Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát én a Seat Leon gyilkossal nem gyorsulok a héten :lol: mert jóha péntekre hazaérünk, a céges bulira. :sowwy: sok sok szép stewardess, hmm.. :lol:

hát a Malévos styuik, elég szutyik...de pl a csehek, Travelservice, a francia gépeken repülő magyar lányok viszont nagyon ottvannak a szeren... :lol:

Link to comment
Megosztás:

WIZZ AIR a mi brigádunk.

Mutatok 1-et majd muttok ha lesz időm még :lol:

Onnan én is ismerek egy tuti csajt :lol: de van egy belga lepukkant pasija akit szeret :sowwy:

Anti, hurráhurrá ha nincs más aki elvigyen beírok magamnak egy tárgyalást holnapra délbudára

Link to comment
Megosztás:

Hát a Cuprának eléb bitang a futóműve....kemény és kanyarokra termett....ha meg az ESP is be van kapcsolva, még hibázni sem lehet...állítólag... :lol: :lol: :P

A próbakörnél amikor a csávó vezetett én ültem mellette, Coupe hátul...a srác 60-nal beszúrt egy szó szerint 90fokos kanyart...és az ótó meg bevette...pedig mi már hallottuk a csattott az Istvánnal...de lehetett érezni, hogy az ESP megfogta....mókás volt...

azé ne azzal kezd hogy kiprobálod mikor avatkozik be az esp és mi az amikor már az se tud segiteni :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem ismerem sajna.. hol lakik, ill. dolgozik?.. azért írtam hátha van valakinek ötlete, tanácsa hova vigyem.

Őt én is csak látásból ismerem, de az álltalam eddig ismert munkái mondhatin piszokul meggyőzőek! :lol: De majd a többiek elmesélik, ŐK sokkal többet taliztak/nak vele. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.