Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lenne benne koncepció, ha ennyire szimpi neked a drift, nem sokan tolják Opel szekérrel :unsure:

de azért ne már hogy a c kadettot driftelésre használja. amúgy gondolkodtam és lehet össze lesz rakva valamennyire a manta a régi 1.9essel csapatásra. télen lesz idő, meg hó is talán és annak úgy is mindegy már ha kicsit gyepáljuk.

Link to comment
Megosztás:

de azért ne már hogy a c kadettot driftelésre használja. amúgy gondolkodtam és lehet össze lesz rakva valamennyire a manta a régi 1.9essel csapatásra. télen lesz idő, meg hó is talán és annak úgy is mindegy már ha kicsit gyepáljuk.

Csak Petinek ne add oda,mert rögtön abból is árokjárót csinál! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mi baja lesz tőle??????????Nem értem,fillérekért lehet venni másikat ha törik.......

itt a c kadettre gondoltál? Hát fillérekért nem osztogatnak másikat. Vagy alkatrészek olcsók talán hozzá? Azt se hinném hogy utánaddobálják mert annyi van belőle. Amúgy nekem is bejön a c kadett, lehet engem is érdekelne egy de akkor tuti kiosztanának már itthon. Habár most csak 1 használható autóm van, meg kettő nem működő. A Vectra 2.5-ből 1.6-os lesz :unsure: és megkapja Moncsi.

Link to comment
Megosztás:

Csak Petinek ne add oda,mert rögtön abból is árokjárót csinál! :unsure:

Hát a manta tényleg csak széthajtásra lesz megcsinálva, költeni nem fogok rá. Mocit rendbetesszük mert igencsak nem indul, vagy ha mégis akkor csak 2-3 henger fut mikor hogy. Ha törik legalább eltűnik a műhelyből. 50ért vettem anno, csapatásra megteszi.

Link to comment
Megosztás:

itt a c kadettre gondoltál? Hát fillérekért nem osztogatnak másikat. Vagy alkatrészek olcsók talán hozzá? Azt se hinném hogy utánaddobálják mert annyi van belőle. Amúgy nekem is bejön a c kadett, lehet engem is érdekelne egy de akkor tuti kiosztanának már itthon. Habár most csak 1 használható autóm van, meg kettő nem működő. A Vectra 2.5-ből 1.6-os lesz :wacko: és megkapja Moncsi.

100-120ért van másik teljes autó,és az ebay tele van alkatrészekkel :unsure:

Nem akarjátok eladni a 2.5v6 alól a fékeket?

Link to comment
Megosztás:

Ha Firefoxot használtok, ezt érdemes kipróbálni...

Firefox Felturbózása

1. Indítsuk el a böngészöt.

2. Címsorba írd be: about:config

3. Keress egy olyat hogy: network.http.pipelining

4. Katt rá 2X

5. Az értéke át fog állni true-ra

6. Most keress egy ilyet: network.http.proxy.pipelining

7. állítsd át true-ra

8. Most ez kell: network.http.pipelining.maxrequests

9. 2X katt és értéknek add meg a 30-at

10. Válasz ki egy üres helyet és jobb klikk- új/new/ - egész/integer/

11. Nevének add meg ezt: nglayout.initialpaint.delay

12: Értéke legyen 0

13. Most megint jobb klikk és új/new/ - logikai/boolean/

14. A neve legyen: browser.turbo.enabled

15. Értéke true

16. Ennyi. Indits ujra a böngészőt és kész!

Link to comment
Megosztás:

Hát nem srcok...a lehetőség mindenkinek adott, hogy veteránt faragjon a sajátjából...ez engem nem vonz...vagyis ha vonzana akkor is csak úgy, hogy full origi alkatrészekből, és csak újonnan mindent...és csak eredetiségre törekedni...

De ez több pénz mint 3 gyorsulós, mókázós autót összehozni...

És igazából nekem arra még nincs szükségem, hogy álljon még 1 autóm, ami régi meg szép...de nem megyek vele sehova mert sajnálom...arra majd ráérek 80 évesen, hogy nézegessem milyen szép is állás közben...

Drift téma: Nem értem, hogy miért lenne ez baj??? De egyébként is, aki volt már ilyenen, az tudja, hogy ott nem igazán szakadt szar autók vannak, hanem van egy két igen szép darab is...opel meg csak Ákos és haverja a két Mantával...

De nem tudom...egyenlőre csak tetszik a dolog...majd ha kész lesz az autó, kipróbáljuk mit lehet vele összehozni...

Mert pl az MV6-os lada egy nagy kuka lett...az új tulaj egyáltalán nem tudja vezetni...(gondolom az új, mert Kecsón azért volt ott forgás...)

És talán a legfontosabb...nem szétbarmolva lesz a kocsi, hanem másik stílusban megépítve... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem cserélted föl a féknyergeket? Tehát a jobbosat balra és fordítva?

Ilyen problémája volt havernak is, elég sokáig elszórakozott vele mire rájöttem, hogy két balos nyereg volt neki fölszerelve és ezért az egyik légtelenítöcsavar lefelé nézett. Ugyanez elöfordulhat akkor is, ha fölcseréled a nyergeket, mert akkor is lefelé néznek a légtelenítö csavarok és így nem lehet rendesen légteleníteni.

Nem biztos nem...de megvan a baj azért köszi, kicsit bonyolult volt a dolog, komplett b2 vectra fékrendszer lett astra alá téve, főfékhenger adta meg magát..nem bírta a nyomást :unsure: mostmár csak aza baj hogy a 15-ös felni nem megy rá az első nyeregtől :wacko: 16 kell rá mindenképp...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.