Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

egyszerűűű...vannak bizonyos számok amik kijöhetnek...azoknak a szimbóluma mindig egyforma...de kattintások után mindig más és más...de egységében ugyan az...

Így akármi kijöhet, mindig az fog látszódni amire gondoltál...egyszerű...

De amúgy jópofa... :lol:

legyen a szám, amire gondoltál első jegye "x" a második pedig "y". akkor a szám értéke: 10x+y lesz. ha kivonod belőle a számjegyek értékét, akkor a kapott szám pedig 10x+y-(x+y)=9x lesz.

így tehát bármire is gondolsz, mindig az első jegy kilencszerese lesz az eredmény, vagyis kizárólag a 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81, 90 számokat kell azonos ikonnak beállítani, a többit meg lehet keverni tetszés szerint.

:sowwy:

talaloskerdes_01.JPG

Link to comment
Megosztás:

legyen a szám, amire gondoltál első jegye "x" a második pedig "y". akkor a szám értéke: 10x+y lesz. ha kivonod belőle a számjegyek értékét, akkor a kapott szám pedig 10x+y-(x+y)=9x lesz.

így tehát bármire is gondolsz, mindig az első jegy kilencszerese lesz az eredmény, vagyis kizárólag a 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81, 90 számokat kell azonos ikonnak beállítani, a többit meg lehet keverni tetszés szerint.

:lol:

nem kell a ködösítés...opc? :lol: :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Hol a krokodilemelőm te................szemétállat :lol: :lol:

A krokodil alatt nézd meg, hátha... :P :lol:

az mitől lehet, hogy a vízhőfokmérőm ugy mászkál le-fel a skálán (pöcök és 90 között) mint részeg opeles a többnapos találkozón? :sowwy: Mire felérek az Árpád hídra felmegy félútig a 90-hez mire átérek a hídon full visszafekszik a pöcökre? Kapok egy pirosat megint felmegy közel 90-ig, mire a köv. lámpához érek megint fekszik? :lol:

Termosztát-error :P

Link to comment
Megosztás:

nemtudjátok mi volt a neve annak az éneklő halnak amit páréve árultak TVSHOP-on keresztül, fel volt téve valami fatáblára és néha elkezdett énekelni, meg tátogott hozzá és közben csapkodott a farkával....egy órája ezen gondolkozom de nem jut eszembe :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

hozzál szerszámot ludyhoz akkor :P

én viszem a vizet :lol:

Na nekem is pont ez a jelenség először a hő jeladóra gondoltam mert oxidos volt megcsináltam helyzet változatlan , no felhívtam az előző tulajt ,hogy mikor cserélt termosztátot. Azt mondta kb 1 éve , ezekszerint nekem is cserés lessz! :sowwy: Redi , csak elbírsz 3 10-es csavarra hamár eccer gyúrni is jársz :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na nekem is pont ez a jelenség először a hő jeladóra gondoltam mert oxidos volt megcsináltam helyzet változatlan , no felhívtam az előző tulajt ,hogy mikor cserélt termosztátot. Azt mondta kb 1 éve , ezekszerint nekem is cserés lessz! :sowwy: Redi , csak elbírsz 3 10-es csavarra hamár eccer gyúrni is jársz :lol: :lol:

és bárhonnan kiszedhetem azt a 3 db csavart? :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom ti is kaptatok belőle

Hallo Opelfreunde, Fans und Gleichgesinnte,

am 12. Juni - 15.Juni 2008 veranstalten wir unser 11. Blitz- Weekend – das Opeltreffen in A-8380 Jennersdorf.

Das größte Treffen Österreichs findet auch dieses Jahr wieder in Jennersdorf am Zeltlagerplatz statt. (ca. 300m entfernt das Freibad)

Geboten wir Euch auch diesmal jede Menge:

· 4 Tage Party

· Ein Präsent für die ersten 5 Clubs

· Getränkepass (11 Getränk Gratis)

· Happy Hour

· Schätzspiel

· Clubspiele

· DB- Bewerb

· Kostenlose Kinderbetreuung

· Miss Blitz- Weekend Contest 2008

· Große Fahrzeugbewertung, es werden 108 Pokale vergeben (Fahrzeugspezifisch)

· Händlermeile: Airbrusher, Tuner, T-Shirt Drucker, Polituren usw.

· Essen & Trinken

· Gastgeschenke

und jede Menge Spaß.

Auf Euer kommen würden wir uns freuen.

PS: Wer möchte darf auch schon vorher anreisen, meldet Euch dann per Mail an: obmann@opel-club-sued.com

Weitere Info unter www.opel-club-sued.com

MfG

Andy

(OPEL CLUB SÜD)

Mail: obmann@opel-club-sued.com

Web: www.opel-club-sued.com

Link to comment
Megosztás:

mekkora melo kicserélni?

3 csavar, meg le kell kapni a gumicsőt ami rá megy.

Ehhez kell olyan csavihuzi amivel nyitható a ráfogató genyón lévő csavar.

Piros paszta is kő hozzá amikor összerakod hogy ne follyon a víz később.

Meg ha másokat szórakoztatod ezzel és nem Te csinálod akkor pár üveg sör nem árt a csomiba' :sowwy:

Plusz ajiba itt az egyik emberünk által a tegnapi nyertes:

"Tegnapi párbeszéd:

User: b.b.bbb...bocsi….. ha kiégett az ilyen asztali lámpámban az izzó akkor ugye hozzátok kell forduljak?

IT: Szerinted mennyi köze van az informatikának az asztali lámpához?

User: hááááát őőőőőőő, akkor tudsz segíteni?

IT: nem, nem mi csináljuk…. :S"

Link to comment
Megosztás:

3 csavar, meg le kell kapni a gumicsőt ami rá megy.

Ehhez kell olyan csavihuzi amivel nyitható a ráfogató genyón lévő csavar.

Piros paszta is kő hozzá amikor összerakod hogy ne follyon a víz később.

Meg ha másokat szórakoztatod ezzel és nem Te csinálod akkor pár üveg sör nem árt a csomiba' :lol:

mi az a piros paszta? vagy milyen néven lehet kapni?

Plusz ajiba itt az egyik emberünk által a tegnapi nyertes:

"Tegnapi párbeszéd:

User: b.b.bbb...bocsi….. ha kiégett az ilyen asztali lámpámban az izzó akkor ugye hozzátok kell forduljak?

IT: Szerinted mennyi köze van az informatikának az asztali lámpához?

User: hááááát őőőőőőő, akkor tudsz segíteni?

IT: nem, nem mi csináljuk…. :S"

juzer észjárás.... :sowwy: :lol:

it -> üzemeltetés -> karbantartók -> mindensz@rralhozzájuk menni

default kérdésem ilyenkor:

pálinkaszagom van és hordok micisapkát?

ööö...nem...

akkor szerinted én vagyok a karbantartó?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.