Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Képzeljétek Apa vett egy lovat életében előszőr (3 hete), és hát eljött az ideje az első versenynek. Il Gattonak hívják a pacit, és én is kint voltam, a futam ma volt még hat előtt :mellow:

http://www.intrex.hu/kincsempark/05_23/2_futam.htm

Kicsit meglepetés, főleg ahhoz képest hogy istállót is 3 hete látott először, eddig valahol vidéken flesselt anyukájával a kutyák közt... (mármint a ló :unsure: )

Azért nyert mert életében elöszőr futhatott egy jót végre. :rolleyes: Jó vétel volt az bíztos. Mennyi pénzt kap a hajtó ilyenkor (nyeremény hány %-a? az csak publikus) ?

Link to comment
Megosztás:

Igen, nélküle egy idő után vészprogramra áll át a vezérlő.

(ami pl nálad magyarázhatja a nem-menést, rángatást)

C20XE-nek és C20NE-nek nem feltétlenül kell sebességjel. Nekem volt már 6 imp-os és 16 imp-os jeladóval is, holott az én motoromnak elvileg 8-as kellene. Semmi probléma. Havernak apszolút semmi sebességjelet nem kap és neki is gyönyörüen jár. Wolfinak a C20NE-n sincs sebességjel, ha jól tudom. A Check Engine lámpa, pedig mindhármon be van kötve.

Link to comment
Megosztás:

Publikus minden. Az összdijazás és a % is. 380ezer volt az összdij a futamban asszem, az első öt kap valahogy megosztva, és 70-30% a tulaj és az idomár. Hajtó 0%.

Összekukázott ló ára alacsony, mert "üzemeltetni" pénz mindegyiket, és ha a végeredmény kétséges akkor bukta. Vételárért ~ötször tudtam volna megvenni a GTE-t. De a GTE nem hoz 100 rugót egy versenyen sem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes:

Ezt már linkelte Demo is régebben, de nem rossz.

A motor szeritnem nem nagy durr, de az összkerék érdekelne belőle. :mellow:

Viszont ennyi pacival jobbat kéne mennie ennél. Ilyen idővel még itthon sem lenne első.

Link to comment
Megosztás:

István!

Megkérdeztem Dettit, viheted a Piot...15e

nem cserélünk 4db 17es BMW felnire ? :mellow:

legyen inkább 5db mert visszaadom a pótkereket is...

csinálj helyet a kocsiban mert este viszem őket....

majd én bepakolom ha nagyon fáj a hátad :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Publikus minden. Az összdijazás és a % is. 380ezer volt az összdij a futamban asszem, az első öt kap valahogy megosztva, és 70-30% a tulaj és az idomár. Hajtó 0%.

Összekukázott ló ára alacsony, mert "üzemeltetni" pénz mindegyiket, és ha a végeredmény kétséges akkor bukta. Vételárért ~ötször tudtam volna megvenni a GTE-t. De a GTE nem hoz 100 rugót egy versenyen sem. :rolleyes:

5 GTE? :mellow: Azt hittem egy jóállapotú ló (no rozsda ill. törésmentes, szép fogak) az 1,5 misitől indul. Ami persze nem egy igavonó munka ló mert azok gondolom 1 alatt vannak.

Link to comment
Megosztás:

5 GTE? :rolleyes: Azt hittem egy jóállapotú ló (no rozsda ill. törésmentes, szép fogak) az 1,5 misitől indul. Ami persze nem egy igavonó munka ló mert azok gondolom 1 alatt vannak.

de írja, hogy lutri :unsure:

nem tudod, hogy telivért veszel vagy Sanyit :mellow:

gondolom ezek noname lovak aztán lesz ami lesz.....vagy bajnok, vagy kolbász :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.