Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na Sonique írjáááá mááá hogy milyen vóóót... :lol:

Dinamikus nem??? :lol: :P :lol:

jo van na oszinak neztem a xenon jat :sowwy: 70 az ident 86 a gyari trafo :lol:

mit dinamikus, qrva jol megy semmi baja kellemes csalodas

sokkal szarabra szamitottam jol autozhato és a fö hogy qrvajok a fékek és a futomü ..

kövi autonak siman én is elfogadnam

csöndes kényelmes ... szoval JO

Link to comment
Megosztás:

Én is sokkal rosszabra számítottam...amikor a srác vezetett és 3-an ültünk benne, akkor elkönyveltem, hogy nehéz...de azért ma bebizonyosodott hogy nem megy szarul...és hát a futómű meg a fékek... :sowwy: jók az ülések is nagyon...szal pöpec...

piszkálódni meg lehet...de ez így marad...tudja amit tud...A-ból B-be hibáltan... :lol:

Ja és a GSI-sek azért kössék fel a gatyájukat...legalább is a nagyszájú "Leont verek" brigádból... :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

A Cupra azért jobban hangzik... :lol:

Jah...911 lett a rendszám...ettől tegnap egy Subis úgy megrémült, hogy le is kanyarodott... :lol: :lol:

De egy S3-mal jót toltunk... :P

Jah...hallottátok, hogy neten talált gyorsulgatós videó miatt van most balhé??? Eljárást indítottak egy embörke ellen... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

A Cupra azért jobban hangzik... :P

Jah...911 lett a rendszám...ettől tegnap egy Subis úgy megrémült, hogy le is kanyarodott... :lol: :P

De egy S3-mal jót toltunk... :lol:

Jah...hallottátok, hogy neten talált gyorsulgatós videó miatt van most balhé??? Eljárást indítottak egy embörke ellen... :sowwy:

ja ja épp néztem a híradóban, de ez mekkora buziság ugyan is én úgytudom hogy akkor büntethető közuti kihágásnál ha épp tetten érés van, Amúgy meg ha mondjuk aztmondom hogy eza videó már 1 éve készült akkor is megbüntetik?? Én simán fellebbeznék,,,, még jó hogy leszedttem a Hondás videóim a yuturól volt ott 200 feletti óra állásom is :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

2008.Május 9-11 (12) Dunaújvárosi Kadettklubb tali a megszokott helyen

----------------------------------------------------------------------------------------------

1. Karesz (szervezőbiztos)

2. B.I.G. (hangulatkarbantartó)

3. Fatergenyazolibácsi (legeslegelsőönkénteskadettklubtag)

4. -----

5. Mazsa

6. Suba és Anita(Muhaha)

7. Pehi Csabi és Vanda

8.Racce (akocsogalapító)

9.vaszi87 (ott a helyem, itt lakom... :-)

10. Cat

11. opelzsolt (remélem jó idő lesz :lol: )

12. Berlina és a jobbik fele(persze csak ha szívesen látnak minket...)

13. Tomi és párja (valszeg nem tudunk ott aludni, de ez még változhat, a jó idő jól jöhet :P )

14. Elfix ( láthatattlan ember )

15.Opeltomi & Boogie. Telefonos segíccség kell majd.

16.Kenny+kisérő. /remélem ez az ideit olcsóbban meguszom./

17. Évi+ Árpi és Lili; két C-Kadéttal (megpróbálunk eljutni)

18.Kicsi20-ár+párja Brigi(vasárnapra)

19.Oscar (angol soför)

20.Norbee1.6D (ha szivesen látnak és minden összejön :-))

21.Atis péntek-szombaton, a kadett már majdnem teljesen kész... :lol:

22.Xaba (lehet Péntek du. de Szombat valószínübb és elméletileg Vasárnapig) ha a nátha nem fektet meg..

23.Kicsi Huszár + a doboz, ha a váltóm is úgy akarja + még valaki ha egyedül lenne kocsi nélkül és le akarna jönni...

24. Soly + Andi (Hozzuk Rob-ot is! ez azt jelenti, hogy még 2 db E kadett cabrio berone csatlakozik! Csak azért, hogy Pehi Csabi ne tudjon vagizni egyedüliként fedél nélkül!)

25. ICE + az ő Tündikéje (Eddig 70% hogy összejön...Reménykedük nem jön közbe semmi)

26. Jani még 1 cabrioval

27.Diny(és nem Cabrioval)Szürkével:)

28. Balázs (szombat csak késő délután + vasárnap)

................................

Csakhogy ha valaki még kedvet kapna... :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Utánzóóóóó :lol:

Boccs kékfüstös, nem tudtam hogy már javasoltad

Jah...hallottátok, hogy neten talált gyorsulgatós videó miatt van most balhé??? Eljárást indítottak egy embörke ellen... :lol:

Nem! Hol lehet erről olvasni? :lol: Mondjuk egy videó gondolom elég bizonyító erő :sowwy: De ki jelentette fel? A pékség elkezdett nézelődi tecsőn és kiszúrtak egy srácot?

Link to comment
Megosztás:

2008.Május 9-11 (12) Dunaújvárosi Kadettklubb tali a megszokott helyen

----------------------------------------------------------------------------------------------

27.Diny(és nem Cabrioval)Szürkével:)

................................

Csakhogy ha valaki még kedvet kapna... :sowwy: :P :lol:

:lol: :lol:

menni kell, hogy legyen lent legalább 1 neoluxfehér rettenet

Link to comment
Megosztás:

Megszűntettem a cégem. Most hivott a könyvelő hogy tételes ellenőrzést kaptam az apehtől a megnyitás óta. Az egyetlen vagyonom a GTE, lehet kell szerezzek egy háromajtós piros Kadettot hogy ne a GTE-t vigyék el. Nem lesz jó kedvem egy darabig az biztos.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem wiwen a csajt, elég jó

:lol: :lol: :lol:

KYC - 911

Hehe, segélyhívó? :P Te leszel a sárga mentőangyal? :lol:

Jah...hallottátok, hogy neten talált gyorsulgatós videó miatt van most balhé??? Eljárást indítottak egy embörke ellen... :sowwy:

Jaja, balaeseteknél már eddig is bizonyító erejű volt a saját videó felvétel (mint pl a mecseki motoros),

úgy látom átveszik a bírósági gyakorlatba baleset nélkül is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.