott potyantani szoktam meg néha közben olvasni is. Viszont vannak intézmények ahol szociális helységnek híják a tojalettet. :lol: Ráadásul még azt is írtad, hogy: "fórum, ahol szociális igényeimet kielégíthetem." Mi ez ha nem magas labda. De gyorsan találj ki valamit erre is. :blush:

Link to comment
Megosztás:

igen azt.... :blush:

Ne fossá! Meg van melyik a szar? Ha igen ki kell azt az egyet görgőzni és kész 3 4 pénz nem sok azért, hogy ne rázza szét a futóművet. Ha meg most erre sincs pénz akkor eljársz vele így egy darabig még aztán majd ha lesz kedv jöhet a felujítás. Jobb helyeken megoldható a nagyobb károsodás nélküli javítás is. Aztán egyszer majd le lesz szinterezve vagy festve. Attól még lehet használni, hogy nincs lefestve.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.