Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ennyi volt a GSI Turbó....elkelt...

Amennyi bosszúságot szerzett, annyi élményt is okozott...

Nem bántam meg, hogy így alakult, de azért sajnálom, hogy nincs nálam többé...

Pár kép, és 1 perces néma csend... <_<

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/1854/10.jpg

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/1854/15.jpg

És nem ér bele...legyen ez a végszó... :rolleyes:

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/1854/5.jpg

Képpel nem idézünk! Anti

Nagyon szép "volt" ;)

Link to comment
Megosztás:

oki, holnap csörgök. én olyan 3-4 fele leszek pesten. debrecenben van délelőtt dolgom :rolleyes: neked akkor jó?

hmm... kár, hogy pont holnap délelőtt programom van, amúgy érdekelt volna, hogy ki, és milyen ügyben jár felénk. <_<

Anti! Hát most inkább meg sem szólalok... pont most jött be(kopp-kopp-kopp, még nincs papíron), amit eddig vártam/vártunk... Ennyi pénzért lehet nagyon gondolkoztam volna.

Lekéstem. Talán jobb is így. ;)

Link to comment
Megosztás:

hmm... kár, hogy pont holnap délelőtt programom van, amúgy érdekelt volna, hogy ki, és milyen ügyben jár felénk. <_<

Anti! Hát most inkább meg sem szólalok... pont most jött be(kopp-kopp-kopp, még nincs papíron), amit eddig vártam/vártunk... Ennyi pénzért lehet nagyon gondolkoztam volna.

Lekéstem. Talán jobb is így. ;)

Nem adtam volna el egy 3 gyerekes apának...fel kell nevelni azokat a lurkókat... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Oké, vagy az unixba, ha valakinek van kedve holnap jönni szerelni, vagy csak eltölteni az időt, és közben némi eszmecsere ;) velem az szóljon :D Laci4? te már tudod hová kell jönni <_<

Unixban is lehet venni kinyomócsapágyat, ha olcsóbb, mint máshol. De onnan is csak a Sachsot és az SKF-et ajánlom.

De ami a legfontosabb, nehogy nekikezdjél holnap mindenféle speciális szerszám nélkül a kinyomócsapágycserének! :rolleyes:

Úgyis elég hamar feladnád. Kell hozzá pár olyan szerszám, ami még sok szerelönek sincs.

Szerintem keress egy szerelöt, aki már látott és csinált ilyent váltóleszedés nélkül.

Link to comment
Megosztás:

nembiztos hogy jó topikba írok, de szükségem lenne egy kis segítségre

c20xe,93' dis . : Ha sebességbe raktam és nyomom a gázt 'valami' 'valahol' csörög a motornál. Amit észrevettem, hogy 1.-5.sebességben csinálja, fordulatszám tartománytól függetlenül viszont ha üresben adok neki gázt akkor nem csörög. Váltóra gyanakszom,de nem vagyok benne biztos. van egy másik szál mégpedig az hogy 95ös benya van a gépben és sokan azt javasolták h 98ast tegyek bele, akkor nem csörög. ezt majd köv tanknál kipróbálom.

Addig viszont érdekelne h valaki találkozott e hasonlóval?

Ha akkor csinálja csak, amikor állsz a kupplungon, akkor kinyomócsapágy.

Link to comment
Megosztás:

mekkora a legnagyobb col, ET, és gumi méret amihez még nem kell szélesíteni a sárvédőket? (mondjuk egy 40 mm-s ültetésnél )

viszonyításnak jó lehet az enyém....ugyan vissza van peremezve de igy nem parázok attól, hogy beleér

gumi: 215/45R16 felni: 7,5" széles ET37

Link to comment
Megosztás:

benyomott kuplungnál nem csinálja, sem üresben. csak sebességben csörög/kopog a drága :rolleyes:

Akkor ott a váltó körül lesz probléma. Ha nem akarsz sokat szívni, akkor keress egy másik F20-at, általában 20-22e körül már lehet találni, ha szerencséd van olcsóbban is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.