Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

egy gsi astrás srác, balatonról nagyon szeretné a bőrőmet elvinni az autómból...szerintetek odaadjam? ...

mert az árkülönbségből lehet kapna új kuplungot az autóm vagy a váltót helyre rakatnám és akkor végre nem a ház előtt állna hetekig mint most is épp...

ez az egyetlen érdeme az auómnak hogy bőrös de sosem fog menni ha így haladok, akkor meg hiába bőrös ha egyhelbyen áll...

...most hezitálok...

a srác hónapok óta hivogat miatta...ö volt az elsö jelentkező anno ... :f

amikor hirdetted akkor senkinek nem kellett? lehet jobban járnál ha eladád igy ahogy van és beruháznál egy kevésbé jól felszereltbe mert hiába tele full jó dolgokkal ha mindig csak szivsz vele...egyszer váltó, egyszer elektronika :blush:

Link to comment
Megosztás:

egy gsi astrás srác, balatonról nagyon szeretné a bőrőmet elvinni az autómból...szerintetek odaadjam? ...

mert az árkülönbségből lehet kapna új kuplungot az autóm vagy a váltót helyre rakatnám és akkor végre nem a ház előtt állna hetekig mint most is épp...

ez az egyetlen érdeme az auómnak hogy bőrös de sosem fog menni ha így haladok, akkor meg hiába bőrös ha egyhelbyen áll...

...most hezitálok...

a srác hónapok óta hivogat miatta...ö volt az elsö jelentkező anno ... :f

Mi a neve? Nem a Hada Laci?

Link to comment
Megosztás:

egy gsi astrás srác, balatonról nagyon szeretné a bőrőmet elvinni az autómból...szerintetek odaadjam? ...

mert az árkülönbségből lehet kapna új kuplungot az autóm vagy a váltót helyre rakatnám és akkor végre nem a ház előtt állna hetekig mint most is épp...

ez az egyetlen érdeme az auómnak hogy bőrös de sosem fog menni ha így haladok, akkor meg hiába bőrös ha egyhelbyen áll...

...most hezitálok...

a srác hónapok óta hivogat miatta...ö volt az elsö jelentkező anno ... :f

Nézd, ez pont olyan kérdés, amit csak te tudsz eldönteni.

Te tudod, mennyire jön be neked a fekete bőrülés, te tudod, mennyit keresel általában, te tudod, mennyire hiányzik perpillanat az autó... mert ha annak függvénye, hogy áll-e még két hetet az autó, akkor szerintem ne add oda. Addig BKV.

Én már pont két hete BKV, keresem azt az autót, ami minden szempontból bejön... most vagyok türelmes, hogy jól meggondolt döntést hozzak.... körbenéztem már mindent, kezdve a 78-as Rekordtól, 94-es A8, 88-as 7es bmw, cápa 7es, 405ös pözsók tömkelege, stb, igaz, nálunk annyira nem szar a BKV, nem tudom, nálatok milyen, szerintem egész normális szintre fejlesztettek... Csak te tudhatod, hogy neked mi mennyit ér meg... Főleg, hogy ha alkalmanként tudsz bugázni kocsit máshonnan (én tudok szerencsére), akkor főleg nem kell elrohanni.

Persze kérdés, h mennyit ad az ülésekért...

Link to comment
Megosztás:

egy gsi astrás srác, balatonról nagyon szeretné a bőrőmet elvinni az autómból...szerintetek odaadjam? ...

mert az árkülönbségből lehet kapna új kuplungot az autóm vagy a váltót helyre rakatnám és akkor végre nem a ház előtt állna hetekig mint most is épp...

ez az egyetlen érdeme az auómnak hogy bőrös de sosem fog menni ha így haladok, akkor meg hiába bőrös ha egyhelbyen áll...

...most hezitálok...

a srác hónapok óta hivogat miatta...ö volt az elsö jelentkező anno ... :f

Eszedbe ne jusson kiárulni belölle a bőrt! Te is leírtad "ez az egyetlen érdeme az auómnak hogy bőrös". Pont ez a nagy kuriózum benne.

Link to comment
Megosztás:

Anti ez nagyon szép! Egyedüli negatívum a külsőn a hátsó kipuf vég az nem illik rá főleg, hogy a lökh. kivágásába bele van paszírozva a két kocka vég.

én vagyok a legjobban meglepődve de szinte teljesen egyetértek Tomival :blush:

szerintem is a vég az ami picit ront az összképen de el lehet viselni

Link to comment
Megosztás:

Huhh...kicsit lezsibbadtam...

Mert hogy azt beszéltük meg a sráccal, hogy hétfőn írja ki, amikor meg is kapja a lóvét...

Felhívtam, hogy jóóóól láááátom???

Aztán megnyugtatott, hogy nekem előlegezte meg... :rolleyes: Azért írta ki...

Bocsi a beparáért....... :mellow: :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.