Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szép lett ? :lol:

Szerintem elég jó lett.Szemét 1-2 van benne.A tető hibátlan lett,és a hátsó sárvédő kicsit narancsos.(Több helyen is megkérdeztem ezt a polír kihozza teljesen).A Bandi nagyon elégedett magával :unsure: :rolleyes: .Összeségében nekem nagyon tetszik,de azért még van pár elem amit le kell hogy fényezzen.(remélem az is legalább ennyire jó lesz)

Kész vannak az ajtókárpitok is.Kicsit villágosabb mint hittem,pedig én vettem az anyagot :D :mellow: :lol: .Ez persze nem baj,sőt.....csak jobban kell rá vigyázzni.

DSC01072.jpg

DSC01073.jpg

DSC01075.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nemtudja valaki véletlenül ennek a bizonyos stiftnek a rendes nevét?

Szerettem volna elmagyarázni a szerelő barátomnak hogy mit kéne kicserélni de igy hogy csak ezzel a stift szóval dobálózok nem igazán jutunk előre....'Csergő Viktor' említette hogy a robbantott ábrán mi a neve de persze nem emlékszem...

Link to comment
Megosztás:

Tuti lesz a Caravan - a belső kárpitozás meg nagyon jó lett. El is szeretném majd kérni embered elérhetőségét, mert újra szeretném húzatni a Recaromat és úgy látom, jó szaki.... :lol:

Nekem külön kedves ez a GSi Caravan dolog - én is arról álmodom a dobozossal, hogy majd ilyen szép lesz eccer az is.... :rolleyes: ...juj, bilibe lóg a kezem.... :mellow: :unsure: :D

Link to comment
Megosztás:

Más:

cabrio cali

hát ez is többet érne(magyarul olcsóan' adja) csak nem itt Mo.-on....

és ez is szép.......

megint nagyképű bunkó vagyok de ez sztem fabatkát sem ér sem itthon sem kint...

...ez ember levágta a tetejét...volt egy cikk is anno a T&S-ban.. :mellow:

István !

nagyon szép lesz a caravan ! a kárpitod meg egyszerűen gyönyörű :rolleyes:

megéri szívni vele....

Link to comment
Megosztás:

Nemtudja valaki véletlenül ennek a bizonyos stiftnek a rendes nevét?

Szerettem volna elmagyarázni a szerelő barátomnak hogy mit kéne kicserélni de igy hogy csak ezzel a stift szóval dobálózok nem igazán jutunk előre....'Csergő Viktor' említette hogy a robbantott ábrán mi a neve de persze nem emlékszem...

volt már olyan hogy nem csak kérdeztél, hanem csak ugy kötetlenül beszélgettél??? :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

megint nagyképű bunkó vagyok de ez sztem fabatkát sem ér sem itthon sem kint...

...ez ember levágta a tetejét...volt egy cikk is anno a T&S-ban.. :rolleyes:

hehe naívan benéztem :mellow: kint vannak ilyen átalakított kabriók, de azok 10000 euró fele mennek. bár ott szerintem nem csak flexelnek :unsure:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes:

niccsen....

Ja, mer' az még tegnap vót... :D :mellow:

Másolom a JB-t, még kettő, és kész.... :lol: Valahol van egy ilyen alu "bőröndöm", ha belefér az összes, odaadom hozzá. Akkor már majdnem olyan mint az origi :lol: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

El is szeretném majd kérni embered elérhetőségét, mert újra szeretném húzatni a Recaromat és úgy látom, jó szaki.... ;)

Nekem külön kedves ez a GSi Caravan dolog - én is arról álmodom a dobozossal, hogy majd ilyen szép lesz eccer az is.... :rolleyes: ...juj, bilibe lóg a kezem.... :unsure: :D :lol:

Tényleg jól dolgozik,bár látszik melyik kárpittal kezdte :lol: viszont annyira nem volt vészes az ára......

Legszebb autók a caravanok..... :mellow: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.