Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Várj egy kicsit, Csaba. :wacko:

Mi már túlvagyunk pár garnitúra pólórendelésen van egy kis tapasztalat. Tehát amig nincs ár addig csak körülbelüli mennyiséget tudunk mondani és ez olyan 20 db. Legalábbis viszonyítási alapnak jó. J

Én ezért kérdeztem és írtam hogy ki rendezi ezt, rendezze az aki már csinálta és itt is ossza az észt :unsure:

Én azért kezdtem el ennek a szervezését úgy ahogy kezdtem, mert mikor én csináltattam a srácokkal, mindig azt kérdezték mennyi darab kell, 10-20 darabért a sablont sem készítik el, nem éri meg nekik, ezt mondta 1 évvel ezelőtt a srác a Zsinór utcában...

Link to comment
Megosztás:

Miért is nem te intézed?

Mellesleg nem fogot 10-20 darab pólóért telefonálgatni, ha nem tetszik ahogy intézem lehet intézni, nekem aztán mindegy ki rendezi, csak legyen póló.. azt hiszem kezd átmenni ez a pólós dolog gyerekeskedésbe...

Ja és ha olyan brutális eszed van, akkor arra miért nem gondolsz hogy ha jó az ár akkor csak kinyomtatom a listát és viszem a készítőkhöz, aztán meg szétosztásnál is jól jön...

örülnék, ha lassan elkezdenéd értelmezni, amit írok és nem a sértődött kisfiút játszanád, hanem tanulnál mások tapasztalataiból

de ha az anyázós stílushoz ragaszkodsz, felőlem nincs akadálya

csak akkor ne várj segítséget, hanem old meg egyedül

Link to comment
Megosztás:

Én ezért kérdeztem és írtam hogy ki rendezi ezt, rendezze az aki már csinálta és itt is ossza az észt :lol:

Én azért kezdtem el ennek a szervezését úgy ahogy kezdtem, mert mikor én csináltattam a srácokkal, mindig azt kérdezték mennyi darab kell, 10-20 darabért a sablont sem készítik el, nem éri meg nekik, ezt mondta 1 évvel ezelőtt a srác a Zsinór utcában...

hát igen, de az a szitázós megoldás

az volt az 1.0 és az nem igazán jó

ezért javasoljuk, hogy olvasd végig a Szexciós finomságok című topikot, mert akkor elég sok dologra fény derül majd :wacko:

amíg nem tudsz árakat, anyagokat, szabásokat, addig nem lesz 10 embernél több jelentkező, ebben biztos vagyok

az észt meg osztjuk, csak nem hallgatod meg, hanem a saját elképzelésedhez ragaszkodsz :unsure:

ha így nem szeretnél telefonálgatni, akkor ne vállald el a szervezését, hanem várj csendben, amíg valaki (akár a régiek közül) elindítja a folyamatot és majd akkor feliratkozol a listára és lesz GSi-s pólód :lol:

más opció most nem jut eszembe

Link to comment
Megosztás:

örülnék, ha lassan elkezdenéd értelmezni, amit írok és nem a sértődött kisfiút játszanád, hanem tanulnál mások tapasztalataiból

de ha az anyázós stílushoz ragaszkodsz, felőlem nincs akadálya

csak akkor ne várj segítséget, hanem old meg egyedül

Ki kért segítséget tőled? Olvastál ilyet? A sorokt olvasd és ne közte...

Minde1 azt hiszem én befejeztem itt a fórumozást egy időre......

Bye

Link to comment
Megosztás:

Ki kért segítséget tőled? Olvastál ilyet? A sorokt olvasd és ne közte...

hát azt hiszem, hogy ez te voltál, legutóbb ebben a mondatban :wacko:

Én ezért kérdeztem és írtam hogy ki rendezi ezt, rendezze az aki már csinálta és itt is ossza az észt :unsure:
Link to comment
Megosztás:

Az azéé, mer minden márkánál más a rásegítő koncepció. Nekem speciel nem tetszik az a fék,

amelyik cipősúlytól már szélvédőfejelős (pl renaultban volt ilyen, amit én próbáltam, de a honda

civicnél is határeset).

Ezzel én is hasonlóképpen vagyok.. elég nehéz volt megszokni.. 2 kör alatt nem is sikerült.. de azért dúrva :unsure:

Én most vettem első féktárcsákat, és betétet is, nagyon jók a fékek tőle, és nem kel taposni esztelenül a pedált.. Lehet nálad is jobb lesz a helyzet, ha felújítod a féked..

Benne van a pakliban, mert már nem új a tárcsa meg a betét se, és emlékszem, hogy amikor ki lett cserélve anno, akkor biza elég izmos lett....

62500,- körül van Csergőben a pumpa ...

58100,- a Müllerben ...

Eddig horror....nem mintha nem tudtam volna hogy drága, de azért mégiscsak ...

Atyaúúúristen!! ez tényleg gáz.. nem gondoltam volna, hogy ennyi egy olajpumpa.. mert gondolom arról van szó...

Link to comment
Megosztás:

így van

rosszul indítottál, de korrigáltál

indulás nem volt rossz, csak közben lettem ideges. :unsure:

az ilyen képben nincs nagy igyekezet :)

ha legalább valami extrát találtál volna :lol:

legalább 1 percig keresgéltem a google-on :wacko:

dehogynem!

igazi jó arc :lol:

főgörény

amúgy marha jó sorozat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.