Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ja meg írták a főoldalon, hogy valami magyar résztvevőnek alig tudták megmagyarázni, hogy a Tuning Award Austria, (ami külön volt a szépségversenytől) az OSZTRÁK és nem MAGYAR...és állítólag elég nehezen értette meg...sajnálom, hogy ilyen szinten is elhangzott a MAGYAR...(de van tippem, hogy ki lehetett...)

:rolleyes: ??

Link to comment
Megosztás:

külön volt a szépségversenytől) az OSZTRÁK és nem MAGYAR...és állítólag elég nehezen értette meg...sajnálom, hogy ilyen szinten is elhangzott a MAGYAR...(de van tippem, hogy ki lehetett...)

Inkább azt írták volna le,hogy akkora volt a fejetlenség hogy órákat kellett sorban állni,és hogy a wc állapota kritikán aluli volt....és jövőre változtattnak ezen....

Nálunk is voltak kisebb szervezési hibák,de messze nem akkorák mint ott.....

Most már legalább tudom mitől füstöl az összes kinti autó ;) :D :P

Viszont nekem a legnagyobb csalódás a horvát gsi volt.Azt hittem sokkal jobb állapotban van :lol: ..

treffen_jennersdorf_0062.JPG

Pedig a képen szép...

Már 600ért árulják a fönixes caravant. <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

még akkor is nagyon olcsó <_<

Hát igen. Kb. 500at ér egy sima 93as NE Caravan és akkor ehhez jönnek még a dologok, amik benne vannak. 700 körül lenne egyébként szerintem reális.

(kérdezd meg hogy nem cseréli-e el a kékre... :rolleyes: :D :P ;) )

Link to comment
Megosztás:

ez elég rosszul hangzik....pedig te már sok mindent megéltél autókkal kapcsolatban <_<

mi a baj vele? a képeken látszik, hogy "nem minden illesztés passzol tökéletesen", de van egyéb is? ;)

Rohad sok helyen, meg van karcolva, elállnak az illesztések, jön le a flip-flop fény, meg nem szép. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én inkább úgy fogalmaznék hogy messziről mutatós,közelről már látszik hogy van benne hiba.A hézagok szerintem soha nem fognak stimmelni a sok üvegszállas elem miatt.A tankbetöltő körül szépen rohat és a tatősínt eltávolították,de rosszil hegesztették le,és fel holyagosodott a festék.

Link to comment
Megosztás:

Én inkább úgy fogalmaznék hogy messziről mutatós,közelről már látszik hogy van benne hiba.A hézagok szerintem soha nem fognak stimmelni a sok üvegszállas elem miatt.A tankbetöltő körül szépen rohat és a tatősínt eltávolították,de rosszil hegesztették le,és fel holyagosodott a festék.

Mondjuk az a mentségére legyen mondva, hogy nem két hetes fény van rajta...

De nekem tényleg nem jön be.

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: ??

Na Redi segítek...milyen opelek voltak még kinnt rajtunk kívül Mo-ról???....na igen... akkor szűkítsd a kört, hogy ki az aki nemzetközi szinten versenybe tudna szállni...mert tény, hogy szép a vas...

Hát igen a sárga Astrák inkább csak képen mutatnak, jól áll nekik a távolság... <_<

Link to comment
Megosztás:

Na Redi segítek...milyen opelek voltak még kinnt rajtunk kívül Mo-ról???....na igen... akkor szűkítsd a kört, hogy ki az aki nemzetközi szinten versenybe tudna szállni...mert tény, hogy szép a vas...

Hát igen a sárga Astrák inkább csak képen mutatnak, jól áll nekik a távolság... :rolleyes:

gyanítottam...de úriember vagyok ilyen eszembe sem jut <_<

Link to comment
Megosztás:

hihi ;) kész a kocsi autóvillamosága!fűtés OK,ablaktörlő OK,biztitábla OK,Xenon új kell,műszerfalfényt majd Hernád mesterrel újraélesztjük!ugyhogy este Lurdy :D :P

Na ez király!

Kint majd megsasolom, hogy milyen a verda (ha szabad). <_< :rolleyes:

Mi volt a megoldás egyébként?

Link to comment
Megosztás:

Na ez király!

Kint majd megsasolom, hogy milyen a verda (ha szabad). <_< :rolleyes:

Mi volt a megoldás egyébként?

Ez természetes hogy meglehet sasolni de még közel sincs tiptop állapotban szegénykém :D a fűtésnél ellenálás meg annak valami bizgentyűi vagy mi volt a problem!xenonnak meg a trafója haldoklik,szóval valszeg félszemüen megyek ki!a többi galiba meg a biztitábla miatt volt!remélhetőleg ezt a részét most egy ideig letudtam...jövöhéten futómű javítás,utána meg belsőtér csinosítás ;)

Link to comment
Megosztás:

Ez természetes hogy meglehet sasolni de még közel sincs tiptop állapotban szegénykém ;) a fűtésnél ellenálás meg annak valami bizgentyűi vagy mi volt a problem!xenonnak meg a trafója haldoklik,szóval valszeg félszemüen megyek ki!a többi galiba meg a biztitábla miatt volt!remélhetőleg ezt a részét most egy ideig letudtam...jövöhéten futómű javítás,utána meg belsőtér csinosítás <_<

Örülök, hogy jó kezekbe került a verda, remélem tényleg meghálálja a törődést és mostmár 100 évig csak használni kell. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy jó kezekbe került a verda, remélem tényleg meghálálja a törődést és mostmár 100 évig csak használni kell. <_<

Hát igen..énis remélem hogy szép matuzsálem kort megélek vele! ;) remélhetőleg Blitzre már felnim is lesz :rolleyes: de a lényeg hogy ma végre sokév után újra Opel meetre megyek :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.