Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Online felhasználók listája, 2 perce: Vendég Témát nyomtatja ....

ha valaki egyszer ezt a topikot nyomtatná ki, egy kevés ideig eltartana. :wacko:

1013 oldal! :unsure:

Nem lehetne ezt leszedni a főoldal tetejéről?

Opel Fórum- Tartalom Legfrissebb információk: Szerver karbantartás 2007.07.12.

Link to comment
Megosztás:

Hát vezeg mire visszaolvastam ezt a sok marhaságot ami tegnap óta íródott ^^

A gumis poló nyomatásról mégegyszer annyit hogy örök garancia van rá(én azt kaptam) ...

Nem fakul egyántalán , nem kopik ... ha nem felejtem el kiviszem lurdyhoz a mezem hogy aki akarja letapizza az anyagát a feliratnak ...

A szelepfedél színátmenetes nem hiszem hogy ők ezt kivitelezni tudják...

Polót meg szerintem lehet külön kéne keresni ...

Link to comment
Megosztás:

Jah igen egy apróság:

Van pár vállalkozó szellemű aki segítene szétszedni az autómat , minden valószínűség szerint ma vagy holnap éjszaka ?

Kikellene deríteni hogy a pumpám a rossz vagy a hengerfej vagy csapágyas e a motor vagy valami mielőtt megvenném a 60e ft-os pumpát...

:unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jah igen egy apróság:

Van pár vállalkozó szellemű aki segítene szétszedni az autómat , minden valószínűség szerint ma vagy holnap éjszaka ?

Kikellene deríteni hogy a pumpám a rossz vagy a hengerfej vagy csapágyas e a motor vagy valami mielőtt megvenném a 60e ft-os pumpát...

:unsure:

Figyi Laci,

Azon lehetőség fel sem merült benned, hogy elviszed 1 mesteremberhez ? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Felmerült mint mindig csak nem ér rá egyiksem csak jövő héten az meg már késő lenne... mellékesen ez a művelet 20-30 ezer ft-ba kerülne ami nem is lenne baj ha lenne pénzem :wacko: de kipuff és angel után nincs, akármilyen ciki is, igazán várhatott volna az autó 2 hetet a fizumig...

Csaba felajánlotta hogy segít csak jó lett volna ha eljön pár olyan valaki akinek nem új ez a motor , vagy esetleg már szedett is szét pumpát/vezérlést/

... Patyit nem hívtam még , majd most ...

Figyi Laci,

Azon lehetőség fel sem merült benned, hogy elviszed 1 mesteremberhez ? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

csak szézszedni tudjuk ma maximum... alkatrészt nem vettem... amíg nem tudjuk mit is vegyek ... ha mégsem a pumpa az akkor drága móka lenne.muszáj szétszedni előbb :unsure:

Lacee hívd fel Robi barátomat, már beszéltem vele, meg is csináljuk ma ha azon múlik.... 0630 5494699
Link to comment
Megosztás:

Nem olyan helyre hívlak én akik most látnak először autót :wacko: 11-12 éve ebből élnek, ma reggel gurult ki egy B Omega 2.0 motorcserés, hidd el érdemes felhívnod Robit, és valószínű ha ma éjjel csináljuk, ott leszek én, te, a bátyám, Robi, és még remélem jön néhány clubos is, legalább dumálunk egy jót,, remélem jön bazs is. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

van szerelőm akihez általában viszem, a baj azzal van hogy jövő hétre kellene az autó de nem ér rá senki ilyen hamar , Csabával szétszedjük ma vagy holnap este aztán ha nem sikerül összerakni akkor felgyujtom az egészet aztán le van szarva ...

Tényleg itt az ideje :unsure: Én azt javaslom, ne állj neki az autónak, mert ez már elég nagy hiba,

jó lenne ha szaki állna neki, mielőtt megnehezíted a munkáját :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Yess sikerült másfél nap alatt végigolvasnom a fórumot. Eleinte még tök jó volt Mor híreit olvasni, de a vége felé enyhén szólva is nem élveztem ezt a pólós témát. Amúgy PehiCsabi intézi a Kadettklubos pólókat és ő is szívóágon van rendesen.

BCsabi, én is úgy csinálnám ahogy mondják: elmennék a boltba, megkérdezném hogy mit ajánlanak ha kell 30-40 póló és jönnék a kész megoldásokkal.

Szóval MOR gratula, nagyon szép a verda, Blitzen már láthatjuk élőben? :unsure:

QP én nem is értem ezt a felni dolgot. Nekem az a tapasztalatom hogy előfordul hogy egy rendes Opelre való felnit sem tudnak úgy megcsinálni a gumisok hogy ne rázza a kormányt, ezt az 5*akárhányat nem is értem... Lehet köpködni, de nekem a norautos olcsófelnivel tetszik legjobban a kocsid.

Holnap vagy lesz Lurdy vagy nem attól függ hogy haladok a GTE-vel, ma Magyar-Olasz, Blitzre péntek délután-este megyek és vasárnap délután józanodok ki.

Link to comment
Megosztás:

QP én nem is értem ezt a felni dolgot. Nekem az a tapasztalatom hogy előfordul hogy egy rendes Opelre való felnit sem tudnak úgy megcsinálni a gumisok hogy ne rázza a kormányt, ezt az 5*akárhányat nem is értem... Lehet köpködni, de nekem a norautos olcsófelnivel tetszik legjobban a kocsid.

Ez nem opelra való felni hanem audira......Viszont a gumis Krisztián ismét sokat segített,mert annyira szépen megcsinálták hogy észre se lehet venni hogy patkázva volt a széle.....Jó lesz az a felni jövőre :wacko: Legalább lesz nagy fékem is :unsure:

A norautós felni már a Dettié lett,a kéken sokkal jobban muatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.