Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Á, egy fullos versenypaci kerül kicsit többe mint 1millió. Ha extra fullos akkor is, max dollárban :rolleyes:

Az az érdekes, hogy 3 hét alatt "megtanították" ügetni, a kvafilikációs versenyen meglepetésre megütötte a szintet egyből, úgy hogy vannak olyan lovak, akiknek ez régóta nem sikerül, pedig azokat kölökló koruk óta nevelgették.

Na de eltértünk a topiktól, ma délelőtt vontattam egy autót GSivel, rükiben, elejéhez kötve, mert kicsit be volt állva a fék a vontatmányon. "Kirohadt" amikor meghúztam, kuplungom köszöni jól van. Aztán fék is lett az alanyon, és a srácok már úton vannak vele, így most már kijelenthetjük, van mégegy GTE-m :mellow:

Link to comment
Megosztás:

István!

Szombaton mentem hungin és ott találkoztam ezzel a Caravannal és gyorsan le is kaptam telefonnal. Élőben nagyon jól nézett ki. Volt valami féle küszöb spoiler is rajta ami szintén dobott az öszképen. Egy ami picit nem tetszett az az, hogy magas volt a segge egy picit bár az a magasság sem tünt már gyárinak.

802469842K_p002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

K_p005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Itt meg az eleje a lámpánál.

Link to comment
Megosztás:

István!

Szombaton mentem hungin és ott találkoztam ezzel a Caravannal és gyorsan le is kaptam telefonnal. Élőben nagyon jól nézett ki. Volt valami féle küszöb spoiler is rajta ami szintén dobott az öszképen. Egy ami picit nem tetszett az az, hogy magas volt a segge egy picit bár az a magasság sem tünt már gyárinak.

http://kepfeltoltes.hu/070524/802469842K_p...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/070524/K_p005_www.k...ltoltes.hu_.jpg

Nekem így nagyon tetszik, lejjebb nem raknám se az elejét, se a hátulját.

Link to comment
Megosztás:

Fenn van most is talán totalcar-on vagy aproneten, mindegy végülis, 1.6 az stimmel annyiért láttam én is a múlt héten asszem...

Picit sok érte de szerintem nem vészesen.Legalábbis a képek meggyőzőek róla.

hat azért lett költve a kocsira szerintem .. 5csavaros a futomu nagyobb fékekkel ..

ugye gsi lökös is fel lett pakolva

astra G tavirányitos központizárvan benne

és ráadásul nem egy lepukkant darab

Link to comment
Megosztás:

nem eladhatatlan hanem szük vasárloi réteg aki ilyen kocsit vesz..

akinek erre van szüksége és tisztában van költségekkel az megveszi ..

Szerintem komoly visszatartó erő, hogy nem XE van benne.

Meg az hogy 500ért már van XE GSi, mégha az olyan is. Sajnos az emberek nem nagyon látnak tul bizonyos korlátaikon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.